Zavese u stanu
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Zavese u stanu

    Znam da zavese mogu da ulepsaju dom,da ga ucine prijatnijim,toplijim.
    Kakve volite zavese ili ih uopste ne volite i zasto?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #2

    Odgovor: Zavese u stanu

    Ne volim zavese iz prakticnih razloga: one su skupljaci prasine.No, ipak ih imam (dok ne stavim "trakaste").

    Da ne pomislis da sam namcor, pohvalicu se da sam ih i sama sila: kada su dosle u modu one koje se navlace na garnisne (sa onim trakicama; bez stipaljki i ostalih kachastih andramolja), sasila sam ih za sve sobe ( plus kuFinja ).

    Dopada mi se "Indija fazon"

  3. #3

    Odgovor: Zavese u stanu

    Mi stariji smo navikli na zavese cisto iz prakticnih i estetskih potreba,nasi stari stanovi i kuce su bili dobrano visoki i imali velike pendjere.pa su zavese davale nekakvu punocu.,bile su potreba.
    Medjutim sad kad su stanovi sve nizi i sa puno drugih novotarija skoro da i nema potrebe za zavesama .
    Ali ti isti stanovi su sad toliko blizu da vidis komsiju ako nema zavese,znaci opet su potreba.Nemozes stalno drzati spustene roletne...

  4. #4

    Odgovor: Zavese u stanu

    Trakaste PVC
    jednim pokretom se skidaju ili kace , neogranicene nijanse , peru se vodom i svim hemikalijama , ne menjaju boju prvih 1000 godina ...
    samo sto se ne bi ni jedna zena slozila da ih stavi u stan
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #5

    Odgovor: Zavese u stanu

    Ja mnogo volim zavese jer onda mogu da pustim masti na volju.
    Najvise volim dezenirane zavese veselih boja.
    Recimo ovako nesto....



    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #6

    Odgovor: Zavese u stanu



    Ovako za sobu,inače obožavam zavese iako kupe prašinu strašno



    Ovakva je u kuhinji i opet crvena,laka za održavanje malo vode u lavorče i oprana uz dodatak omekšivača može često da se pere i brzo se suši.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  7. #7

    Odgovor: Zavese u stanu

    inace ne volim zavjese,ali panel zavjese su mi momentalno ok imam ih doma, u boravku,pamucne su lako ih operem (malo ih je)[

  8. #8

    Odgovor: Zavese u stanu

    Joooj... ja ne volim zavese... ali uopšte

    Zavesa - prva asocijacija na njih je gomila prašine

    Kada smo se useljavali u kuću, moja majka i svekrva su ostale šokirane sa mojim stavom da ne želim zavese u kući
    Majka je malo lakše to prihvatila, a svekrva se borila par meseci, dolazila, vodila me 'kao slučajno' baš u te prodavnice da me pita šta volim i koje boje mi se sviđaju... Jedva sam joj objasnila da ja stvarno ne želim zavese u kući... mislim da se još uvek nije pomirila sa tim...

    A o tepisima i o nemanju dotičnih u kući, bolje i da ne govorim...

    Ne volim ništa što sakuplja prašinu i samo se prlja, a nema neku značajnu f-ju

  9. #9

    Odgovor: Zavese u stanu

    i ja ne volim zavese u kuci iz istog razloga ko Sokica.
    ali trenutno ih imam
    jedini razlog je sto su prozori stari od onih drvenih i ne dopada mi se njihov izgled

    kad su moji renovirali i menjali prozore u svojoj kuci jedva sam ubedila mamu da ne stavlja zavese. imaju prozori venecijaner roletne i predivno izgledaju.
    najsmesnije mi to sto neko dodje i ostane zaprepascen time - kao da je obavezno staviti zavese


  10. #10

    Odgovor: Zavese u stanu

    Po meni zavese imaju par uloga.
    Jedna je zaklanjanje vidika spolja, druga je difuzno svetlo i blago zasenčenje prostorije i treće je toplotna izolacija.
    Lično, više volim venecijanere, mada i oni skupljaju prašinu kao ludi, a teže se peru od običnih zavesa.

    Na žalost, na kući u kojoj trenutno živim imam šalukatre, koje su bile po volji moje majke (kad su počeli da je zidaju), i nerviraju me nevidjeno.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

Slične teme

  1. Koje biljke gajite u kući/stanu?
    Autor Kunic u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 05.08.2015, 20:38
  2. Samojed u stanu
    Autor xella u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.11.2011, 15:56
  3. Godinu dana skrivala telo mrtvog muža u stanu
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.08.2007, 17:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •