Deda i baba sa 29 i 30 godina
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    07 Deda i baba sa 29 i 30 godina

    On je deda u 29, a ona baba u 30. godini. Tata čeka rezulate maturskog ispita, a mama još nije napunila 15 godina.

    Upoznajte bebu sa najmlađim dedom i babom u Britaniji.



    Nezaposleni muškarac, koji ima 29 godina, postao je jedan od najmlađih deda u Britaniji nakon što se njegova ćerka porodila sa nepunih 15 godina, prenosi britanski dnevnik Dejli mejl (Daily Mail).

    Šem Dejvis i njegova bivša devojka Keli Džon (30) crkli su od sreće kada je njihova ćerka Tia, koja je rođena kada su njeni roditelji imali 15 godina, rodila malu Grejsi ranije ovog meseca.

    Tijin dečko Džordan Vilijams ima 15 godina.

    "Apsolutno sam srećan da vidim Grejsi kako napreduje. Neverovatno sam ponosan na Tiju. Ona će biti izvanredna majka. U početku nisam baš bio zadovoljan što je zatrudnela ali sam brzo to prevazišao", rekao je deda Šem magazinu Pipl (People).

    On je dodao da mora da se malo bolje upozna sa ocem Džordanom koji polako postaje pristojan mlad gospodin.

    Inače, bolničarke u porodilištu su u početku mislile da je mladi deda bio ustvari otac Grejsi.

    One su navodno tražile od deda Šema kada je ušao u porodilište da pokaže ličnu kartu kako bi dokazao da ima više od 16 godina.

    Unuka Grejsi se rodila sedam nedelja pre termina, pa su zabrinuti doktori odlučili da se Tija porodi carskim rezom.

    Porođaj je toliko bio komplikovan da je pretila opasnost da i majka i dete umru.

    Mama Tia kaže da nikad neće zaboraviti strah od sopstvene i smrti svoje bebe.

    Srećom, posle operacije koja je trajala 25 minuta, rođena je Grejsi. Bila je teška samo 910 grama i hitno su je odneli u specijalno odeljenje gde je i dalje čuvaju u inkubatoru.

    Ipak, Grejsi je uspela da ojača i naraste dovoljno da su doktori odlučili da je puste kući u narednih par meseci.

    Nedelju dana nakon što se porodila Tia je proslavila svoj 15. rođendan u porodilištu okružena prijateljima i porodicom.

    Tinejdžerka koja je u vezi sa Džordanom 18 meseci i želi da bude frizerka, rekla je da nije planirala da proslavi svoj rođendan u bolnici ali je dodala da joj je rođenje ćerke najlepši poklon koji je mogla da poželi.

    Kada majka i ćerka izađu iz bolnice odsešće kod babe Keli kako bi Tia mogla da završi školu.

    Deda Šem kaže da će rado da pripomogne Tiji i Džordanu da se skuće.

    Džordan koji je polagao maturski ispit par nedelja pre nego što se Grejsi rodila kaže da shvata kolika je njegova odgovornost. "Kapiten sam školskog ragbi tima, a to vam je kao da imate 14 dece."

    Iako je mlada, majka Tia kaže da ne bi volela da njena Grejsi zatrudni u 15. godini.

    Ona se takođe zahvalila svojoj majci, koja je imala 15 godina kad ju je rodila, rekavši da nije mogla da poželi boljeg roditelja i uzor, dodavši da su velike prijateljice.

    Visoka stopa trudnoće među tinejdžerkama u Britaniji znači da će još više mladih ljudi postati dede i babe u svojim kasnim dvadesetim ili ranim tridesetim.

    Najnovije brojke pokazuju da je 38.259 devojaka mlađih od 18 godina zatrudnelo u Britaniji 2009, ali i da je skoro 50 odsto imalo veštački pobačaj.

    Velika Britanija i dalje vodi po broju mladih majki. Ova stopa je pet puta veća nego u Holandiji, a dva puta veća nego u Francuskoj i Španiji.


    (MONDO)
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Deda i baba sa 29 i 30 godina

    Bas ih briga, njih bar niko nece maltretirati sa "Kad ces da se ozenis/udas/radjas sitnu decu...?"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Deda i baba sa 29 i 30 godina

    Eto, da sam bila pametnija, bila bih već i prababa.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Deda i baba sa 29 i 30 godina

    Upoznah pre neki dan ženu od 37 godina koja ima unuče od 6 godina
    sva ponosna, ima još troje dece koji još nisu stasali za reprodukciju a upoznale smo se tako što je došla da konkuriše za upis u Osnovnu školu, ostala joj još dva razreda da završi. Razumem je, imala je u to vreme preča posla
    Baba u teksas bermudama, zgodna za medalju. Još zube da ugodi i završi Osnovnu, pa da bude kompletna.

    Možda ovo zvuči malo ironično, ali ne rugam se, zaista.
    Poštujem njenu volju da napreduje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #5

    Odgovor: Deda i baba sa 29 i 30 godina

    Hebeš i taki život kada sa 29 godina postaneš babojebac!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Deda i baba sa 29 i 30 godina

    Život je jedan film
    Poruku je izmenio silvia, 10.08.2011 u 21:53 Razlog: prevela text

Slične teme

  1. Đilasov deda bio ubica vampira?!
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.07.2010, 00:10
  2. Baba Vanga
    Autor egzotic u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 23:46
  3. Ja vragolan, i moj deda
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 06.10.2009, 17:15
  4. To može samo baba
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 30.03.2009, 09:58
  5. 20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza
    Autor ZOE u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.12.2008, 01:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •