Sloveni,Jedan Narod? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Kol`ko ispisah i ispisah,kad ono,nece da postavi odgovor...Ne mogu opet da pishem,nema shanse...
    Svi Germani i svi Romani,pripadaju istom Narodu...
    A tebi Kristina,hvala na komplimentu...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #17

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu opet da pishem,nema shanse...
    Najzad i od tebe nešto pametno i suvislo
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #18

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Najzad i od tebe nešto pametno i suvislo
    "Happy slaves are the most grim enemies of freedom" - Marija Orsic.
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #19

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    "Happy slaves are the most grim enemies of freedom" - Marija Orsic.
    NAjviše sam voleo vas koji se kurčite svojom slobodom, različitošću etc, ali ste u suštini cave i deo gomile, samo se tripujete žestoko, uživam u vašem društvu, ali to nije tema, tema je nebuloza koju si postavio, sad je činjenicama obrazloži ili se drži onoga što napisa u prethodnom postu, da nećeš više pisati
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #20

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    NAjviše sam voleo vas koji se kurčite svojom slobodom, različitošću etc, ali ste u suštini cave i deo gomile, samo se tripujete žestoko, uživam u vašem društvu, ali to nije tema, tema je nebuloza koju si postavio, sad je činjenicama obrazloži ili se drži onoga što napisa u prethodnom postu, da nećeš više pisati
    A ja sam oduvek voleo one,koji josh uvek nisu "izashli iz ljushture" ogranichenog uma...Zashto bih ja tebi bilo shta objashnjavao,kad ti samog sebe nisi uzdigao do konachnog dostignuca svesti...Mozhesh da probash preko Masonerije da postignesh ovo,ako te "braca" prihvate kao svog...
    Ovako...Dzaba ja tebi da objashnjavam,kad ti mislish da sve znash...Ne mozhesh ti da shvatish,ma kol`ko se ja trudio oko tebe...Moracesh to sam,naravno,ako zhelish...
    Ovde mozhesh naci pochetak "prosvetljenja",odatle kreni,neka ti to bude putokaz i smernica...
    Nas su genetskim inzhinjeringom napravila nasha "braca",koja su doshla iz sazvezhdja Oriona i to mnogo pre poznate "istorije",mnogo,mnogo pre...
    Kada kazhem nas,mislim na Slovene...
    A nasha oznaka je "Svastika"(nasha rech,a ne germanska),nikako Hitlerova,to je on ukrao od nas...I ona ima mnogo uzvishenije znachenje,od onog kakvim ga je on prikazao...Malo se je on pogubio u istrazhivanjima po Indiji i tumachenju spisa koji su stariji od svih ponatih civilizacija,pa je Arijevcima nazvao Germane,koji to nikako nisu...
    Jer da jesu,Tesla bi bio Nemac,a dokaze o "bogu" Aronu bi nashli u Nemachkoj,a ne na Kosovu...
    Ostalo cesh morati sam...Voleo bih da ti mogu pomoci,ali ja to nikako ne mogu...
    Ako zhelish,kreni...
    U put "prosvetljenja",pa se vrati onda da razgovaramo...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #21

    Odgovor: Sloveni,Jedan Narod?

    Ovo piše u Wikipediji
    "Srbi su južnoslovenski narod, koji pretežno živi u Srbiji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini. Prema tvrdnjama genetike i antropologije, Srbi su potomci slovenskih plemena i balkanskih starosedelaca (Vlaha, Ilira, Tračana, itd). Međutim, postoje teorije koje tvrde da ime "Srbi" možda ima drugačije korene. Postoji nekoliko teorija o poreklu srpskog imena, ali treba imati u vidu da ove teorije nisu šire prihvaćene od strane zvanične istorijske nauke, jer ne postoji dovoljno dokaza koji bi ih podržali."
    A ja kažem da najviše ličimo na Turke. Boja kože, očiju, kose sve je kao kod Turaka, skandinavci mnogo više liče na Ruse nego mi.
    Jednostavno okolnosti i životni prostor formiraju osobine jednog naroda. Balkan je isuviše mali, pa je i sličnost među narodima Balkana velika.
    Nismo mi ovakvi zato što smo hteli takvi da budemo, nego zato što su nas okolnosti tako formirale.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Srbi, narod najstariji?
    Autor Dejan B u forumu Istorija
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 13.09.2015, 22:58
  2. Da smo muško samo jedan dan...
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 23:12
  3. Kosovo ili EU - šta će narod izabrati
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.10.2011, 12:25
  4. jedan decko
    Autor cuca88 u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.06.2011, 19:01
  5. Nema više "Hej, Sloveni"
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 13.08.2008, 00:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •