Lucidni snovi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Lucidni snovi

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Znam da sam u pravu ANIBAS.Kad ti dete ima tako lud hobi onda nemaš pojma kako je grozno kad se pitaš šta se dogadja a nemaš pojma o tome ništa.E onda se jako potrudiš da saznaš.I iskopaš sve o tome što te zanima.Zato znam da sam u pravu.
    Nešto nam se iskazi ne poklapaju niti mi je jasno šta tvoje dete doživljava..no nema ni veze.
    U to ne bih ni da ulazim.
    Lično ne smatram da kad sanjam da letim u snu ,doživljavam astralnu projekciju.
    Ovo je tema o lucidnim snovima.Postoji tema i o astralnoj projekciji.To su dve različite aktivnosti.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #17

    Odgovor: Lucidni snovi

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku

    Ovo je tema o lucidnim snovima.Postoji tema i o astralnoj projekciji.To su dve različite aktivnosti.
    Vidim slatka,nisam čorava...
    Ti si prva pomenula da snovi o letenju ne spadaju u lucidne snove već da je to tkz.astralna projekcija.
    Vrni se malo gore pa iščitaj.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #18

    Odgovor: Lucidni snovi

    Ti si prva pomenula da snovi o letenju ne spadaju u lucidne snove već da je to tkz.astralna projekcija.
    Naravno.Letenje u snu se obično povezuje sa astralnom projekcijom.U fazi lucidnih snova u opšte ne moraš da letiš.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #19

    Odgovor: Lucidni snovi

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Ti si prva pomenula da snovi o letenju ne spadaju u lucidne snove već da je to tkz.astralna projekcija.
    Naravno.Letenje u snu se obično povezuje sa astralnom projekcijom.U fazi lucidnih snova u opšte ne moraš da letiš.
    Tačno je da ne moraš da letiš u fazi lucidnih snova,rekoh da ja to upražnjavam.
    Sve sam to opisala i dala svoj komentar na temi astralna projekcija .
    Letenje u snu o kom ja govorim se uopšte ne povezuje niti ima bilo kakvih dodirnih tačaka sa astral.projekcijom..
    Tako da svaki tvoje ponavljanje već pomenutog je suvišno.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #20

    Odgovor: Lucidni snovi

    hvala na lepim zeljama anibas, pozdravljam i ja tebe
    ponekad mi se desi da u toku pokusaja da zaspim u onom prelazu iz svesnog u nesvesno stanje odjednom cujem neki glasan zvuk koji bih blize opisao kao eksploziju koja me probudi. znaci to je trenutak kada sam ja polusvestan, utonem skoro u san i odjednom se probudim uz taj zamisljeni zvuk koji je jako glasan, srce pocne malo brze da mi lupa i to, pokusavam da skapiram da sam budan kako se to moze objasniti i da li se desava jos nekome?
    izvinjavam se za off jer ne verujem da ovo ima veze sa lucidnim snovima

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Neostvareni snovi
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:31
  2. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02
  3. Ponavljajući snovi
    Autor Grunt u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 14:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •