Da li ste aktivni član neke stranke?
Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 164
  1. #1

    Da li ste aktivni član neke stranke?

    Daklem, da li ste aktivni član neke političke stranke, ili ste možda samo simpatizer?

  2. #2

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Aktivan nisam vise, dve godine sam radio u DS-u, bilo je stvarno svega, izuzetno sam ponosan na skoro sve akcije, tribine i predavanja koja sam tamo organizovao, ali u jednom trenutku sam morao zbog porodicnih obaveza da napustim funkciju koju sam imao i od tada sam pasivan, povremeno me zovu da dodjem ponovo, ali me uglavnom samo cimaju telefonom za sve moguce akcije...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  3. #3

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nikada partija mene videti neće.

    A da li sam simpatizer? Pa svako ima svog aduta.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  4. #4

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat Necromancer kaže:
    Nikada partija mene videti neće.

    A da li sam simpatizer? Pa svako ima svog aduta.
    -Eee, a bio je jedan...

  5. #5

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nema trika da cu se ikad igde uclaniti, apsolutno prezirem politiku i sve sto ima veze sa njom, jos manje volim politicare (drustveni paraziti par ekselans), a da ne spominjem da ima bar jedno pedeset boljih nacina da se provede vreme koje ti stoji na raspolaganju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Ne i ne zelim biti...
    Politika me ne zanima, tj. trudim se da me ne zanima .
    Kod nas je bavljenje politikom glavna preokupacija. Najzalosije je sto se i mala djeca bave politikom i sto su politicari najpopularnije (najpoznatije) licnosti u nas (umjesto sportista, glumaca i muzicara na primer) .
    Sva sreca pa ovdje gdje zivim niko ne prica o politici, pa se uspjesno trudim .
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Iz ubeđenja mogu biti simpatizer neke opcije (više programa stranke nego same stranke). Ali ne verujem da se aktivni političari ovim poslom bave iz ubeđenja već iz koristi. I zato: Neću da budem član mafije....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

  9. #9

    11 Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    nisam i ne pada mi na pamet. tako mi se zivo fucka za sve njih.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    02 Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Bre ja sam posten covek !!!!

  11. #11

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Biti partijski clan, znaci biti partiski poslusan, a dali se moze napraviti takva partija da je po meri svih njenih clanova, i da to postuju na dobrovoljnoj bazi. E pa na dobrovoljnoj bazi nema, jer zakon moramo da postujemo ili da snosimo posledice nepostovanja. a kod partija je ujedinjen zajednicki interes clanova te stranke.MOJ INTERES je da budem blize vrhu odredjene stranke da bih skupio malo kajmak, e i to NEMA, jer ovi na vrhu odavno drze svo mleko i kajmak za sebe i ne pomeraju se, i posto nemam interes ostadoh ja bez pripadnistva stranackog, odoh u otpadnike koji se zovu nestranacki pacenici.
    Poruku je izmenio morrib, 11.02.2007 u 01:30 Razlog: izostavljanje odredjenih slova

  12. #12

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Kakve bre stranke to mi ne pada napamet
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  13. #13

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    bio sam radikal sad nisam ni ti cu a sapmatizer sam dodikov sam

  14. #14

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Da, član sam jedne stranke, i aktivna sam uglavnom kada su izbori.

  15. #15

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam aktivan clan ali jesam simpatizer,nikada se necu uclaniti ni u jednu ali zato mogu da se i na druge nacine priklonim nekoj stranci,ta clanska karta i ne znaci puno,bitnije je da covek veruje u njihov program i politiku.
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Politicke stranke
    Autor lenjivica u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 13:31
  2. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  3. U ime svih nas iz 50 i neke...
    Autor Temly u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 11:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •