Ograničenje deci - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Ograničenje deci

    Ja imam isti problem sa mojom ćerkom...
    Kad god ima pet minuta vremena -ona ode na fejsbuk.
    U stvari me zabole dupe...ako je ona odlučila da bude debil, to je njena slobodna volja. Ali!
    Nedavno sam je zaposlio kod sebe u firmi. Posle nekoliko dana primetio sam da i na radnom mestu stalno
    drži otvoren fejsbuk gde neprekidno lajkuju jedne druge, umesto da proverava cene artikala, proverava kursne liste ili
    jednostavno kuva kafu svome šefu tj. meni.
    Pokušao sam prvo diplomatski i rekao joj da ugasi to govno ili ću joj poderati i dupe i mamicu... nije me lajkovala.
    Zatim sam pokušao da joj stojim neprekidno iza leđa ali se taj metod pokazao prilično nepraktičnim jer je njen sto
    pored prozora pa me je ufatila promaja u krsta... to ja nisam lajkovao.
    Sada sam našao trajno rešenje...jednostavno sam u browzeru ukucao adresu mrežnog rutera i podešavanjima jednostavno
    zabranio facebuk adresse za celu zgradu. Sada me svi mrze! Pogotovu od onog momenta kada sam izjavio da je fejsbuk
    isključivo za retardirane luzere i da za takve nema mesta u ovoj našoj maloj firmi. niko me ne lajkuje.
    A sada vas pozdravljam jer sam na radnom mestu.

  2. #17

    Odgovor: Ograničenje deci

    Došla je i moja kćerka u te godine kada je kompjuter primamljiv. Trenutno je to sve pod kontrolom i ne može na njega bez da je netko od odraslih doma i to, zasad, funkcionira. Bilo je pokušaja surfanja po youtube-u, igricama, google maps-u i sl., ali sada se točno zna koliko čega smije i može. Dokle god budemo ovako funkcionirali - sve zabrane su off. Kada povjerenje bude prekinuto, prekinut će se i net veza.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  2. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  3. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •