Koliko je bitna predigra?
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 139
  1. #1

    Koliko je bitna predigra?

    Sta mislite da li predigra garantuje dobar sex?
    Ili ti da li sex bez predigre moze da bude uspesan koliko i s'njom?
    Ja mislim da je mazenje i ... jako bitno ali da li je uvek tako?

  2. #2

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Predigra je krajnje pozitivna, opusta partnere, izaziva lucenje hormona, sprema za ono sto sledi , obozavam predigru, ali

    ali ima slucajeva kada je strast u pitanju, kada je krv iovako provrila, onda nema vremena za predigru, nema vremena ni za skidanje, nego Opa , a moze i krevet ako je tu blizu
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  3. #3

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Sve to jako zavisi od raspolozenja... Sto kaze Reset, nekad predigra nije ni potrebna, moze ona i u glavi da se odigra... Ako nekoga gutas pogledom i uzvraca ti se istim takvim, da li je onda predigra uopste bitna i neophodna? Ali, i u takvim situacijama ona moze itekako da bude zanimljiva, u smislu da odlazes trenutak koliko god mozes, ne bi li temperatura dostigla maksimum
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    1. Definitivno ću početi da kucam postove u Word-u Dakle, 'ajmo jopet.

    Bitna. Zbog toga što je više vatre u umu nego u svim alatkama ovog sveta koje nosimo u gaćama. A predigra je sve. I onda kada nemate nikakav fizički kontakt. Predigra je i pogled. Predigra je i razgovor. Sve zavisi kako ko posmatra sex. Za mene se on ne sastoji samo od "uđeš-izađeš-i gotovo", pa čak iako je na brzaka. Predigra je bitna koliko i sam sex (ako kad kažemo sex mislimo samo na penetraciju), utoliko što, bar u mom slučaju, tako lakše doživim orgazam, da ne kažem da mi je zagarantovan a kod partnera je on intenzivniji. A u tome je valjda poenta.

    Predigra je i oralni sex, koji je gre'ota propustiti. Naročito ako znamo da 50% žena koje su ikada doživele orgazam (na žalost, ima i onih koje nisu), doživele su ga na ovaj način, a ne putem snoške. Ili masturbacijom. Al' da ne odem u offtopic

    Predigra je maženje. Predigra je masaža. Predigra je istraživanje. Predigra je bitna. Žene će me razumeti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat SQUAW kaže:
    1. Definitivno ću početi da kucam postove u Word-u Dakle, 'ajmo jopet.

    Žene će me razumeti.
    Ništa ja ovo ne razumem!

    Zar je stvarno neophodna ta uvertira.

    Ja znam da imamo odličan sex i kad me žena samo pozove u spavaću sobu sa ,,Vladimire dolazi!,, i kad dođem ,,skidaj se!,, sve onako uz osmeh kao da će da pričamo vicovi.
    Oma znam da imamo oko pola sata vremena, i da za to vreme treba samo lagano da udenem, malo se promeškoljim, dok se ona sasvim upristoji za intenzivnije kretnje i da budem muško na delu.
    Bude super i ona puna elana nastavlja planirano, a ja se osećam pravilno upotrebljenim muškarcem.

    A to sa predigrom mi dođe kao kad se postavi sto za Bački ručak običan.
    Pa prodangubimo na tu predigru i opet posle sve mora da se odradi svojski kao da je jutarnja zanimacija pre polaska na posao.

    Predigra je samo deo luksuznije varijante normalnog odnosa.

    A to što Ova poviše mene spominje poglede, ume da bude jako nezgodno.
    Ženske su drčne na izvesne načine gledanja pa oće momentalno da naskoče kao da je daleko bilo došlo do intenzivnog petinga.
    Poruku je izmenio TROPRSTI, 31.08.2006 u 18:23

  6. #6

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat SQUAW kaže:
    Bitna. Zbog toga što je više vatre u umu nego u svim alatkama ovog sveta koje nosimo u gaćama. A predigra je sve. I onda kada nemate nikakav fizički kontakt. Predigra je i pogled. Predigra je i razgovor.... Predigra je maženje. Predigra je masaža. Predigra je istraživanje. Predigra je bitna. Žene će me razumeti.
    Apsolutno razumem i slažem se sa tobom. Pa čak iako naizgled nema predigre, moja vatra je zapaljena nekim prijatnim popodnevom sa partnerom, igrom pogledima, slučajnim ili ukradenim dodirom. Razumevanjem. Obostranim davanjem. Pripadanjem. Bliskošću. Osećajima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Eve ga Ovaj što se pretplatio na Erotiku. Kako se god okreneš on ti iza leđa

    Zar je stvarno neophodna ta uvertira.
    Nije neophodna, ali je interesantna Iako je ponekad i sama pomisao na klinč Opet kažem, kod mene je u najvećem broju slučajeva (a aktivna sam tim se dičim ) 'vako A i volem da exploatišem te erogene do jaja

    Predigra je samo deo luksuznije varijante normalnog odnosa.
    Pa ja b' rekla uvod.

    A ono za Word... otišao mi post u peršun, pa sam ga morala kuckam ponovo

    Mišić:
    Apsolutno razumem i slažem se sa tobom. Pa čak iako naizgled nema predigre, moja vatra je zapaljena nekim prijatnim popodnevom sa partnerom, igrom pogledima, slučajnim ili ukradenim dodirom. Razumevanjem. Obostranim davanjem. Pripadanjem. Bliskošću. Osećajima.
    Da. To je to.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat TROPRSTI kaže:
    Pa prodangubimo na tu predigru i opet posle sve mora da se odradi svojski kao da je jutarnja zanimacija pre polaska na posao.
    Da, vidis, sad kad spomenu taj zornjak... pa, ko tada jos ima vremena za predigru?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Pa ako će da me budi tako što će da me udara čajnom po čelu, bolje da o'ma ide na posao
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat Meggy kaže:

    Da, vidis, sad kad spomenu taj zornjak... pa, ko tada jos ima vremena za predigru?
    Mi zaposleni se razumemo!

    Ko je besposlen može se oblizivati macom letnji dan do podne, a zaposleni se i u pauzi dobro okrešu pa nastave da uživaju u postigri .

    Ona energija koju nosimo u sebi je već sama po sebi predigra.
    Ako još imamo i partnera pravilno namagnetisanog onda je to non-stop stanje predigre.
    Pa nismo valjda stari dizelaši pa nam treba predgrevanje da bi kresnuli.
    Sada je ubrizgavanje u trendu!

  11. #11

    11 Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat SQUAW kaže:
    Predigra je maženje. Predigra je masaža. Predigra je istraživanje. Predigra je bitna. Žene će me razumeti.
    moj favorite je istrazivanje
    ovo squaw nije bolje mogla bolje da napise. mislim, ove varijante, udjes izadjes i gotovo...mislim sta??? moze, ali ne u mojoj avliji...
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat Meggy kaže:

    Da, vidis, sad kad spomenu taj zornjak... pa, ko tada jos ima vremena za predigru?
    Ok, tad predigra nemora da traje satima ali mora da postoji bar neko budjene kroz mazenje i dodirivanje A to je vec neki uvod u uzbudljivi svet sexa!
    Tako da ja sam uvek za neku romantiku hm... to je mozda jer sam zaljubljena, a da je u pitanju sex sa nekim do koga mi bas i nije stalo, mozda i ne bi bilo tako!!!???

  13. #13

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Citat SQUAW kaže:
    Predigra je i oralni sex, koji je gre'ota propustiti
    To sister potpuno se slazem

    Bitna mi je predigra, i volim je. Nekada je predigra ta koja zapali vatru. Slazem se da ne mora uvek da postoji, ali u mom slucaju to je retkost...
    Evo, promenila sam potpis

  14. #14

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Predigra je i oralni sex, koji je gre'ota propustiti.
    Da, zaboravih to da napomenem, ali ima ko se setio!!! Naravno da je greota propustiti ga , ne mora uvek biti deo predigre, ali jeste bitan, a i zasto da ne istrazujemo?! Jedino je pitanje da li u oralnom sexu ici do kraja?! Meni posle toga sam odnos, uglavnom nije to!!!

  15. #15

    Odgovor: Koliko je bitna predigra?

    Jedino je pitanje da li u oralnom sexu ici do kraja?! Meni posle toga sam odnos, uglavnom nije to!!!
    Sve se to razlikuje od osobe do osobe i od odnosa do odnosa. Nekada cak i posle orgazma sex bude extra, nekada ne... Nema pravila...
    Evo, promenila sam potpis

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je lepota ZAISTA bitna??
    Autor kissigirl u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 25.08.2015, 16:58
  2. Koliko smo mi obrazovani?
    Autor jenny u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 11.07.2013, 10:05
  3. Koliko ste hrabri
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 21.02.2010, 10:51
  4. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •