Da li ste u vezi? - Strana 2
Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 196
  1. #16

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Baš danas smo proslavili petomesečnicu,ja i bračni drug mi.

  2. #17

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    u vezi sam od januara ove godine... srecan jesam... ali ima oscilacija posto smo daleko jedno od drugog... no, ja se trudim sto cesce da dolazim... recimo, svaki drugi vikend provedem kod nje... pa i nije tako lose

  3. #18

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Jesam,zivimo zajedno nedelju dana.Ma oteo me ljudi,nisam htjela -navuce me mangup

  4. #19

    11 Odgovor: Da li ste u vezi?

    dvije godine, happily attached, doduse, nije da se ne svadjamo

  5. #20

  6. #21

  7. #22

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Citat Necromancer kaže:
    Da li ste sami ili ste u vezi? Ako niste sami, koliko ta veza dugo traje i koliko ste srećni?
    U vezi sam 3 godine,zivimo zajedno....U poslednje vreme primetila sam da se na neki nacin udaljio od mene,postao je nekako povrsan,rasejan.....I pocelo me to opasno nervirati,razmisljam i o prekidu....jako malo razgovaramo a kad pokusam da pricamo o toj temi on izbegava i govori da ja sve to umisljam,da me on i dalje voli.....

  8. #23

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Pre svega, pozdrav, alkodeks i
    A što se tiče...
    Citat alkodeks kaže:
    ...jako malo razgovaramo a kad pokusam da pricamo o toj temi on izbegava i govori da ja sve to umisljam,da me on i dalje voli.....
    Hmmm...gotovo tipična reakcija na pokušaj rešavanja problema razgovorom, čast izuzecima. Razumem kako se osećaš. Međutim, ma kako ti čudno zvučalo, možda zaista ne postoji ozbiljan problem u vašoj vezi i da zaista misli ono što ti je rekao. Mislim da svaka veza, pre ili kasnije, prolazi kroz te "faze".
    Moguće je da njega nešto muči (posao, prijatelji, rodbina) ali mu je teško da o tome razgovara sa tobom, ne zato što ti ne veruje već zato što ne želi da te opterećuje. Ili smatra da to mora da reši sam. Daj mu malo vremena. Nemoj navaljivati. Neka zna da ga voliš, da brineš i da može da računa na tebe ako poželi da ti se poveri. Verujem da ti je sad teško, ali budi pažljiva i strpljiva. Sve najbolje!
    P.S. Izvini ako sam bila previše indiskretna, osetila sam da sve ovo nisi ispričala samo da bi odgovorila na temu. Pozdrav još jednom.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  9. #24

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    sretno udana od prvog aprila ove godine

  10. #25

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Citat yige_gui kaže:
    sretno udana od prvog aprila ove godine
    ozenjen, koliko sretno cemo vidimo , od prvog aprila ove godine
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #26

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    U vezi sam VEC dva mjeseca ,s obzirom na kolicinu moje ljubavi I DOBRO je .Slazemo se,ZA SADA .
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  12. #27

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Hmm. Bio u vezi dve godine kada sam posao u ,beli" svet da obezbedim krov nad glavom. Krov obezbedio ali je ona pocela da trazi pogacu preko hleba, tako da ja to nisam mogao da tolerisem. I kako kaze ona narodna - Spavas sa decom i budes .... No dobro idemo dalje. Bice neko ko ce znati da ceni paznju, trud i postovanje.

  13. #28

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    U vezi sam godinu ipo dana, i nikad u zivotu nisam bila srecnija

  14. #29

    09 Odgovor: Da li ste u vezi?

    bila do pre nekoliko dana..........

  15. #30

    Odgovor: Da li ste u vezi?

    Sada jesam...
    Remember my name, You'll be screaming it later!

Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina u vezi
    Autor sanjivica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:25
  2. Kompromisi u vezi?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2012, 12:05
  3. Pitanja u vezi zdravlja
    Autor ZOE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 12:16
  4. Prećutkivanje u vezi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 22:29
  5. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •