Ni imena nisu kao što su bila!
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 83
  1. #1

    Ni imena nisu kao što su bila!

    Bilo je to proslog leta, cimerka i ja smo isle na privatne casove iz statistike Casove je drzala zena, par godina starija od nas ali vec psiholog i sto je bitno, iz statistike je imala 10-ku, a i dobro je prenosila znanje!
    Elem, ja sam znala kako joj se cerkica (od godinu dana) zove, ali cimi nije! E sad, fora je sto se mala zove Srna! Kad smo dosli, profesorica kaze " Sreca sto je stala kisa, pa su suprug i Srna otisli u setnju"
    A tu ce moja koleginica i draga mi cimerka reci "Jao, imate lane sto je to slatko!" A ja, ups!
    Profesorica ce sa smeskom, kiselim, " Ne, tako nam se zove cerkica!"
    Naravno moja cimi je snalazljiva, pa se izvukla recenicom, tipa " Bas originalno"

  2. #2

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Hm, da imam ja svojih bisera

    Jedna koleginica sa fakulteta se zove Tisa, cudno i vrlo retko ime, ali mi se svidja. Sedelo je nas cetvoro u kaficu, bili smo svezi brucosi, tad smo se i upoznale. Par puta sam je pitala kako se zove ne bi li se uverila da sam dobro cula...

  3. #3

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Da, imam malecku u skoli koja se zove Srna A znam i jednu koja ce jos malo da krene u skolu, a zove se Tisa Nego, to mi vise i nije tako neobicno kad cujem... Moja koleginica sa faksa poznaje zenu cije se cerke zovu Ibis, Tea i Lotos, a sin joj se zove Stribor


    (jesu vam jos uvek cudna ona imena od malopre? )
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    11 Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    jedan klinac u osnovnoj skoli se zvao sandokan...ni manje ni vise...
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Citat Meggy kaže:
    Da, imam malecku u skoli koja se zove Srna A znam i jednu koja ce jos malo da krene u skolu, a zove se Tisa Nego, to mi vise i nije tako neobicno kad cujem... Moja koleginica sa faksa poznaje zenu cije se cerke zovu Ibis, Tea i Lotos, a sin joj se zove Stribor


    (jesu vam jos uvek cudna ona imena od malopre? )
    Znaci i ja sam cula za tu porodicu. Drug mi je rekao da je upoznao jednu od tih devojaka i da ona ima sestre i brata koji se tako zovu. Tako da ti ljudi zaista postoje. Mozda ih ima i na ovom forumu. Ako vas ima JAVITE SE! Imate zanimljiva imena.


    E a sta kazete na ime Moni? Tako se zove decko sto je isao sa mnom u razred u osnovnoj skoli. Ili na primer ime Vedat.

  6. #6

    11 Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    sad se sjetih, moj najbolji drug iz hrvatske se zove Hani. dobio je arapsko ime jer mu je cale arapin (prilicno logicno zvuci), a jos mi je i rekao da je to i za arape prilicno cudno ime. buduci da svako arapsko ime ima neko znacenje i ima neki strani ekvivalent, tako ima i to ime, samo sam ja vec zaboravila znacenje njegovog imena.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Čuli ste za prezime Pušara? Ok, malko je smešno, ali ima i smešnijih. Međutim, dobija potpuno novi smisao ako se zovete Čedna, hmm...Možda čak i prestaje da bude smešno.
    p.s. žena se stvarno zove i preziva tako
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  8. #8

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Citat Mater Vetru kaže:
    Čuli ste za prezime Pušara? Ok, malko je smešno, ali ima i smešnijih. Međutim, dobija potpuno novi smisao ako se zovete Čedna, hmm...Možda čak i prestaje da bude smešno.
    p.s. žena se stvarno zove i preziva tako
    aaaa, njoj bas nije bilo lako kad je bila mala, sigurno su ja z...

    E ja sam nedavno cula, od druga policajca, jedno uzasno prezime a pomalo je i ruzno pa cu samo nagovestiti!

    Zaustavi on lika i trazi mu vozacku i saobracajnu, sve po propisima, kad lik se ni manje ni vise preziva Ku _ cina Drug nije moga da veruje, par puta je citao ali on se stvarno tako preziva. Nije znao da li da se smeje ili da ga zali, uglavnim pustio ga je bez reci! Mozda je mislio, "sto da ga jos i ja maltretiram, ima onu svoju muku zivota!!!"

  9. #9

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Evo jos nekih zanimljivih prezimena... Pirivetric, Prebiracevic (u srednjoj ju je prof ruskog krstio u Pribiracevic a prof ustava u Pribircic), Motika...
    Znam jednu zenu, zove se Lada
    Evo, promenila sam potpis

  10. #10

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Jedna zena koja zivi u selu iz kojeg je moja baka zove se Mašinka
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Moja sestra od tetke se preziva Guzijan. Jednog dana zovem ja nju, javlja mi se neka zena, nepoznat glas. Mislim se, ajde, mozda neka komsinica al za svaki slucaj priupitam "Da li je to stan Guzijan?" Sa druge strane zice "Molim?!?!?!" Ja ponovim a zena ni manje ni vise "Ma zajebavaj nekog dugog pi*ka ti materina"
    Evo, promenila sam potpis

  12. #12

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Kad smo vec kod prezimena jednom nama u komsiluk se dosele ljudi sa prezimenom Ubiparip, inace prezime je iz Sipova dal' ga ima drugdje nisam siguran. Mislim, trebalo mi je i te kako dugo da ga zapamtim. Glavna asocijacija mi je bila konj, jer kod nas ponekad za konja kazu parip. E sad kog je to uzrasta konj nebih znao. I kad god pomislim na njih i njihovo prezime pokusam da ga ukombinujem sa konjima al nikako mi nije islo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #13

    11 Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    jedna moja profesorica na faksu se zove Istocnica, a jedna prijateljica od mog caleta se zove Sovjetka.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Evo, da popunim kolekciju. Meni čudna imena: Solunka i Karanfila. Koleginicina ćerka zove se Tajna (i ovo mi se ime jako sviđa). Smešna prezimena: Kišprdilo i Nepergaća. A znam i čoveka koji se zove i preziva Vlado Ivica, a ja nikad ne znam koje mu je ime, a koje prezime.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    Odgovor: Ni imena nisu kao sto su bila!

    Citat Miš kaže:
    Evo, da popunim kolekciju. Meni čudna imena: Solunka i Karanfila. Koleginicina ćerka zove se Tajna (i ovo mi se ime jako sviđa). Smešna prezimena: Kišprdilo i Nepergaća. A znam i čoveka koji se zove i preziva Vlado Ivica, a ja nikad ne znam koje mu je ime, a koje prezime.



    Aaa, neverujem, ne daj boze da se prezivas Nepergaca!!!

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja dekada je bila najbolja za muziku?
    Autor Spiritinthesky u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 23:04
  2. Imena naših anđela
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 22.01.2012, 19:15
  3. Moja kafana bi bila baš ovakva...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •