Cyber sex
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Tema: Cyber sex

  1. #1

    Cyber sex

    Dirty chat i cyber sex...
    Postoji li razlika i ako postoji koja je? Jeste li nekada probali, sa kim, da li je iskustvo bilo pozitivno ili negativno...Generalno sta mislite o tome? I kako bi se osecali i koja bi vasa reakcija bila da saznate da vas partner u sitne sate onanise ispred monitora chatujuci sa nekom napaljenusom/napaljenikom?
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  2. #2

    Odgovor: Cyber sex

    šta da kažem... ko o čemu, baba o uštipcima, ti draga moja imakolata sve okolo naokolo pa dođeš do onoga što te stvarno zanima..
    dušo moja, ako nisi srećna i zadovoljna trenutnim stanjem veze, razmisli zbog čega je tako, uradi nešto, promeni nešto, ali učini sebi uslugu, nemoj na netu to da radiš nego u real life. nemoj pogrešno da me shvatiš, ne želim da pametujem ili osuđujem, ja sam samo jako pragmatična, ako mi nešto ne štima, ne čekam da mi preraste preko glave da ne znam kako da se iskobeljam.

  3. #3

    Odgovor: Cyber sex

    Kada upoznam nekoga preko neta ili 'vako in vivo, i kada mi se svidi, svaka poruka (sms, trt mrt i ostale) koju mi pošalje mi dođe kao sajber sex
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #4

    Odgovor: Cyber sex

    hahah a ko kaze da ja vec nesto ne menjam
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Cyber sex

    Kao prvo,postoji razlika,a razlika je ta,shto radish neke stvari pred osobom koju nema shanse da poznajesh,ma kol`ko se dopisivala...A ta "osoba",sve to mozhe da sachuva,ili,drugim rechima,da snimi...
    Kao drugo,ta ista osoba,mozhe to da uploaduje na nekom sajtu koji sluzhi za takve stvari,da ne kazhem "klipove",pa to isto mozhe da vidi milion ljudi...
    Kao trece,to mozhe da bude mnogo opasno za zhene,koje su pritom majke,jer njihova deca mogu kasnije da imaju problema kroz zhivot,samo zbog maminih glupih i ishitrenih poteza...
    I kao poslednje...Ne leche se posledice,nego uzrok...
    Me Bring Da Enlightenment...

  7. #7

    Odgovor: Cyber sex

    Dirty chat i cyber sex... etc... Ne znam, ko voli nek izvoli. Verujem da to može biti i zabavno. Kada se setim šta sve ljudi ne radi da bi zadovoljili svoje porive, ovo bre dođe kao neki seksi vrtić, iliti čista kamilica...

    Uostalom, ne možeš da dobiješ triper, ili nešto još grđe iz palete srodnih oboljenja...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Cyber sex

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom, ne možeš da dobiješ triper, ili nešto još grđe iz palete srodnih oboljenja...
    Al' zato virus mozes
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Cyber sex

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Kao prvo,postoji razlika,a razlika je ta,shto radish neke stvari pred osobom koju nema shanse da poznajesh,ma kol`ko se dopisivala...A ta "osoba",sve to mozhe da sachuva,ili,drugim rechima,da snimi...
    Kao drugo,ta ista osoba,mozhe to da uploaduje na nekom sajtu koji sluzhi za takve stvari,da ne kazhem "klipove",pa to isto mozhe da vidi milion ljudi...
    Kao trece,to mozhe da bude mnogo opasno za zhene,koje su pritom majke,jer njihova deca mogu kasnije da imaju problema kroz zhivot,samo zbog maminih glupih i ishitrenih poteza...
    I kao poslednje...Ne leche se posledice,nego uzrok...
    Ovde se u potpunosti slazem sa tobom...
    Ako je u pitanju SAMO dirty chat, dakle bez slika i video chata ...onda nema dokaza
    Mozda nije tako zabavno doduse....
    Mozda je ovaj vid prevare ipak bezbolniji od onog u RL...
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  10. #10

    Odgovor: Cyber sex

    Prevara je prevara...I ovo je RL...`Ajde bezhi kod muzha,ili bezhi od njega...Izbor je samo tvoj...Ali to vishe da te nisam chuo...
    Me Bring Da Enlightenment...

  11. #11

    Odgovor: Cyber sex

    Mislim da nije trazila savet od tate
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Cyber sex

    A niko da odgovori na temu, koja se tice vaseg iskustva ...Dakle, da podsetim tema se tice vaseg misljenja o CYBER SEXU a ne o supruzi, pritom i majci koja bi to radila, ili radi...Mozda bih trebala da zapocnem temu - Treba mi pomoc, kako da na najbezbolniji nacin prevarim muza
    Tatice hvala za savet, samo nisam sigurna da cu ga primeniti
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  13. #13

    Odgovor: Cyber sex

    Citat imakolata84 kaže: Pogledaj poruku
    Treba mi pomoc, kako da na najbezbolniji nacin prevarim muza
    Sajber sex = smeh do suza


    Dok ne štipneš za goozu nema ništa od posla

  14. #14

    Odgovor: Cyber sex

    Ok, posto niko nece da konkretno odgovori na temu, ili mozda zaista niko nema iskustva sa tim, evo ja cu prva da probijem led.
    Ja jesam probala, ali samo dirty chat. Slike nikad nisam delila, ali su oni bili voljni da isto, ili nesto vise podele samnom...mujski ego, dovoljno je samo da mu pohvalis stvar i on je spreman da ti pokaze kako.... U pocetku je bilo super, em ja zadovoljna, em mi muz zadovoljan jer sam pocela cesce da ga napadam. Znam kako zvuci, ali jbg to je stvarnost. Ali problem je taj sto tesko mozete naci osobu koja vam odgovara za to. Uglavnom su to napaljeni klinci koji nemaju pojma o zivotu...I tako sam nabasala na jednog savrsenog, ali ozenjenog hahah...salim se, naisla sam na osobu koja je u slicnoj situaciji kao i ja, i koja je mojih godina. I danas, posle 2 meseca, jos uvek smo u kontaktu, i nasi razgovori se ne svode samo na dirty chat, vec pricamo o svemu.
    Eto , toliko, jos neko?
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  15. #15

    Odgovor: Cyber sex

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Dirty chat i cyber sex... etc... Ne znam, ko voli nek izvoli. Verujem da to može biti i zabavno. Kada se setim šta sve ljudi ne radi da bi zadovoljili svoje porive, ovo bre dođe kao neki seksi vrtić, iliti čista kamilica...

    Uostalom, ne možeš da dobiješ triper, ili nešto još grđe iz palete srodnih oboljenja...
    Viš ti njega.Ma deca su to Memento,a sve me strah šta će biti kada ovi maleni poodrastu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •