Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

Prikaz rezultata glasanja: Jelena ili Ana ?

Učesnika ankete do sada
1. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Jelena Janković

    0 0%
  • Ana Ivanović

    1 100.00%
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Jelena vs. Ana



    Јелена Јанковић (рођена 28. фебруара 1985. у Београду, СФР Југославија) је професионална тенисерка Србије. 11. августа 2008. године, Јанковићева је заузела прву позицију на ВТА листи најбољих тенисерки света, на којој се задржала само недељу дана. Од 6. октобра 2008, па до 2. фебруара 2009. била је прва на ВТА листи.

    Из Википедије, слободне енциклопедије



    Ана Ивановић (рођена 6. новембра 1987. у Београду) је српска тенисерка. Члан је TK Партизан. Тренутно је 19. на ВТА листи и уз Јелену Јанковић најбоља српска тенисерка. У каријери је освојила десет ВТА турнира, укључујући и један гренд слем турнир, Отворено првенство Француске 2008, победивши у финалу Динару Сафину. Већ пласманом у финале тог такмичења постала је прва тенисерка на ВТА листи, на којој је провела 12 седмица. Доспела је до још два гренд слем финала, на Ролан Гаросу 2007. и на Отвореном првенству Аустралије 2008. Освојила је три турнира прве категорије: Берлин, Монтреал и Индијан Велс. Ана Ивановић је национални амбасадор УНИЦЕФ-а за Србију.

    Из Википедије, слободне енциклопедије

    * * *

    Meni su obe dobre, stoga Jelena Ivanovic.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 24.09.2011 u 19:07 Razlog: Dodate slike, informacije i anketa

  2. #2

    13 Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Mene je Jelena Jelena Jankovic.
    Ich Bin Nich' Ich

  3. #3

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Jelena ,ali volim i Anu!

  4. #4

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Malo detalja iz jako uzbudljivog meca iz Los Andjelesa

    Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic wta Los Angeles semifinal
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    jelena 100% ..bez dileme..

  6. #6

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    izJasnila sam se vec negde o njima....
    znachi...pored toga shto je lepa Ana trsla kao oblanda....Jelena mi je uvek bila vishe ''nasha''....
    zato Jelena...uvek Jelena....i samo Jelena....

  7. #7

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Jelena definitivno! Igra lepsi tenis, i ne prenemaze se kao Ana ako pocne da gubi... Mada, naravno, uvek navijam za Anu kad igra protiv neke druge teniserke
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  8. #8

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Najava za mec izmedju JJ i AI za mec u Dohi na Tennis Chennal:
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #9

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Jelena.
    Za Anu navijam isto,ali kad ne igra protiv Jelene.Sad je nesto oslabila
    Mislim,Jelena je stvarno zasluzila da bude 1.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #10

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Obe su fenomenalne. Jes' Ana trenutno malo 'trsla', mislim da je Jelena imala takvu krizu prosle godine ili pretprosle. Ne mogu ni da zamislim kakav je to pritisak na psihu. Secam se kad je Jevticka, cini mi se, jednom izjavila kako je prilikom jednog maratona imala krizu na 35om kilometru, jbte ja u busu imam krizu na 35om kilometru.. stoga moj naklon obema

  11. #11

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    WTA ranking sve govori!
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  12. #12

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    prvo jedno onako patriotski naklonjeno misljenje..
    obe su nase i za obe navijam, jer iz drzave velicine Srbije, WTA ima dve teniserke u prvih 5 i ove godine su obe bile na poziciji broj 1 smara me prica o klanovima Jelene i Ane, jer se time dele navijaci a ne bi trebalo.. ok je biti opredeljen za jednu, kao sto doduse i ja jesam, ali ipak navijati za onu drugu kad igra.. meni nije logicno da se ja opredelim bukvalno samo za jednu teniserku, posebno jer su obe iz Srbije, jer su obe nase i za obe navijam istim naletom kad igraju..
    e sad, moje opredeljenje
    vise volim Jelenu, iz razloga sto ima osobine koje ja kod coveka volim.. borac, hrabra, ne odustaje, smeje se i kad gubi i izvlaci se iz nemogucih situacija.. stavlja sebe na raspolaganje reprezentaciji unatoc svojim obavezama.. nasmejana je u svakom momentu i osmeh je njen zastitni znak..
    ali ovo ne znaci da ne volim Anu, nikako samo mi tas sa Jelenom prevagne za malo..
    kad igraju jedna protiv druge, navijam u zavisnosti kojoj je pobeda potrebnija kad su igrale npr. u polufinalu Rolan Garosa, navijala sam za Anu a kad su igrale sad u Dohi, navijala sam za Jelenu
    ali Jelena ipak.. mislim da joj je sad ovaj momenat i sledeca godina zenit karijere..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Ana Ivanovic

    Po izgledu: Ana
    Po teniskom umecu: Ana

    Generalno mislim da je Ana i lepsa i bolja teniserka.

  14. #14

    Odgovor: Jelena Jankovic vs Ana ivanovic sta mislite?

    Obje imaju svojih prednosti i mana. Obje su bivsi #1 i to je za postovanje. Nadam se da cemo se opet radovati njihovim uspjesima kao prije par godina.

    Ono sto mi smeta kod nasih ljubitelja zenskog tenisa i generalno zenskog sporta je da prvo cijene osobu po izgledu pa onda po umijecu i uspjesima. Cak im uspjeh i nije toliko bitan dok god je jedna "lepsa".
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Slične teme

  1. Jelena Lengold
    Autor tetkaD u forumu Književnost
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 19:23
  2. Jelena Karleuša se kandiduje na izborima
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.08.2011, 09:58
  3. Ana Ivanovic
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 20.07.2011, 02:24
  4. Jelena Jankovic
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 26.06.2011, 18:48
  5. Šta mislite o Eni Popov?
    Autor epfc u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 21:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •