Sta vas nervira kada niste sami u kolima? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 56
  1. #31

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Sufliranje suvozaca
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #32

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Kad neko zapali cigar..
    Ja ne pušim,al'svejedno i dok sam pušila smetalo mi to..i samo to!
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #33

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste, tj. koliko ste puta imali zelju da osobu koja se vozi sa vama, izbacite iz kola? Sta je to sto vas dovodi do ludila kada niste sami u kolima?
    Najviše na svetu mrzim kada mi neko gunđa i pametuje kako treba da vozim, sad smanji gas, što se sad vučeš, a što šaltaš u 3., zašto ti nisu obe ruke na volanu ... itd
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #34

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Ne dam ja da meni dizu pritisak.
    Ne svidja ti se kako vozim? Napusti vozilo
    Hoces da jedes u kolima? Ne moze, neces ga ti usisavati.
    Hoces da menjas mjuz? Neces, neces. Muziku ne diras. Godinama sam cutala i trpela kojekve narodnjake u tudjim kolima natamburene do daske. E pa, ti ces da trpis moj Whitesnake natamburen do daske. Jebe mi se.

    I tako. Ja kad vozim, volim da su mi puls, pritisak i raspolozenje u harmoniji. Izvesno zvocanje istrpim od oca i matere, oni imaju pravo, ali zvocanje ne trpim ni van kola. Ne vidim razlog da menjam tu filozofiju
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Ja vozim Stojdzu izuzetno atraktivne serpa plave boje. To je, takoreci, vise nekretnina nego auto.

    Riknuo mu je radio jos prosle decenije, tako da moji saputnici nemaju razloga da se zale na muzicki izbor. Jedino na sta bi eventualno mogli da se pozale je to sto grejanje cesto radi i u toku leta, posto se iskljucuje tako sto podignes haubu, zasuces rukav i iskljucis ga rucno. Al' rucno u pravom smislu te reci.

    Inace je skroz kul
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #36

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    1.Ne volim kad neko zapali cigaru a nije pitao pre toga. Ne pusim,smeta mi dim ,trpim na mestima gde moram ali bar u mojim kolima i kuci to nece da se dogodi.
    2.Lupanje vratima



    Muzika moze da se menja ali samo sa Radia S na TDI radio i obrnuto.
    Ko hoce da jede ili pusi cigare nije problem da se napravi pauza i sve to obavi napolje.
    Ne prilazi ne prilazi sa mnom u noc ne odlazi...ni kelneri ni devojke ne vole ovakve momke. Nije ovo sto za dvoje,skloniste je ovo moje ,zato se okreni i ne prilazi...

  7. #37

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Malko me nervira kad neko prdne u autu a smeta mu otvoren prozor... ono kao -jao ufatiće me promaja-
    a dotle nam se od crevnih gasova priviđaju Jimmy Hendrix, Janis Joplin i Elvis.
    Malko me nervira kad neko pita - ej a zašto ne šaltaš? - Ne šalta mi se brate danas vozim automatika.
    Malko me nervira kad odrasla osoba kaže - stani negde moram da piškim - a krenuli smo pre pet minuta i stižemo za dvaipo.
    Malko me nervira kad neko kaže - Ej imao si tamo mesto za parkiranje, prošao si... - Pa dobro prošao sam i šta sad, ćuti bre i žvaći.
    Malko me nervira kad neko kaže - Mogao bi da isprazniš tu pepeljaru - Pa mogao bi, ali to vidim i sam.
    Malko me nervira kad se neko vezuje u paničnom strahu pojasom i pita - ti se ne vezuješ? Ne ja se ne vezujem - ja mirno sedim i ne ujedam.
    Malko me nervira kad mi zazvoni telefon a onaj pored mene me začuđeno pita - zar nećeš da se javiš? Ne neću se javiti baš zato.
    Malko me nervira kada nosim nekoga kući pa mi onda dvesto metara pred odredište kaže - ej odavde mogu peške. Ne boj se neću ti ulaziti u kuću
    da ti popijem i pojedem sve što imaš, da ti vatam ženu za dupe i da pričam posle komšiluku kako ti je svinjac u kuhinji.
    Malko me nervira kada sam sám u kolima pa nema ko da mi diže pritisak onda mi se drema i svakih dva minuta zevam ko nilski konj.

  8. #38

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Kad taj Neko u'vati da mi "pomogne" u traženju radio stanice jer se brine kako cu ja istovremeno da tražim radio stanicu, pušim, telefoniram, šaltam i 'vatam trenutak kada ću da obiđem tetku ispred koja juri 35 na punoj....a u toku predhodnog dana sam prešao soma km u istoj "aranžaciji"....samo bez "Nekog"...i radio sve isto
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  9. #39

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ja vozim Stojdzu izuzetno atraktivne serpa plave boje. To je, takoreci, vise nekretnina nego auto.
    Već zamišljam tu nekretninu da ne kažem antikvitet u boji koja je ranjivu Kristl uvela u antologiju svetskih zvezda, obojila sve modne piste, gradove i sela diljem zemlje planete. Mene je zaobišla i hvala joj.

    Skoro ništa me nije nerviralo osim jedne sitnice - što ja nisam vozač u sopstvenom autu.

  10. #40

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    najvise me nervira sto sam kreten koji je odvozio sve casove i nikad nije izasao na polaganje
    jer
    onda bi mi se moglo da izbacim vozaca napolje,sednem za volan i na miru pustim MOJU muziku....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #41

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Kad mi suvozac govori kako da vozim

    Idi peske onda
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #42

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    U taxiju me nerviraju pričljivi taksisti.
    A ovako...kada vozač ne želi da me sluša..
    Lepo procenim da je moguće preticanje, pazim na pune linije, znakove pored puta i sl...i kada kažem "ae sada možeš.." cvrc
    E onda lepo kada dođemo na neko raskršće i pita me "A kaćevajevo" lepo se pravim looda...
    ...i tako, letos se mi fino uputimo za Krajinu...
    Vozi Miško
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #43

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Većinom sam sam u kolima pa mi nije teško pokupiti stopera. Sa njima, doslovno, nikada nisam imao problema, svi su bili ok saputnici. Ali....sa nekim članovima familije umem da "šiznem" .
    Nikako ne mogu da shvatim odakle poriv nekima koji su ili užasni vozači ili uopšte nisu vozači da non stop "sufliraju" ?
    Imam mnogo staža i km iza sebe, nemam nekih sudara u "istoriji" ali...to uopšte ne menja navike neke rodbine.
    LM..."škrgućem zubima" na nesuvisle sugestije suvozača !
    Ćuti i uživaj, bićeš bezbedno i brzo prevežen gde si pošao!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #44

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Prilicno sam stalozena dok vozim, sama ili ne. Malo toga moze da me izvede iz takta. Komentare kao: "vozi sporije", "paziiiiii", ignorisem.
    Koncentrisana sam na voznju, saobracaj.
    neunistiva zlojebaba!

  15. #45

    Odgovor: Sta vas nervira kada niste sami u kolima?

    Najviše mi ide na penis kada mi suvozač kaže skreni levo, skreni desno, ne mislim da bi me to nerviral negde u Knjaževcu il' Nišu, ili Novom Sadu, ali u BG- me izluđuje

    Takođe, a više i od vog gore navedenog mi ide na kurac kada me neko opominje što psujuem u vožnji, ne nego ću bilmezu koji ispred mene ide novom bembarom 20 na sat da kažem, 'ajde srećo, samo ti polako, nema frke

    A svakom taksisti pričam neku drugu priču, i uvek mi je super kad sam suvozač, onda psujem ove ispred, ove koji seku, a kada ja vozim, psujem taksiste, vozače autobusa i trola i tako
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 23.08.2020, 11:50
  2. Sta obicno radite kada ostanete sami na forumu?
    Autor Savone u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:53
  3. Sta vozate u kolima?
    Autor Captain Jack u forumu Auto-moto
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.05.2012, 14:43
  4. Slikaj me kod kolima
    Autor Sonja u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 17.05.2012, 22:33
  5. Muzika u kolima
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.03.2012, 13:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •