Da li da se okrenem i odem ili .....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Da li da se okrenem i odem ili .....

    Upoznao sam zenu ali ne iz svog nego susednog grada, oboje smo shvatili da smo jedno za drugo u prvih godinu dana vise je bila platonska ljubav ali posle toga usli smo u ozbiljnu vezu, sada nam je sve ukupno tri godine veze resili smo da zivimo zajedno i ona mi je priznala da je imala pre jedno godinu dana sex sa bivsim deckom i to samo jednom (htela je da bude sigurna da samo mene voli i da zeli samo mene to je njeno objasnjenje) inace u ove tri godine ponekad se cula snjime (njena izjava) da nije bilo nikakvih drugih kontakata (njena izjava), nekontaktira snjime vise uopste ovo su sve njene izjave, inace ja nisam imao nikakve izlete bila mi je samo ona u ocima mislima svugde oko mene, sumnja me razdire volim je i ona kaze da mene voli ali posle ove njene izjave potpuno sam sludjen dali da se okrenem i odem ili da predjem preko svega. Sta biste vi uradili.
    Radi drugome sto bi ti voleo da rade tebi

  2. #2

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Citat accim kaže: Pogledaj poruku
    Upoznao sam zenu ali ne iz svog nego susednog grada, oboje smo shvatili da smo jedno za drugo u prvih godinu dana vise je bila platonska ljubav ali posle toga usli smo u ozbiljnu vezu, sada nam je sve ukupno tri godine veze resili smo da zivimo zajedno i ona mi je priznala da je imala pre jedno godinu dana sex sa bivsim deckom i to samo jednom (htela je da bude sigurna da samo mene voli i da zeli samo mene to je njeno objasnjenje) inace u ove tri godine ponekad se cula snjime (njena izjava) da nije bilo nikakvih drugih kontakata (njena izjava), nekontaktira snjime vise uopste ovo su sve njene izjave, inace ja nisam imao nikakve izlete bila mi je samo ona u ocima mislima svugde oko mene, sumnja me razdire volim je i ona kaze da mene voli ali posle ove njene izjave potpuno sam sludjen dali da se okrenem i odem ili da predjem preko svega. Sta biste vi uradili.
    pa..taj seks s bivsim moze da bude i odgovor na neko njeno pitanje
    je li rascistila s osecanjima prema njemu,recimo
    sta moze bolje da pruzi odgovor od seksa?

    izgleda mi da jeste,sto se nje tice
    daklem,ne vidim razlog da se kukavicki zapali iz te veze...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #3

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Njena je izjava ,,zelela sam da budem sigurna da si mi ti to sto sam oduvek zelela,,inace nisam mislio da pobegnem glavom bez obzira jel ja nju stvarno volim. Mozda zvuci glupo ili nekome smesno ali ja nisam pozeleo drugu zenu sem nje cak ni sada kada mi je priznala njen izlet iz nase veze makar kao osvetu ili da budemo jednaki u tome, mene u mom srcu to odbija.
    Poruku je izmenio accim, 04.12.2011 u 19:23
    Radi drugome sto bi ti voleo da rade tebi

  4. #4

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    eto



    nego
    ja bi joj takvu samarcinu odvalila sto ti je uopste rekla za taj nesrecni seks
    glupaca
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Ја бих је најрадије отерао у мајчину, али с обзиром да вероватно не бих имао петљу...

    Направи срање! Ако олако пређеш преко тога, урадиће поново, испада да то није ништа. Па ако се буде довољно кајала и извињавала, упамтиће то за сва времена, а и то значи да те воли и да жели да се труди. Ако ти треба да прихватиш тај излет, мора и она да прихвати малтретирање.

    Ако не буде хтела довољно да се правда и извињава, није јој довољно стало. Онда је лепо шутнеш и нека пати.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #6

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Slušaj Yossu i nećeš dobro proći u životu.
    Ako je već izbor oterati je u majčinu ili maltretirati je, učini ovo prvo. Mada, priznajem, za to treba imati više petlje.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Не веруј никад у лака решења и "неоптерећене односе". Ако не боли, није љубав!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #8

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Ono što se u prvom momentu čini najteže verovatno je i najlakše rešenje. A to je pobeći pred prvom sumnjom, preprekom, pred prvim nerazumevanjem...
    Ipak, za ono najvrednije se treba potruditi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ...

    Направи срање! Ако олако пређеш преко тога, урадиће поново, испада да то није ништа. Па ако се буде довољно кајала и извињавала, упамтиће то за сва времена, а и то значи да те воли и да жели да се труди. Ако ти треба да прихватиш тај излет, мора и она да прихвати малтретирање.

    Ако не буде хтела довољно да се правда и извињава, није јој довољно стало. Онда је лепо шутнеш и нека пати.
    aUUUUU ala smo iskusni i prefigani

    prijateljE, ako misliš da ne možeš da pošalješ mladu do kioska a da ne pomisliš što li se zadržala i koga je srela ili ti se dok vodite ljubav menjaju slike tvoje drage sa nekim drugim, znači da si zlopamtilo i nastavi dalje
    ali,
    ako je osoba kvalitetna i vredna praštanja, umeće da ceni tvoju velikodušnost i bude ti dobra supruga.
    Bila je iskrena, to je za mene veeeeeeeelika vrlina.

    Kojo muškarci nisu naročito skloni..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #10

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    i dalje se cudom cudim da postoje zene koje priznaju seks-test s bivsim.....


    nego
    ima jedna Beckoviceva:

    O RAZLOZIMA ZAŠTO SE NE ŽENIM
    Matija Bećković

    Nikad se ne bih oženio onom koja bi se udala za mene.
    Ne treba joj veće mane od te.
    Nije se mogla gore preporučiti.
    Čim mene ceni vidi se ko je i kakva je.
    Kad je na mene spala-neću je ni ja.
    Kad ne treba drugome, šta će i meni.
    Milija mi je jedna od onih koje me neće, nego trista onih koje me hoće.
    Kad bi me htela neka od onih koja me neće,odmah bi se oženio.
    Jedino ovu što se udala za mene ne mogu da razumem.
    Gde mene izabra od tolikog sveta i naroda!
    Dobro izgleda, al čim hoće da se uda za mene-piši joj pamet. Mora da to niko njen ne zna. Ukoliko zna-utoliko gore.
    Mora da je pod nekom manom. Ne bi mene izabrala bez nevolje.
    Ako je iko drugi hoće, što bi se udavala za mene.
    Da što valjam, ne bih se njoj svideo!
    Da je ona za mene, ja bih je odavno izabrao, da ne bira ona mene.
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #11

    Odgovor: Da li da se okrenem i odem ili .....

    Za takvu situaciju postoje neka dva rešenja. Prvo je da joj oprostiš i pokušaš da prevaziđeš ljubomoru, jer, rekao bih, u njenom priznanju ima iskrenosti i kajanja što je po mom mišljenju dobro i može u budućnosti biti čvrst oslonac u evoluciji vaše veze. Zašto je ovo rešenje još dobro? Pa, teško je (i sve teže) sebi naći srodnu dušu i zaista je taj famozni "jedan sex sa bivšim" ništa u poređenju sa prednostima jedne zrele veze sa mogućom perspektivom. Pokušaj taj događaj da shvatiš kao jedan "šut" više dok su ona i njen bivši bili u vezi i biće ti lakše...

    Drugi neki način u razrešenju takve situacije je radikalan prekid. Dakle, ćao i gotovo. I ovo ima smisla posebno i zbog toga što vreme leči sve (ili gotovo sve) i u nekoj budućnosti možeš biti sam i ne toliko nesrećan koliko neveseo...

    Jedan moj prijatelj, inače cinik, ima i treće rešenje, ali njega ne preporučujem. Naime, kada se pomene ovakva ili slična situacija on ima običaj da kaže:
    - Ma kakvi raskid, jer baš je to pravi trenutak da joj se postane menadžer.

    Ali, šalu na stranu šta god da se u takvim situacijama uradi nije lako.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    i dalje se cudom cudim da postoje zene koje priznaju seks-test s bivsim.....


    nego
    ima jedna Beckoviceva:

    O RAZLOZIMA ZAŠTO SE NE ŽENIM
    Matija Bećković

    Nikad se ne bih oženio onom koja bi se udala za mene.
    Ne treba joj veće mane od te.
    Nije se mogla gore preporučiti.
    Čim mene ceni vidi se ko je i kakva je.
    Kad je na mene spala-neću je ni ja.
    Kad ne treba drugome, šta će i meni.
    Milija mi je jedna od onih koje me neće, nego trista onih koje me hoće.
    Kad bi me htela neka od onih koja me neće,odmah bi se oženio.
    Jedino ovu što se udala za mene ne mogu da razumem.
    Gde mene izabra od tolikog sveta i naroda!
    Dobro izgleda, al čim hoće da se uda za mene-piši joj pamet. Mora da to niko njen ne zna. Ukoliko zna-utoliko gore.
    Mora da je pod nekom manom. Ne bi mene izabrala bez nevolje.
    Ako je iko drugi hoće, što bi se udavala za mene.
    Da što valjam, ne bih se njoj svideo!
    Da je ona za mene, ja bih je odavno izabrao, da ne bira ona mene.

    biliverka fala ti ko sestri !!!!saznao sam sto se ne ozenih , a mucilo me to pitanje mnogo.sad znam .

    / najbolji post ever koji si okacila ;-))) /
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #13

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku

    biliverka fala ti ko sestri !!!!saznao sam sto se ne ozenih , a mucilo me to pitanje mnogo.sad znam .

    / najbolji post ever koji si okacila ;-))) /
    mnogo si mi ti naivan...

    al` drago mi je da sam bila od koristi..

    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #14

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Najvaznije je ono sto niko od nas ovde ne moze da zna, niti da ti kaze:
    Da li si ti zapravo spreman to da oprostis (ali ne i da zaboravis), ili mislis da bi to nastavilo da te jede i da bi se stalno vracao na tu pricu?
    Cim to sa sobom rascistis, dobio si resenje dileme.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

    Odgovor: dali da se okrenem i odem ili .....

    Meggy totalno si u pravu niko sem mene nema pravi odgovor ali ga nemam ni ja zasad, muci me sto pitanja i sto odgovora ali nekako ljubav prema voljenoj me vuce prema njoj ali jos vise to sto je bila prema meni iskrena,mogla je jednostavno da precuti sve i da nisam znao nista. mogu reci samo da mi je jako lakse kada sam ovo podelio snekim.
    Radi drugome sto bi ti voleo da rade tebi

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •