Da li ste aktivni član neke stranke? - Strana 2
Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 164
  1. #16

    02 Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Pa neznam dali je to bas pametno, ali trenutno takvo misljenje imam, i aktivan sam clan jedne stranke.

  2. #17

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Jesam, aktivista sam koalicije okupljene oko LDP-a. Vidim da se svi nešto nećkaju da kažu kojoj partiji pripadaju ili sa ponosom kažu kako više ne pripadaju nijednoj partiji ili sve to omalovažavaju.
    Bio sam kontrolor na poslednjim izborima.
    Smatram da nije u redu da se kaže , šta me briga za politiku i političare, svi su oni isti i ostale fraze. Svako ko nije glasao ili neće glasati, nema niti će imati prava da kaže kako se loše živi, kako je sve beznadežno, kako cveta korupcija, kriminal svake vrste, kako je loša situacija u zdravstvu, prosveti. Naravno, stoji da je sve to tačno ali ne mogu se ljudi od svega toga distancirati, govoriti kako se to njih ne tiče. Pogrešno je uverenje da je glas naroda beskoristan jer političari ne pitaju narod šta treba da se radi. Zbog naše pasivnosti i odsustva volje za bilo kakvom akcijom koja bi ukazala na razne loše stvari u društvu. Ne treba se prepustiti uverenju da je sve to beskorisno jer ako drugi čine nešto za nas, a to bi mi trebali, onda nemamo pravo da se bunimo. Zato, trgnite se iz letargije i budite malo aktivniji, ako ste već nezaposleni, angažujte se na nekom drugom polju.

  3. #18

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    nisam clan nijedne stranke jer me nerviraju te clanske knjizice i javno obelezavanje ljudi. to ne znaci da me politika ne interesuje i da nemam svoje favorite, naprotiv. ja njima mogu pomoci iako nemam clansku kartu, jer sustina nije u njoj!

  4. #19

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Neeeeeeeeeeeee !
    i bilo bi me sramota da sam çlan bilo kakve stranke u Srbiji !
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #20

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam....jos.... ...al bi volela da imam neku moc .... ..pa da napravim malo reda.....
    No me toques

  6. #21

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam neki naročiti aktivista, priznajem. Demokratska stranka je moja opcija.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #22

    05 Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Član SRS-a od osnivanja, ponosno

  8. #23

    05 Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Chlan sam LSV !!

  9. #24

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nisam clan nijedne partije. Imam svoje misljenje koje je vrlo jasno...smatram da, iako mozda ne pronalazis partiju sa cijim programom (odnosno sprovodjenjem istog) mozes da se poistovetis, treba da izaberes ono sto je najblize tvojim verovanjima...

    Mislim da je moralna obaveza svake osobe da izadje na izbore i izabere ono sto joj je najblize...pa mozda i najmanje zlo...ali najgore je ostati kod kuce...jer time direktno biras najvece zlo...a samim neizlaskom, odnosno odbijanjem da pokusas nesto da promenis, gubis pravo da se zalis na "zalosnu sudbinu koja nas je snasla..."

    Razumem ljude koji kazu da se nikada ne bi bavili politikom...ali ne razumem ljude koji kazu da ih politika ne zanima...jer politika, kod nas, jeste pitanje zivota...
    Poruku je izmenio remorker-bgd, 09.05.2007 u 21:42
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  10. #25

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    никада нисам био члан у смислу да имам ту партијску књижицу,већ сам био и остао симпатизер и до дана данашњег веран тој политичкој опцији.
    нисам ја ко ту неки који мењају опредељења како ветар дува....
    и који преко политике гледају само свој,лични интерес.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #26

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Nikada nisam bio član nijedne političke stranke (uključujući i pok. SKJ).
    Apsolutno sam apolitičan, posljednjih 5-10 godine, čak nemam ni svoje političke simpatije. Stoga mi je karijera malo sputana, ali jbg, što izgubiš na mostu, možda ćeš dobiti na ćupriji.

  12. #27

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    До год неки нормални, разумни, људи не буду били у политици, политичко ангажовање ме не занима, ни лево, ни десно, ни горе, ни доле.
    Ниједна партија не функционише на прокламованом програму странке, о чему даље.
    А и програми су им, ако сте читали, збирка уопштено написаних жеља без покрића.
    Све од реда су партије "незаменљивих".
    Poruku je izmenio StOlA, 11.05.2007 u 08:08

  13. #28

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    До год неки нормални, разумни, људи не буду били у политици, политичко ангажовање ме не занима, ни лево, ни десно, ни горе, ни доле.
    Ниједна партија не функционише на прокламованом програму странке, о чему даље.
    А и програми су им, ако сте читали, збирка уопштено написаних жеља без покрића.
    Све од реда су партије "незаменљивих".
    Sada vidiš kako je kada pametniji popuštaju...i prepuštaju svoja mjesta...
    Poruku je izmenio dndr, 11.05.2007 u 08:18 Razlog: gramatika

  14. #29

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    nisam bio ni clan SKJ -e , kada je bilo sve OK u jugi , gde bih na sportskom planu daleko dogurao , pa kad vetj taj vetar nisam izabrao , ne pada mi na pamet da izaberem uragankao sto je ovaj na nasoj nazovimo politickoj sceni . tim komedijasima bi trebalo zabraniti svako pojavljivanje na TV-u ili radiu . Zalosno je to sto se vrtimo u krug sto se politike tice , jer zivot je postao taoc tih pohlepnih politicara, zavrsavam jer evo nagon za povracaj mi se pojavio na samu pomisao na njih .
    Poruku je izmenio tibor, 11.05.2007 u 08:27 Razlog: dupla slova

  15. #30

    Odgovor: Da li ste aktivni član neke stranke?

    Члан СРС од оснивања.

Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Politicke stranke
    Autor lenjivica u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 13:31
  2. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  3. U ime svih nas iz 50 i neke...
    Autor Temly u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 11:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •