Šta žene stvarno žele?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27
  1. #1

    Šta žene stvarno žele?

    Pitanje za milion dolara, šta žene žele? Dajemo vam listu 30 stvari koje bi im najviše prijale, a koje i nisu tako neostvarive i koje će vam garantovati bolji život uz vašu lepšu polovinu.

    1. Dijetalni hleb sa belim lukom, bri i trifle sa niskom sadržinom masti(turski kolač sa džemom i vinom)

    2. Čista radna površina u kuhinji, bez ostataka sosova, nečega što liči na luk i ko zna čega još što je nemoguće skinuti bez rukavica i teških sredstava za odmašćivanje, a verovatno stoji tu još od roštilja koji ste pravili prošlog vikenda.

    3. Mikrotalasna bez neidentifikovanih fleka, boja i oblika koje ne liče ni na šta jestivo.

    4. Da ih druga polovina ne pita gde su mu ključevi/naočare/novčanik/kravata/čarape... svakog, ali svakog jutra.

    5. Da na odmoru mogu ukupno pročitati barem jednu celu laganu knjigu bez da ih dete pita gde su mu naočare za ronjenje svakih 5 minuta.

    6. Krevet sa čistom, mirišljavom posteljinom, prekrivačem, „pufnastim“ jastucima koji se često menjaju uz pomoć partnera. Što pre muškarci shvate koliko je ženama bitno da asistiraju u ovome, tim pre će žena želeti da provodi više vremena u krevetu, i osećaće se željenom, voljenom, poštovanom...

    7. Bikini koji nam izdužuje noge, ravna stomak, podiže dekolte, zateže guzu u kome se osećamo kao Megan Foks.

    8. Zidara na koga mogu da se oslone, koji čita misli, koji očisti prašinu nakon posla, ispira svoju šolju kafe, ne češe svoje međunožje dok razgovara i sve obavlja na vreme.

    9. Da samo ponekad mogu da zvižde kao muškarci, sa sve prstima među usnama. Ali samo ponekad, kada je potrebno.

    10. Duga, topla kupka i skroz usamljena nužda. Znači, bez kucanja na vrata dok leže pod vodom, bez upadanja dok se brišu i kritičkog ispitivanja malo dužih dlačica na zadnjem delu butina kada pređu 35.

    11. Domaća večera kada je na njega red da kuva, bez hrane za poneti koja i dalje znači da se mora prati i ribati posuđe, a to on nikada ne radi.

    12. Bez podizanja obrva muških kolega kada je hitno da se pokupi bolesno dete iz škole. Jednom će to biti njihovo dete i onda će oni morati da „skoknu“ po njega, tako da, malo razumevanja.

    13. Da je moguće diviti se apolonskom telu mladića koji služi kafu bez osećaja krivice kada shvate da su ga baš one čuvale pre 15 godina.

    14. Da je moguće razgovatati sa muževima bez takmičenja sa njihovim najboljim prijateljima mobilnim telefonom i laptopom jer to baš ide na.

    15. Fina, lagana drama subotom uveče a ne utakmica od životnog značaja za čije su aktere čule samo jer su čitale neke užasne stare novine u redu za stomatologa.

    16. Da ih ne gledaju kao „istrošenu robu“. Ako one imaju razumevanje za prosedu ili sedu kosu i grudi koje se opuštaju, mole za malo razumevanja i sa muške strane.

    17. Da odvezu auto u garažu bez straha da će biti opljačkane, da čovek koji proverava gas u kući uđe bez pitanja o tome da li je suprug kod kuće, i da razgovaraju sa ljudima „oči u oči“ a ne„oči u grudi“.

    18. Kada su muškarci zaduženi za decu, ona moraju biti u krevetu kada se ona vrati, veš osušen i složen, mašina za posuđe ispražnjena i kutija sa sladoledom da bude vraćena u frižider.

    19. Kupatilo sa suvim, složenim peškirima i lavabo bez fleka od paste za zube.

    20. Da deca sa osmehom odlaze na spavanje, da budu poslušna, zahvalna i puna ljubavi. Pa pročitale su previše knjiga za uspešno roditeljstvo, šta još mogu da urade?

    21. Prijatna iznenađenja- flaša onog divnom šampanjca sa medenog meseca, prazna korpa za prljav veš, celovečernje posedovanje daljinskog upravljača. Barem jedno veče po njihovoj želji u celom mesečevom ciklusu.

    22. Da muškarci bar poštuju to da mama razmišlja o tome ko nema novac za autobus, ko šta očekuje da jede, čiji je domaći zadatak urađen. Bar nekad neka o tome misle muškarci.

    23. Da im se muškarci ne „lepe“ za zadnji deo kola. One to rade upravo da muškarce sa viškom testosterona podsete da one uvek voze u dozvoljenim ograničenjima, da se i tada zna ko je ispred i da će sve uraditi da tak i ostane.

    24. Da garderoba nije prošlogodišnja, demode, ofucana i neprilagođena. Sve da odgovara uvek i svuda.

    25. Jedan dan bez hranjenja mačke, seckanja kupusa za zeca, sipanja hrane u akvarijum i šetanja psa. Kućni ljubimci su porodični ljubimci, ne pripadaju samo ženskom delu porodice.

    26. Seks koji ima smisla, uz sveće, razgovor, maženje i poljupce. A može i „brzinski“ ako se ujutru ranije ustaje.

    27. Da imaju svog ličnog asistenta koji radi 24/7 ali ne mora biti plaćen. To je ono što muškarci zovu savršenom ženom.

    28. Otac koji će animirati svoju decu a da to ne bude trka kroz prodavnicu igračaka koja mora što kraće da traje.

    29. Ljubav koja će zauvek ostati slepa kada su u pidžami bez šminke, sa puderom na korenu kose, kremom na licu i sa mirisom kreme za depilaciju iznad gornje usne.

    30. Čovek sa manirima Kolina Firta, telom Rasela Kroua i novcem Sajmona Kovela. Pa dobro, mogu i da sanjaju, je li?



    B92 - Život - Antitabu - Šta žene stvarno žele?



    Mislim, imate li bar poneku ideju šta žene žele?
    Lako cu,ako je do mene.........

  2. #2

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Nemam ni najblažu predstavu šta žene žele. Mislim da ni one same u najvećem broju slučajeva to ne znaju, pa nema potreba ni ja da se zamaram pitanjem za milion dolara. Jednom kad prihvatiš da je na to pitanje nemoguće dati zadovoljavajući odgovor, život postaje znatno lakši. Shvatiš da trebaš biti ono što jesi i pustiti njih da biraju.

  3. #3

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Verujem da visok procenat žena, posebno onih mlađih, ni same ne znaju šta žele, a kamoli mi muškarci. Možda im ne treba baš ostavljati neke velike mogućnosti da biraju i razmišljaju. Čisto da im olakšamo izbor.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    eeem ono gore ne lici na mene ja vise ko da sam muskarac,bolje da odem na temu sta muskarci zele.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #5

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?



    da, lenjivice, nešto sa tom listom ni meni ne štima. Ili smo muškarci ili je taj spisak napravljen prema nekom jako ženstvenom uzorku. Šalu na stranu, sa ženskog aspekta gledajući, ni meni to sa ženstvenošću nikada nije postalo sasvim razumljivo. Gde je glanica gde počinje ženstvenost i koje su to osobine koje čine nju takvom.

    Pitanje je da li je gorepomenute spisak osobina ustvari nečije preuveličano viđenje "obrasca" po kom se žene ponašaju, jer zaista nije tako.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  6. #6

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    sve od 1-30
    al' to je delic
    jer po principu reciprociteta
    i to navedeno je delic onoga sto one daju ...
    po mom skromnom misljenju ,sa kojim se naravno muski ne bi slozili
    zene daju sve ,pa ocekuju i sve za uzvrat..
    al' tako ne biva ....ocekivanja i mogucnosti se nikad ne poklope

  7. #7

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Обично желе оно што не могу.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  8. #8

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Tekst je ocigledno pisao neko s dozom poredrasuda (nije ni B92 ono sto je nekad bio, pa pise ili preuzima svasta...)

    Elem, interesantno je da mnoge od tih stvari zenama prijaju, a da li ih zaista zele ili im je samo drago kad se tako desi?!
    To nije isto
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #9

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    žene (od muškarca) žele pažnju, dobar sex i materijalnu sigurnost ... ako imaju sve to - super, ako imaju dva od tri - ok je, ali sve ispod ne valja

  10. #10

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Žene možda, baš kao i mi muškarci, većinom znaju šta ne žele, ali zato za razliku od muškaraca, kada shvate šta žele, to gotovo po pravilu i ostvare.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    zene misle kao kraljevi,da mi sve dugujemo

    balzak

  12. #12

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Znam sta ne zelim.
    I to mi je sasvim dovoljno.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #13

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    -Nekoga ko će da im čita misli - kada nešto žele.
    -Nekoga ko ne čita misli - kada lažu.
    -Nekoga ko mnogo zarađuje za porodicu.
    -Nekoga ko je uvek u blizini kad nešto treba.
    -Nekog ko je čvrst karakter.
    -Nekog koga mogu vrteti oko malog prsta.
    -Nekog ko je inteligentan.
    -Nekog ko se uvek slaže sa svime što kažu.
    -Nekog ko je pravi muškarčina.
    -Nekog ko će da perepeglakuva-dadilja.
    -Mačku koja se ne linja i ne krade šnicle sa stola.
    -Psa koji ne sere i ne prdi a zauzvrat sam sebi daje vodu i kupuje hranu.
    -Usisivač koji usisava drvlje i kamenje a nikada ne mora da se prazni.
    -Semafore sa njihovim omiljenim bojama.
    -Kantu za smeće u kuhinji - sa ugrađenom crnom rupom.
    -Samostalnu kibernetičku peglu.
    -Veš mašinu koja sama raširi veš nakon pranja pa onda dođe na kafu i društvo.
    -Zavese, zavese, zavese ...svuda ...unutra spolja gore dole...svuda samo zavese.
    -Nešto novo u kuću.
    -Nešto extra.
    -Nešto uzbudljivo.
    -Ova poslednja tri naravno - upola cene.
    -Cipele
    -Pa još jedne Cipele.
    -I na kraju jednu planetu gde je sve jednostavno.

  14. #14

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    -Nekoga ko će da im čita misli - kada nešto žele.
    -Nekoga ko ne čita misli - kada lažu.
    -Nekoga ko mnogo zarađuje za porodicu.
    -Nekoga ko je uvek u blizini kad nešto treba.
    -Nekog ko je čvrst karakter.
    -Nekog koga mogu vrteti oko malog prsta.
    -Nekog ko je inteligentan.
    -Nekog ko se uvek slaže sa svime što kažu.
    -Nekog ko je pravi muškarčina.
    -Nekog ko će da perepeglakuva-dadilja.
    -Mačku koja se ne linja i ne krade šnicle sa stola.
    -Psa koji ne sere i ne prdi a zauzvrat sam sebi daje vodu i kupuje hranu.
    -Usisivač koji usisava drvlje i kamenje a nikada ne mora da se prazni.
    -Semafore sa njihovim omiljenim bojama.
    -Kantu za smeće u kuhinji - sa ugrađenom crnom rupom.
    -Samostalnu kibernetičku peglu.
    -Veš mašinu koja sama raširi veš nakon pranja pa onda dođe na kafu i društvo.
    -Zavese, zavese, zavese ...svuda ...unutra spolja gore dole...svuda samo zavese.
    -Nešto novo u kuću.
    -Nešto extra.
    -Nešto uzbudljivo.
    -Ova poslednja tri naravno - upola cene.
    -Cipele
    -Pa još jedne Cipele.
    -I na kraju jednu planetu gde je sve jednostavno.
    - Nekog kao sto si ti
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Šta žene stvarno žele?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    -Nekoga ko će da im čita misli - kada nešto žele.
    -Nekoga ko ne čita misli - kada lažu.
    -Nekoga ko mnogo zarađuje za porodicu.
    -Nekoga ko je uvek u blizini kad nešto treba.
    -Nekog ko je čvrst karakter.
    -Nekog koga mogu vrteti oko malog prsta.
    -Nekog ko je inteligentan.
    -Nekog ko se uvek slaže sa svime što kažu.
    -Nekog ko je pravi muškarčina.
    -Nekog ko će da perepeglakuva-dadilja.
    -Mačku koja se ne linja i ne krade šnicle sa stola.
    -Psa koji ne sere i ne prdi a zauzvrat sam sebi daje vodu i kupuje hranu.
    -Usisivač koji usisava drvlje i kamenje a nikada ne mora da se prazni.
    -Semafore sa njihovim omiljenim bojama.
    -Kantu za smeće u kuhinji - sa ugrađenom crnom rupom.
    -Samostalnu kibernetičku peglu.
    -Veš mašinu koja sama raširi veš nakon pranja pa onda dođe na kafu i društvo.
    -Zavese, zavese, zavese ...svuda ...unutra spolja gore dole...svuda samo zavese.
    -Nešto novo u kuću.
    -Nešto extra.
    -Nešto uzbudljivo.
    -Ova poslednja tri naravno - upola cene.
    -Cipele
    -Pa još jedne Cipele.
    -I na kraju jednu planetu gde je sve jednostavno.
    UUaWoooWjeaHhhh!!!!Ti stvarno znaš šta treba!Neprikosnoveni poznavalac žena!
    Jedino ne znam šta ću sa semaforom?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •