Da li biste se vratili?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 52
  1. #1

    Da li biste se vratili?

    Realno, da li bi se vratili nazad i ukoliko bi - iz kojih razloga?

  2. #2

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Realno ja jos ne razmisljam o povratku. Cilj mi je da ovde zavrsim fax pa onda kud koji.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    mislim se vratiti bar kad odem u penziju ako ne pre
    amore e tutto quello che si ama

  4. #4

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Takodje,tek kada odem u penziju,sada nema sanse da se vratim.

  5. #5

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Kad se u Vojvodini politicka i ekonomska sitvacija bude resila!
    VOJVODINA U SRCU MOM

  6. #6

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Ajde reci ti meni gde i zasto se vratiti?Pre 4 godine sam bio na odmoru.Trebao ostati 5 nedelja ali jedva izdrzao 3.Nedostaju mi stara vremena i prijatelji koji su rasuti po svetu i nema vise ni jedan u Vojvodini.Nostalgican sam na prosla vremena a ne prostore.Ako si kojim slucajem bio u Perth onda znas o cemu pricam,a ako nisi onda me nikada neces razumeti.Za vas tamo mi cemo uvek biti smesni "stranci".

  7. #7

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Vratiti?
    Svuda isao i svuda se vracao.
    A tamo gde se rodio i nesto detinjstva proveo vratio bi se ako bi bilo kao tada.
    I tako u beskrajno!

  8. #8

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    To je jedno od onih pitanja o kojima ne zelim i ne mogu da razmisljam sada, znam da su tamo najmiliji i moj grad i ljudi koji govore moj jezik, navike, obicaji, ono sto me je izgradilo, ali sa druge strane bojim se da, u ovom momentu, i mozda u nekom narednom peridou to nije ono sto zelim od sebe. Cini mi se da sam se nadljudski potrudila da zapravo ne odam odande, i posto vise nije bilo nikakvog drugog resenja ja sam resila da odem i da se izborim za svoj deo prostora. Sada, kada vidim koliko mi se vrata i vidika otvorilo od kada sam otisla, bojim se da ne bih mogla sve to samo da ostavim po strani i vratim se. Mada, ustvari, covek nikada ne zna sta moze da ga navede da donese izvesnu odluku. Tesko je pitanje, bas.

  9. #9

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Vise puta sam se varcao u Srbiju i vise puta ponovo odlazio iz nje.

    Valjda zato sto nisam uspeo da se trajno etabliram u jednom evropskom gradu u kojem sam zeleo da zivim u jednom bitnom periodu svog zivota (samo sam ga posecivao vise puta godisnje, tj. dovoljno cesto da mi bude uzasno tesko sto ga se u ostalo vreme lisavam), sad mi je u principu svejedno: bitno je da se pomeram -- ne drzi me mesto, uvek mi se cini da treba i nesto drugo probati...

    To nije mnogo dobro za neke planove tipa finansije, sigurnost u starosti i tako... ali sta mogu... takav sam.

  10. #10

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Ne bih. Nemam se kome i cemu vratiti.Godisnji je sasvim dovoljan da obidjem one koje zelim videti.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #11

    02 Odgovor: Da li biste se vratili?

    Da. U svakom slucaju. Ja sam jedan od retkih koji u Australiji ne vidi boljitak. Za moj pojam ovo je dozivotna robija. Prelepa je ovo zemlja, vrlo slicna Vojvodini, ali nema dushu.

  12. #12

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Jedino ako budem morala
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #13

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Ja licno odmah bi se vratila,ne bi mislila ni trenutak,ja bi se vec snalazila vrlo brzo,mozda ce ovo sad zvuciti glupo nekima,ali htela bi da pruzim sansu mojim decama ovde da pronadju neku lepu buducnost,nesto lakse,ovde je drugacije,jer lako se nadje posao,i moze se ziveti lepo,jos su mlade mogu imati lepu buducnost,mogu raditi svasta,pa neka iskoriste lepo i pametno ovu sansu sto im je ponudjena,ja osim nje ovde nemam nista,i ja licno ne mogu nikako da se uklopim ovde,ne mogu ja to da objasnim ali u ovu zemlju osecam se kao nepozeljna gost,ne osecam se dobro,radim mucim se da ne fali nista mojima,jos kuci saljem malo i njima,kako kad mogu,e to su jedini razlozi sto sam jos uvek ovde,moja deca i moja familija kuci,mozda jednog dana cu se vratiti
    No me toques

  14. #14

    Odgovor: Da li biste se vratili?

    Naravno. Jo par godina i gotovo. U kanadi zaradjujem vise, stedim vise, verovatno u svakom smislu zivim bolje. U poslu sam napredovao i sad je samo pitanje vremena i ambicije koliko visoko moze da se ode.
    Ali sve je to samo jedna faza u zivotu. Neki licni dokaz da mogu da odem i da se snadjem. A kad se sve to dokaze i skupi nesto para moze covek mirne savesti vratiti onamo odakle je posao i gde treba i da zavrsi. A Kanada ce zauvek ostati u secanju kao veoma lep period zivota.
    Mnogima su deca izgovor za ostanak. Po meni to bas i nije ispravno razmisljanje. Imace oni drzavljanstvo pa ako jednom sami budu hteli neka dodju, ja ih necu zaustavljati. Ne mogu sve da im kupim, ali mogu da im ostavim otvorene vidike. A ja cu da se vratim i uzivo slusam stari laloski vals.

  15. #15

    10 Odgovor: Da li biste se vratili?

    [Evo i mene ja bih se odmah vratio samo da se moze normalno ziveti ali nista pre penzije ako bog da .

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:31
  2. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  3. Da li biste se upgrade-ovali?
    Autor game_enginer u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.03.2013, 13:22
  4. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  5. Šta biste menjale na sebi?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 23.02.2010, 01:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •