Pametan ili glup muškarac? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 50
  1. #31

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Upravo o tome razmišljam.
    Danima čitam Tomasa Mana, fali mi neko sa kim bih podelila impresije,
    Pa si htela s Đokicom da ih podeliš?
    Prijatelje, preskačeš gradivo
    vredi nekad i ovaj stupidan smeh
    .
    i btw, ne volem junoše, ja sam ozbiljna žena..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #32

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Đokicu preporučujem svim ženama sa foruma
    Nevezano za njegove kvalitete ili nedostatak istih
    Poezija mu je genijalna, može se uz nju veseliti i kada ti se rodi ćerka i kada ti komšiji crkne krava.
    Za sve prilike
    cela ta situacija meni je krajnje zalosna .....ako je ozbiljan ,onda mi je zalosno sto svi kao hijene navale na coveka
    ako se sprda,onda mi je zalosno sto svi nasedose....
    ]
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #33

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Đokicu preporučujem svim ženama sa foruma
    Nevezano za njegove kvalitete ili nedostatak istih
    Poezija mu je genijalna, može se uz nju veseliti i kada ti se rodi ćerka i kada ti komšiji crkne krava.
    Za sve prilike
    cela ta situacija meni je krajnje zalosna .....ako je ozbiljan ,onda mi je zalosno sto svi kao hijene navale na coveka
    ako se sprda,onda mi je zalosno sto svi nasedose....
    ]
    hee hee , latergican forum prosto navodi nekog megamastovitog da se malo sprda,
    sto i nije lose , jer prodrma plebs da se malo vise komentarise . meni se posebno
    dopada olimpijska disciplina ''frljavina sa sos padezi'' . znaci , djokica je bio ok ....
    Poruku je izmenio rusty nail, 07.08.2012 u 15:27
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #34

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Đokicu preporučujem svim ženama sa foruma
    Nevezano za njegove kvalitete ili nedostatak istih
    Poezija mu je genijalna, može se uz nju veseliti i kada ti se rodi ćerka i kada ti komšiji crkne krava.
    Za sve prilike
    cela ta situacija meni je krajnje zalosna .....ako je ozbiljan ,onda mi je zalosno sto svi kao hijene navale na coveka
    ako se sprda,onda mi je zalosno sto svi nasedose....
    ]
    Ne znam, ja ga nisam shvatio ozbiljno, jer da jesam ne bih se sprdao s njegovom seljačkom naivnošću.
    Prilično sam siguran da je upitanju provokacija, jer je brkao neke dijalekte, prilikom pisanja.
    Zato sam ga i "preporučio" ženama.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #35

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Nekad bih sva vazna rekla 'pametan'..sad sebicno tvrdim,priglup.Priglup a vredan,bolje receno.To je dobitna kombinacija za pametnu zenu,najgora je pametan a lencuga..

  6. #36

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Vidim, iskristalisalo se nekoliko profila:

    - Jak i glup i da ne zna u sat - odlična kombinacija ako je fizikalija primarna! Em jak, em ne zna stati (što kaže Bi..3 x bez vađenja) a kao šlag glup pa ne shvata da ga žena treba tako parcijalno. Drugo - užasna kombinacija ako ga pre nje neko naloži na neku suludu stvar jer ne postoji način budalu dovesti pameti. Kad sve sabereš takva ga sigurno drži van javnosti, što najviše liči na kres kombinaciju.
    - Priglup a vredan - jedna od najviše rangiranih kombinacija jer sve što stvori bude još i dovoljno glup da da njoj. Krevetska utakmica se odvija tako što mu ona obeća dati ako joj kupi to i to (ili odvede na Maldive..etc), a njemu to bude podstrek da još više zaradi jer će češće dobijati. Ukoliko ta vrednoća postane tolika, onda zbog njegove odsutnosti ona se snađe lako jer računa na to da je priglup pa neće znati ni koliko flaša Viskija je ostalo kući. Jako tražena kombinacija mnogih žena, od klinki do zrelih. - Loša kombinacija ako žena želi podeliti impresije o filmu, knjizi, nekom događaju koji zahteva intelekt i ako želi više vremena provoditi zajedno sa njim.
    - Pametan a lenčuga - jako omrznuta kombinacija jer on je dovoljno pametan pa zna da je lakše da bude izdržavan nego da on nekog izdržava, zna do kada joj je radno vreme pa ne može da se izgubi, zna ko su joj drugarice i gde su pa je ne mogu pokriti, zna šta je rekla za koga pa ako čuje drugačije sledeći put onda bude vašar, zna da je napravi ljubomornom jer drugarice shvate da je pametan a ne istrošen....itd. - povoljna kombinacija ako joj zatreba društvo van jer je neće obrukati i mnoge će joj zavideti. Za paravan...dušu dao!
    - Aždaja - naravno mislimo na dvoglavu je nepomenuta kombinacija ali ima potencijala. Ukoliko žena navata zeleni talas pa on koristi intelekt gde treba, a insEkt kada treba onda sreća, radost. Ali ukoliko budu u kontrafazi pa on pametuje kada se treba preznojiti gužvajući posteljinu, a nasrće kada treba lucidnost u životnim krivinama i tako joj odvraća pažnju onda...do moga.
    - Malo lud - jedna od obećavajućih kombinacija jer ume biti lud za njom, dovoljno zveknut da uradi što niko ne bi, dovoljno nepredvidljiv da ne postoji dosada, da se ne skida ko dete s trešnje, da mu sine u pola noći da odu da luduju..itd. Ipak i dovoljno pametan da shvati kada treba prestati da budalaštinama, kada je treba slušati sa najvećom pažnjom, kada joj treba popustiti (pa makar samo lastiš), kada je treba pohvaliti ili odmenuti u nekom poslu, da se napravi mrtav kada ga upita da li se ugojila (jer nema dobitnog odgovora), da obavi neke kućne poslove sam da bi ona povratila snagu za noćno trošenje...i tako.- Loša kombinacija ukoliko je ona jako ljubomorna jer će u svakom gestu prijateljice, prolaznice, prodavačice, konobarice videti da ga žele smotati, a njegova ljubaznost prema njima će joj biti zvono na uzbunu.Lek, barem delimičan, je da nakon svakog zajedničkog izlaska ili tuluma obavezno prekine njenu bujicu optužbi savatavanjem i direktnim ubrizgavanjem (ma kakvi karburatori) uz reči da je jedva čekao da ostanu nasamo pošto joj nijedna nije ni do kolena !

    P.S. Postoje još mnoge kombinacije pa se nadam da ću ih obraditi u sledećem osvrtu !
    Poruku je izmenio Sivi, 27.07.2015 u 20:25
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #37

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Mislim da pamet nije osnovna osobina, po kojem zene biraju muskarca. Znaci pametan ili glup, najcesce je nesto izmedju...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    biter...to "nešto između" je tek delić ženskih želja !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #39

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Svaka cast Sivi,ono je bas iscrpna analiza ..moram samo da dodam kod ove podgrupe'pametan a lencuga'-manipulator,psihopata u zacetku..zaobilaziti pod obavezno..

  10. #40

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku

    - Malo lud - jedna od obećavajućih kombinacija jer ume biti lud za njom, dovoljno zveknut da uradi što niko ne bi, dovoljno nepredvidljiv da ne postoji dosada, da se ne skida ko dete s trešnje, da mu sine u pola noći da odu da luduju..itd. Ipak i dovoljno pametan da shvati kada treba prestati da budalaštinama, kada je treba slušati sa najvećom pažnjom, kada joj treba popustiti (pa makar samo lastiš), kada je treba pohvaliti ili odmenuti u nekom poslu, da se napravi mrtav kada ga upita da li se ugojila (jer nema dobitnog odgovora), da obavi neke kućne poslove sam da bi ona povratila snagu za noćno trošenje...i tako.-
    Ova je vrlo privlačna i poželjna
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  11. #41

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Ma pametan iako me uradi za 2 minuta)

  12. #42

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Nefertiti kaže: Pogledaj poruku
    Ma pametan iako me uradi za 2 minuta)
    Znači, preko dva minuta su glupaci.

  13. #43

  14. #44

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    ko ce da crnci pola dana...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #45

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Ona koja crnči još toliko

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada je muškarac najranjiviji?
    Autor biterlemon u forumu Muška kafana
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:27
  2. Muškarac
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 01:36
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Da li je vaš muškarac samo vaš
    Autor alokin74 u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 08:53
  5. Muškarac kao ljubavnik
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.03.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •