Homeopatija leči impotenciju
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Homeopatija leči impotenciju

    Želim da kažem da sam posle puno godina svih mogućih terapija uspeo da izlečim impotenciju kod homeopatskog tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Želim svima da se ovako osećaju. Sada sam kao nekada
    Poruku je izmenio Meggy, 01.08.2011 u 20:22 Razlog: obrisan link ka drugom sajtu

  2. #2

    Odgovor: Homeopatija leči impotenciju

    Citat neven52 kaže: Pogledaj poruku
    Želim da kažem da sam posle puno godina svih mogućih terapija uspeo da izlečim impotenciju kod homeopatskog tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Želim svima da se ovako osećaju. Sada sam kao nekada
    Svaka čast! Ja mislila da žene ne mogu biti impotentne,ali eto, svega ima.
    Homeopatija leči sve ili skoro sve. Isto kao i akupuntura i ostala alt.medicina.
    Sve je u glavi, zvali to placebo ili sugestija ili kakogod. Bitno je da deluje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #3

    Odgovor: Homeopatija leči impotenciju

    Halo neven52, potpuno se slazem sa tvojim misljenjem, da je alternativna medicina, dobra dopuna uz konvencionalnu medicinu.
    Alternativna medicina,je u mogucnoasti, da poboljsa i isceli mnoge zdravstvene probleme, ne izazivaju nezeljena dejstva, nemaju toxsicna dejstva, niti su kontraindikacije poznate. Jednom recju receno alternativna medicina u svakome slucaju moze zaista samo da pomogne. Zato iskreno pozdravljam to sto si ti nevene52 spreman da to svoje iskustvo koje si stekao, nesebicno delis i sa drugim posetiocima i clanovima VojvodinaCafe. Pozdrav Perle

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •