Muškarci vole "nevaljale" devojke - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    ...sve privlači ono što im je u neku ruku ne baš dostupno...ono čemu teže da osvoje i
    prisvoje. .....
    Suprotnosti se privlače ali sličnosti opstaju.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #17

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Jbt...sad kada napravim "retrospektivu"..skoro nijedna moja cura nije "bila u vinklu" .
    Skoro svaka je bila "lujka" na svoj način. Znači..."smerne, sramežljive, fine, pod konac...dosadne i sl." nikada nisu imale šanse da me "navataju". A možda zato što nikada nisam verovao u "savršene" , jer mi je mnogo draže da odmah "vidim" trnje, "rogove", "da ujeda" nego da spoznam da neka fina se "povampiri" i bude 10x gora nego neka "udarena" .
    Tako da...mnogo "sigurniji način" im je bio da nastupe bez "glancanja", bez namere i bez foliranja ikakvog. Ako još imaju "manu" da kažu "što na umu to na drumu"...kupile su me garant .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #18

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    jes , one sto masu trepavicama da naprave promaju i meHkanog srca odmah zaplacu su NUKLEARNA OPASNOST.
    imo' sam takvijeh primeraka. daleko im lepa kuca .izvesno .
    one koje ne kriju da su ''nevaljale'' khm khm khm , imaju prednost svakako, valjda zbog izazova da se mozda mogu dovesti u red ?
    i takvih primeraka je bilo. sta znam ?vise mi nekako leze , mada je ishod neizvestan .


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #19

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    ...pa da ,očigledno je da muškarci više vole vesele,nevaljale,maštovite,...plavuše,...koje bi da uzmu pod svoje okrilje;
    -pod mišku,trbuščić,jorgančić...jer one znaju kako da se podvuku ,umilke,zagolicaju i zasvrbe..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #20

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    nemam pojma
    vazda sam morala da sakrijem deo sebe u vezama
    valjda biram strejtere a strejteri su strejteri,imaju amove,plasi ih nepredvidivo,nece van stereotipa da kroce
    kad ovo kazem,mislim na vezu uopste,ne samo na seks
    u seksu sam najopustenija,bole me usi sta ce da misli,ja gledam da meni bude dobro

    i onda se desi da mi ne jedan kaze da nije sve u seksu...

    e jbg....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #21

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Nevaljali džentlmeni vole nevaljale dame. Zaista ne mogu sebe da zamislim u vezi sa nekom pripadnicom Amiša, ili sa aktvisticom vojske spasa, odnosno članicom neke religiozne sekte. Ali, ta, da kažem, nevaljalost, je najbolja kada se dama i gospodin prepuznaju u pogodnom trenutku i kada shvate da konačno mogu da se ponašaju onako kako im to odgovara. To mogu samo lucidne dame sa stiloma i, da, one koje osim nesputanosti vole belo vino, džin ili vermut, a ponekad i džoint. Nadam se da će takva prepoznati...
    Poruku je izmenio memento, 06.11.2012 u 17:59
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #22

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Ma šipak vole
    muškarci se sve više boje žena, naročito komplikovanih jer oni inače teže simplifikaciji tako ne žele da se opterećuju zanovetalima...traže jednostavne, proste, lake za rukovanje i skromne za izdržavanje..takvima je udaja zagarantovana
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #23

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Toliko vole tzv. nevaljale devojke (priznajem, malo mi je smešan izraz, a i objašnjenje dato u uvodnom postu) da su žene iznjedrile onu "Od vas smernih mi kurve ne možemo da dođemo na red.".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #24

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Šta znam...ja sam odrastao pod uticajem filmova poput "Sjaj u travi", samo što NIKADA ne bih kraj filma onako zamislio. Tip se skrasio uz jednostavnu domaćicu, nekomplikovanu, neopterećujuću, predvidivu. Meni to deluje kao njegova lična slabost! Mnogo emotivnije je, zahtevnije i uzbudljivije deliti život sa ženom koja je komplikovana, nepredvidljiva i time uvek zanimljiva. Jeste da će ti "jesti džigericu" ali nisam pristalica žabokrečine. Uostalom, mnogo puta se pokazalo da te "komplikovane" su mnogo bolje na duže staze nego "smerne" koje vremenom se povampire.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #25

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Šta znam...ja sam odrastao pod uticajem filmova poput "Sjaj u travi", samo što NIKADA ne bih kraj filma onako zamislio. Tip se skrasio uz jednostavnu domaćicu, nekomplikovanu, neopterećujuću, predvidivu. Meni to deluje kao njegova lična slabost! Mnogo emotivnije je, zahtevnije i uzbudljivije deliti život sa ženom koja je komplikovana, nepredvidljiva i time uvek zanimljiva. Jeste da će ti "jesti džigericu" ali nisam pristalica žabokrečine. Uostalom, mnogo puta se pokazalo da te "komplikovane" su mnogo bolje na duže staze nego "smerne" koje vremenom se povampire.

    To je jedan vrlo potresan film. On se predao. Zato se skrasio. Resio je da voli nesto skromno, jednostavno. Imao sam to. Trazim nesto jednostavno, lagano sto klizi kroz zivot bez problema i bez tenzija. Ne treba mi vragolanka, treba mi pouzdanost, toplina i razumevanje.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Sve je to individualno.

    Niti sve cure vole nevaljale mušarce, niti svi muškarci nevaljale devojke.

    Nisam pristalica generaliziranja.

  12. #27

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Muskarci vole da osvajaju ali ako to predugo traje odustaju i zato su negde vise naklonjeni zenama koje se ne libe da daju neki znak da su zainteresovane,bilo da je to osmeh,neka incijativa ,recimo u vidu telefonskog poziva ,sms-a.... Takodje vole komunikativne ,nasmejane,sarmantne zene koje umeju da koketiraju a koje pritom i umeju da istaknu ono lepo na sebi a da to ne bude vulgarno. U seksu vole mastovitost i otvorenost ,vole da vide zensko telo da se igraju njime i da osete da partnerka u tome uziva.

    Ako je sve ovo sto sam nabrojala sinonim za " nevaljala" onda iz toga proizilazi samo jedno - da,muskarci vole " nevaljale" devojke.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  13. #28

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Znate kako... meni sam izraz para uši. Pa jbt...da to ne valja, ne bi se tome težilo u mnogo slučajeva!
    Pre će biti da je skockan izraz prema nekoj puritanskoj dogmi, jer je meni mnogo normalnije da oboje se "nađu", tj. da oboje budu pristalice istih vrednosti, sličnih zadovoljstava, otvorenijeg pristupa bilo čemu.
    To što će nekim posmatračima delovati kao navedeni kliše, puče im prsluk!
    Pa valjda je veća verovatnoća da se osobi koja je komunikativna, vesela, opuštena pre svidi neko sličnih osobina nego ona koja glumi Pepeljugu iz ćoška a kada joj se podari pažnja i cipelica se transformiše u vešticu.
    Usput, uvek sam više cenio elokventne osobe nego one zatvorene koje umeju baš da neprijatno iznenade kada popusti "stega". Možda što smatram da sve ono što sluši kao mamac a nije deo ličnosti je svojevrsna obmana i laž na čijim temeljima nema šanse išta izgraditi.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #29

    Odgovor: Muškarci vole "nevaljale" devojke

    Uvek se setim onog grafita:
    Dobre su devojke dobre, lose su jos bolje,
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Muškarci "čizmaši"!
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:28
  2. Muškarci "papučari" ?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 25.10.2012, 05:04
  3. Kakve zene/devojke vole muskarci jarcevi?
    Autor wilhelmina u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.11.2011, 14:32
  4. Vole ih,a da li ih i "kvare"...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.04.2011, 22:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •