A šta igrate na FB-u?
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    A šta igrate na FB-u?

    Facebook, između ostalog, mnogima od nas služi i za igranje igara. Ima ih na pretek pa je uzaludno postavljati anketu, kratko i jasno, šta igrate na FB-u?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    Na samom startu je to bila igra Pet Society, e nju sam baš dugo igrala, sigurno godinu dana, posle toga sam počela Farmwille, ona me nije dugo držala, pa onda Country story, pa , Restaurant city, ma bilo ih je milion, a sad sam počela Simse i Štrumpfove, mada ih ne igram baš nešto često
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    Ništa. Igrao sam poker jedno vreme pa mi dojadio, a jedino ako se to računa igram TV slagalicu na koju se logujem preko FB.



  4. #4

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    igricu fb? ne trosim to .pokvareni kapitalizam me naucio da igram samo ono gde se moze doci do para.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #5

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    Igrala FarmVille. Dogurala skoro do osamdesetog nivoa a onda rekoh, dosta. Previše je oduzimala vremena kojeg je sve manje.
    Ne igram ništa.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #6

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    Ne igram nista, dosadne su mi te igre. Doduse, nisu toliko dosadne kol'ko oni rikvestovi za iste, sto mi ih moji prijatelji velikodusno salju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: A šta igrate na FB-u?

    Farmville 2 sam najvise igrao,sad sam ga zapustio vec skoro mesec dana ali doce opet volja da udjem i igram barem sezonski

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.01.2019, 20:27
  2. Koju igru trenutno igrate?
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 233
    Poslednja poruka: 25.05.2017, 10:28
  3. Stare igre koje ste voleli da igrate
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:04
  4. Sta osecate kad igrate igre
    Autor Painkiller u forumu Igre
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 20:29
  5. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •