Pametan ili glup muškarac? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50
  1. #16

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Ima žena koje vole da dominiraju intelektualno,fizički ili kako god već u svakom njihovom pogledu.
    Ali to već spada u kopleksnu patologiju.
    Takvim ženama "pametnim" upravo i odgovoraju takvi nekakvi glupi muškarci,koji su ispod njihovog proseka
    kojima mogu da upravljaju,kinje,podništavaju..i sl.
    Bravo,mislim da u tom grmu leži zeka koji je upravo meni dao odgovor na pitanje
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #17

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Naime,imam prijateljicu ,za koju mogu da kažem da je pametna žena.Živi žena sa glupakom koji ne vidi dalje od svog nosa.Radi žena šta hoće,ide gde hoće.Njemu je dobro samo da ima šta da pojede kad dodje kući i mirna Bačka,majke mi,da ima kinte za kladionicu i pivo sa drugarima u kafančetu kod Djoke,da mu se omogući ugaona garnitura kad je liga šampiona i to je to.A ona šorom šajke .Uvek sredjena ,ne zamara se i ne kida .Uvek je raspoložena za zezanje.
    Mislim da čovek uopšte nije glup...nego ga čisto zabole ona stvar,pa pušta ženu da radi šta joj je volja,
    a on na drugu stranu gleda svoje neko zadovoljstvo i...Lepo njemu a lepo i njoj.
    Po meni je on pametan...
    Takav bi baš sad meni godio..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #18

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    [QUOTE=čista iluzija;740968]
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Živi žena sa glupakom koji ne vidi dalje od svog nosa.Radi žena šta hoće,ide gde hoće.Njemu je dobro samo da ima šta da pojede kad dodje kući i mirna Bačka,majke mi,da ima kinte za kladionicu i pivo sa drugarima u kafančetu kod Djoke,da mu se omogući ugaona garnitura kad je liga šampiona i to je to.A ona šorom šajke .Uvek sredjena ,ne zamara se i ne kida .Uvek je raspoložena za zezanje.
    [QUOTE=ANIBAS;740974]
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da čovek uopšte nije glup...nego ga čisto zabole ona stvar,pa pušta ženu da radi šta joj je volja,
    a on na drugu stranu gleda svoje neko zadovoljstvo i...Lepo njemu a lepo i njoj.
    Po meni je on pametan...
    Upravo tako. Ne vidim zašto bi se takav mogao okarakterisati kao glupak. Pitanje kakav vam muškarac odgovara, pametan ili glup, treba uputiti samoj sebi. Pretpostavljam da muškarca nije birala tako što joj je on stavio pištolj na čelo, već negde drugde pa joj se to dopalo . A kad se podigne magla početne strasti na svetlost dana izbiju sve manjkavosti takvog izbora. Tada može sebi postaviti pitanje gde mi je bio mozak. Ali, bez ljutnje, ženski mozak čudnovato funkcioniše kada je izbor muškaraca u pitanju. Sve do odredjenog životnog doba, koje karakteriše zrelost, kada se počnu posmatrati muškarci na pravi način, sa manjim udelom hormona a većim moždanih vijuga.

    Na konkretnom primeru, problem bi mogao da se posmatra i iz drugog ugla. Klopa, kladionica, društvo, liga šampiona vs. ONA. Zar ti se ne čini da je problem u tom "ona"? Sigurno nije ušla u vezu u kojoj su stvari od starta bile tako postavljene (ako jeste onda je jasno ko je u toj vezi glup a ko pametan). Šta se to dogodilo da je ona izgubila primat na konto svega toga? Šta čini na tome da preokrene situaciju u svoju korist? Svaki odnos, emotivni posebno, traži aktivnost, ne trpi lenjost. Jednom zadobijena pažnja mora se stalno osvežavati kako bi ostala bar na istom nivou. To se svakako odnosi i na njega, jer jasno je da zanemarivanjem partnerku tera u ruke drugom. Žena je kao biljka, moraš je stalno zalivati. Medjutim, vraćam se na ono s početka, ako biljka ne cveta i ne miriše, počinješ vremenom da se pitaš čemu trud, i na kraju je ostaviš da uvene. Tužno, ali takav je život, kažnjava pasivne.

  4. #19

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Hiawatha kaže: Pogledaj poruku
    Sve do odredjenog životnog doba, koje karakteriše zrelost, kada se počnu posmatrati muškarci na pravi način, sa manjim udelom hormona a većim moždanih vijuga.
    joj bože,čini mi se da ni posle ovolko godina neću sazreti..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #20

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    joj bože,čini mi se da ni posle ovolko godina neću sazreti..
    Hoćeš, kad naidje onaj koji će ti probuditi moždane vijuge a neće sputati hormone. U medjuvremenu niko ti ne brani da radiš ono što ti čini trenutno zadovoljstvo, a ovde je, čini mi se, reč o nečemu što treba da traje.

  6. #21

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Hiawatha kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    joj bože,čini mi se da ni posle ovolko godina neću sazreti..
    Hoćeš, kad naidje onaj koji će ti probuditi moždane vijuge a neće sputati hormone. U medjuvremenu niko ti ne brani da radiš ono što ti čini trenutno zadovoljstvo, a ovde je, čini mi se, reč o nečemu što treba da traje.
    ...vau
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #22

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    A ona šorom šajke
    Razumljivo. Jer, ko bi duze od pola sata izdrz'o u istoj prostoriji sa opisanim primerkom?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #23

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    E jbg...opet sam promašio temu !
    Ja uopšte nisam shvatio da je "ideal" kada par napiše "Sporazum o nenapadanju" !
    Gde ja živim? Pomislio sam da par treba da "deli", i da tim deljenjem međusobnim, svoju zajednicu učini jačom, boljom, čvršćom.
    Kad ono...verzija "3 majmuna" (niti vidim, niti čujem, niti govorim) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Vec nekoliko puta nalecem na ovu temu i nikako da je ukapiram...mora da sam mLogo glupa
    Pametan ili glup?
    Koliko znam, jos uvek niko nije definisao pamet.
    ...jao prijo, sto je moj Mile pametan...jos pocetkom leta je kupio 10 kubika drva...vidis koliko je sada cena kubika dzipila, a?
    ...e, bas je moj dika pametan...posle Nove Godine lepo uplati GrIcku van sezone na 6 rata...a i pametno zbori, lepo cemo da ponesemo mesne nareske i gotova jela...ima da se odmorim ko Bog...
    ...zamisli budale...skockam se ja tako sinoc a on me povede na operu...jbt...umal' nisam zaspala koliko sam se smorila...
    itd, itd...
    Ono sto je jednoj /osobi/ pametno drugoj je glupo...
    Eto, cak i clanovi Becar i Mojne...koji su, po meni, skolski primer gluposti su imale svoje obozavateljke.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    s glupim je mozda pametnoj zeni lakse ali ja trazim nekog pored koga mogu da rastem i napredujem
    Čak nisam sigurna ni da je lakše. Pored glupog mogu samo da zaglupim i ja.

    Sto jedan glup zamrsi 100 pametnih ne mogu da raspetljaju...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #25

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Naravno,pametnog.
    Vise volim ''dobre'' momke...

  11. #26

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Đokicu preporučujem svim ženama sa foruma
    Nevezano za njegove kvalitete ili nedostatak istih
    Poezija mu je genijalna, može se uz nju veseliti i kada ti se rodi ćerka i kada ti komšiji crkne krava.
    Za sve prilike
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #27

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    A gde su neprilike i nepogode?





    TjaH, stjupid woman , analogno ide jedno s' drugim.


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Đokicu preporučujem svim ženama sa foruma
    Nevezano za njegove kvalitete ili nedostatak istih
    Poezija mu je genijalna, može se uz nju veseliti i kada ti se rodi ćerka i kada ti komšiji crkne krava.
    Za sve prilike
    Upravo o tome razmišljam.
    Danima čitam Tomasa Mana, fali mi neko sa kim bih podelila impresije, za to doduše imam moju Niki koja je sličnog senzibiliteta kad je umetnost u pitanju ali pomislim nekad i na muškarca koji onako, ume umom da zablista. Da ga slušam i ponosim se što je moj.
    A onda, vidim našeg Đokicu i smejem se od srca celi dan, sasvim nevažno da li se sprda ili je ozbiljan pa pomislim, vredi nekad i ovaj stupidan smeh.
    Sve ima svoje prednosti i mane..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #29

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Žena je kao biljka, moraš je stalno zalivati.
    to ,,, to ,,, HIAWATHA to mi se svidja ,,, zalivanje da ne presushi.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #30

    Odgovor: Pametan ili glup muškarac?

    Upravo o tome razmišljam.
    Danima čitam Tomasa Mana, fali mi neko sa kim bih podelila impresije,
    Pa si htela s Đokicom da ih podeliš?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kada je muškarac najranjiviji?
    Autor biterlemon u forumu Muška kafana
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:27
  2. Muškarac
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 01:36
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Da li je vaš muškarac samo vaš
    Autor alokin74 u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 20.12.2009, 08:53
  5. Muškarac kao ljubavnik
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.03.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •