Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    12 Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Da li ste, tj. koliko ste puta imali zelju da osobu koja se vozi sa vama, izbacite iz kola? Sta je to sto vas dovodi do ludila kada niste sami u kolima?



    Moji primeri: mrzim kada neko sedi pozadi i zapali cigaru, a pozadi nemam pepeljare. I onda postoje dve opcije, a ne zna se koja je gora - 1) tresce pepeo preko mene i 2) otovrice prozor i pokusace da krsi zakone fizike, iako zna da ce pepeo uvek uleteti unutra. Sledece sto me nervira je komentarisanje voznje, cackanje i menjanje muzike, kao i konstantno upozoravanje na pesake, vozila i sl. Moj idealni saputnik je gluvi slepac.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Bilo kakav komentar na moju voznju me izludjuje. "Jao vidi ovo, vidi ono... KOCI!!! (posle ovog redovno mi treba reanimacija )"
    E onda sam jednom ladno poludio i poceo da vicem na sve u kolima (naravno oni sto propustise spektakl, reprizu su imali kuci). Od tada ili su tisi ili sam ja postao mrtav 'ladan na njihovo glupo komentarisanje.
    I kada mi saputnik smjesten iza mojih ledja nasloni koljena na sic pa pocne da gura zna dobro da me iritira
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    nema mi goreg nego ono glupavo komentarisanje.. 'kochi' i 'pazi' su mi dve omiljene uzrechice

    imala sam i jednom vrhunac, kad sam se vozila sa caletom, pa je on celo vreme nessto kvocao.. kvocao.. kvocao.. te nemoj ovo, te nemoj ono, te sad ovako, te onako.. (i ajde da je to bilo na pocetku moje vozachke karijere, kad jel, matorci kao 'paze' i 'uche' nas kako treba da budemo savesni vozaci, pa bi ja rekla, ok, nego on meni kvocao nakon 4-5 godina) elem, vozila sam po gradu i onda mi je prekipilo, dala zmigavac i stala sa strane.. 'ako ces ti da vozis bolje, izvoli kljuceve pa sedni i vozi!' malo se utisao posle toga.. sad vec manje kvoca..

    doduse moj burazer je bio jos bolji.. on je pri tom kvocanju stao sa strane, izashao iz kola, zalupio vratima, zapalio cigaretu, popushio, doshao na suvozachevo mesto i rekao 'ti vozis!'

    inace sam tolerantan vozac.. ne smeta mi menjanje muzike, a pusenje i ovako nikad nisam dozvoljavala u kolima.. smeta mi dim kolima

  4. #4

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat yige_gui kaže:
    'ako ces ti da vozis bolje, izvoli kljuceve pa sedni i vozi!'
    To sam i ja jednom rekla svom caletu. Prestao je, mada i sad voli da napomene kako treba malo da skinem nogu sa gasa, jer sam, Boze moj, u naseljenom mestu Najstrasnije sto mi to govori kad prolazimo kroz neku vukojebinu gde u zivotu nisam zivo bice videla... dobro, jesam jednom zveknula neko kuče

    Od toga me jedino vise mogu iznervirati kevini komentari tipa: "Nemoj da juris", "Pazi kako vozis", "Gledaj", "Jao, srce ce mi otkazati"... i tome slicno
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Najvise mrzim kada mi neko pusi cigare u kolima,ne zbog kola naravno vec zbog zdravstvenih problema.Odmah pocnu oci da mi suze.I ne volim kada trebam da vozim nekog a ne znam put,a kao on ce mi govoriti.Uglavnom su takvi ljudi posvadjani sami sa sobom i ne znaju sta im je levo a sta desno.Jedno mi pokazuju a drugo govore.I da mrzim i kada mi ne kazu na vreme gde treba da se prestrojim i gde cemo tacno skrenuti nego cekaju poslednji sekund.

  6. #6

    12 Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Najpre, u mojim kolima nema pušenja (ni u jednoj varijanti ), pa samim tim taj razlog otpada. Ostaju ona dva: zvocanje i muzika.
    Zvocanje i nije to u pravom smislu reči, ali jeste štrecanje, pošto vozim veoma oštro i ne volim kada neko kilavi na putu. Ko nema poverenja u mene, dozvolim mu da izadje napolje i da bira hoće li dalje da sopira ili da pešači . A, muzika... e, pa baš ne volem da se dira ono što sam izaberem. I, naročito, ne volim da se pojačava do maksimuma, jer obavezno osluškujem i rad motora a i ostalih sklopova u toku puta. E, sad se setih: ne volim ni kada se zalupe vrata... pa nije to... Renault 4...
    Znači, kod mene se baš puno i ne isplati ulaziti u auto, čak ni u večernjim satima, na skrovitom parkingu . Hotel je zakon.

  7. #7

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Phoenix kaže:
    pa nije to... Renault 4...
    Pardon, ali Reno quattro postuje zakone gravitacije. Dovoljno je vrata pustiti i sama ce se zatvoriti. Nema potrebe za dodatnom silom.

    E da, i mene nervira kada neko lupa vratima. Pa nije to stojadin.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    12 Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Kunic kaže:
    Pardon, ali Reno quattro Dovoljno je vrata pustiti i sama ce se zatvoriti. Nema potrebe za dodatnom silom.
    Pod uslovom da ne duva jak vetar, pa... ode...

  9. #9

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Mrzim kad se suvozac pretvori u savjetnika, ili kad pozeleni od straha i pocne "da koci"+ se toliko rasiri da mi skoro onemoguci pristup mjenjacu !
    Gadi me kad pocne da zdere nesto ili kada zapali cigaretu.. kad nemilice drka moj cd player, kad se vrpolji, okrece, glasno prica ili se nekontrolisano smeje.. Kad mi skrece paznju "Ej, vidi ovo.."
    Ne voLem da imam ikoga u autu- moj autic je mjesto samo za mene i u njemu sam jako srecna
    Obozavam da se vozikam

  10. #10

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Nije da me nervira ali mi dodje jako smijesno kad primjetim da se neko uhvatio za rucku iznad vrata i izgleda ko da hoce da je otkine, a pri tom odupire drugom rukom od tablu a sa sve cetri noge od pod ... a ja tako fino i mirno vozim
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Najvise me nerviraju saputnici koji kad ulaze zalupe toliko vratima ,da vozac tj ja ispadnem iz auta.
    A tu su i oni koji savetuju kako treba voziti,kad obici ,skrenuti i bla bla bla U tu grupu spada i moj dragi, pa mi cesto dodje da kazem "evo vozi ti"
    Najvise volim da sam sama i da vozim kako ja hocu, nema saveta
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #12

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Nije da me nervira ali mi dodje jako smijesno kad primjetim da se neko uhvatio za rucku iznad vrata i izgleda ko da hoce da je otkine, a pri tom odupire drugom rukom od tablu a sa sve cetri noge od pod ... a ja tako fino i mirno vozim
    desavalo se i kod mene!

    Nervira me kada neko nece da veze pojas,kada mi neko cacka muziku, kad neko sedi iza mene pa mi kolenima izbija bubrege, kad mi se tako nameste da ne vidim nista u retrovizzoru, komentarisanje voznje... a najvise ne volim kad dragi sedi pored i bulji u mene. A to namerno radi, bezobraznik jedan.

  13. #13

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Moj tata koji koči uvek i kada stojimo on koči, uspori malo, ograničenje je 80, ja spustim na 80, čovek kaže: "pa ne moraš baš tako sporo, vidiš da nas svi pretiču..."mama koja sedi nazad zaglavljena između dva sedišta, i zaklanja mi retrovizor skroz jer mora ona da ima pregled situacije ispred nas, šta će meni, koji moj, retrovizor!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  14. #14

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Sta je to sto vas dovodi do ludila kada niste sami u kolima?
    Pa.... to je uglavnom vozac Posto nemam polozeno - ja izludjujem njega, on mene i nikad nam nije dosadno Smeta mi kad brzo vozi u gradu i skrece brzo, ili naglo ubrza sa sve skripanjem kocnica, meni se zeludac prevrne a to me izludi
    Evo, promenila sam potpis

  15. #15

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Pa.... to je uglavnom vozac Posto nemam polozeno - ja izludjujem njega, on mene i nikad nam nije dosadno Smeta mi kad brzo vozi u gradu i skrece brzo, ili naglo ubrza sa sve skripanjem kocnica, meni se zeludac prevrne a to me izludi
    joj sto bi nama bilo zanimljivo u istom autu

    upravo ovo me izludjuje
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 23.08.2020, 11:50
  2. Sta obicno radite kada ostanete sami na forumu?
    Autor Savone u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:53
  3. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  4. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  5. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •