Još jedna u nizu sramota za prosvetu.. - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a ono sto sam navela je istina
    makar u dve skole koje poznajem
    pa,svemujebem,imam i ja drugarice i poznanice prosvetne radnice...
    Pa, svemujebem, ima l' medju njima neko da valja, il' su svi kupci sanerske robe i neposveceni otaljivaci posla bez trunke entuzijazma koji ne vole ni decu ni posao i koji beze od sjebanih porodica?



    Joso, ne dodaju roditelji njih, vec deca dodaju svakog koga su videli bar jednom u zivotu... deca vole da na fejsu imaju sto vise prijatelja
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #17

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Режимлије, стидите се! | НАШИ

    Режимлије, стидите се!
    8. октобар 2011.
    Jелена Поповић-Ивановић професор енглеског језика у средњој Машинској школи у Новом Саду написала је одговор режимским медијима који су у данима пред параду оболелих од педерастије водили кампању против ње због мишљења о педерима које је износила на фејсбуку. Текст је преузет са сајта Васељенске телевизије.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Još jedna u nizu? Naravno, kao i u svakoj profesiji postoje oni savesni i oni koji su to znatno manje. Generalizovati "još jedna u nizu sramota" je u najmanju ruku degutantno.Da li se sećate nekog sjajnog profesora kroz svoje školovanje? Duboko se izvinjavam nemam fb ni tviter, ne pričam o politici, radim kako mi savest nalažei iskustvo par generacija prosvetara iza mene.
    A vi? Imate li bar malu grižu savesti kad naglašavate "još jedna u nizu"?
    Moralnu savest kao ljudi, kao roditelji?

  4. #19

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Pamtim izvrsne profesore, pedatoge, ljude.
    Znam i mnogo danasnjih prosvetara. Izvrsnih.
    One nekad i ove sada osim strucnosti, pozrtvovanosti, ljudskosti, izvrsnosti krasi jos jedna osobina: svesni su odgovornosti koje prosveta ima na sadasnje i buduce generacije. I ne cute na kukolj u svom ambaru. I bore se protiv njega.

    Ni jedan problem se nece resiti ukoliko isti poturamo pod tepih. Ne razumem zasto je sramota ukazati na problem, cak ga i apostrofirati.
    Da se ne lazemo, svi u svojom radnom okruzenju vrlo dobro znamo ko koliko vredi, a pogotovo znamo ko svojim radom baca blato na sve nas. Cutimo li o tome? Ja ne.

    Nije tajna da u urusenoj drzavi jednako (a mozda i vise) je urusena i prosveta i zdravstvo. Kao ljudi, kao roditelji, zarad sadasnjih i buducih generacija pogotovo u te dve oblasti ne smemo zatvarati oci. Da, treba talasati, treba ih nabrajati, i najvaznije, treba ih cistiti.

    Toliko o mojoj savesti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    A sto sramota prosvete,ona se dopisivala s medijima..

  6. #21

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Ova je neka pacenica, neprimecena.
    Kao zaposleni u odgovornoj kompaniji itekako pazim na fejsu sta pisem i kako pisem, koga lajkujem. Ne smem da naljutim klijente, jer cu time naljutiti i poslodavca. Tako treba da bude i u obrazovanju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Još jedna u nizu sramota za prosvetu..

    Ja budalaština! Sve ove prozivke zbog pisanja na Fejsbuku??
    UKINUTI FACEBOOK MOMENTALNO ..i mirna Bačka .

    Nevolja nekih zanimanja (prosvete, vojske, policije, zdravstva, sveštenstva..) je što ma šta uradili van radnog vremena se VEZUJE za blaćenje profesije. Skoro sam naleteo na otpuštanje vaspitačice u vrtiću jer se u slobodno vreme bavila nekim vidom prostitucije (mislim da je vest iz Rusije ili tog regiona).
    Poistovećivanje zanimanja sa 24h aktivnoću osobe je malo prevelik upliv u lične slobode. Dokle god radnik svoj posao obavlja najprofesionalnije niko nema prava da ga proziva šta radi privatno. Alo...Orwelova 1984 bi bila svespisutna ako poslodavac postane doslovno kontrolor života zaposlenih!!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Jedna mala ljubavna teorija
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 10.06.2011, 22:50
  2. Nar, ili jedna stranica života
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.11.2009, 17:46
  3. Još jedna studija o polovima (muškim i ženskim)
    Autor Goga u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.10.2007, 18:31
  4. Pancevo - jos jedna epizoda
    Autor nattydread u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.04.2007, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •