Problem sa rezacem
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Problem sa rezacem

    Imam problem sa rezacem. Koristim LG HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20. Device manager ga vidi i moguće je da se sve pripremi za rezanje i u Neru 7, i u Ashampoo Burning Studio 9 i u Burn4Free. Ali, čim pustim rezanje, pocne za kratko baferovanje i posle 10-15 sekundi racunar se zazledi. Ovo mi se desavalo i kada je rezac kupljen, ali sam nekako nasao caku i poceo je da reze bez problema. Skoro sam formatirao particiju na kojoj je rezac, instalirao ponovo program, ali on ponovo neće da reze. Ima neka caka, koje ja sada ne pogu da se setim. Rezac je relativno nov, cita i CD i DVD, ali neće da reze DVD kako - tako i +. Pomozite mi. Unapred hvala!

  2. #2

    Odgovor: Problem sa rezacem

    Imam baš identičan model rezača...sa firmwerom 2.0 . Meni radi savršeno...sa Nerom 8.2.8. Prvo proveri...da li ga Nero vidi, da li imaš dovoljno mesta na hardu ( ne zaboravi...da ako režeš DVD...da bi ti za baferovanje trebalo barem 5 Gb slobodnog mesta na C particiji..ukoliko nisi u opcijama promenio particiju za bafer).
    Još nešto...proveri u tools Nera...da li ti rezač "vidi" taj DVD i da li je medij već korišćen, pa proveri i da li slučajno Nero nije ostavljen da reže DVD9 (tj...dvoslojni) a ne standardni DVD5 (jednoslojni)..
    Toliko za početak .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Slične teme

  1. Problem sa poverenjem
    Autor kasper u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 18:54
  2. Problem sa rezacem
    Autor Buba Erdeljan u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 18:53
  3. Problem sa drajverom!
    Autor Painkiller u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 14:49
  4. Veliki problem
    Autor dachaki u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 16:43
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •