Vizuelna ubistva Novog Sada - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Vizuelna ubistva Novog Sada

    Poruku je izmenio Meggy, 17.10.2012 u 08:51 Razlog: reklama
    Dodji janje kad se žito žanje




  2. #17

    Odgovor: Vizuelna ubistva Novog Sada

    Uružavanje Novog Sada se nastavlja, aktuelna tema je Radnička ulica, kao i urbanistički plan po kojem su stare kuće iz predratnog vremena predviđene za rušenje, a pored toga još više boli to što su povađene granitne kocke koje su dugo vremena bile simbol te lepe ulice, a koje predpostavlja se više neće tu biti stavljane već će čitava ulica biti asfaltirana, o starom dimnjaku koji je srušen da i ne pričam. Moje mišljenje je kada bi Novi Sad vodili Novosađani a ne ljudi koji su došli sa strane on bi mogao da sačuva svoja stara zdanja koliko toliko, ovako rušiti stare zgrade i kuće te nemati nikakav plan za njinu zaštitu te na njinim mestima graditi ovakve nakazne zgrade je zločin(kao što je stara stilska kuća kod SNP i parkinga koja je već dosta uništena i oskrnavljena i mnoge druge slične)

  3. #18

    Odgovor: Vizuelna ubistva Novog Sada

    Dobro ljudi, ali šta se dešava sa Radničkim Univerzitetom
    Ja prosto ne mogu da poverujem da za sve ove godine, a mislim da je sada više od deset, nisu našli načina da ga ikako doteraju u bar pređašnje stanje.
    A najveća ironija je zgrada pored, skoro pa zalepljena za njega, od, čini mi se, razvojne banke koja (kako sam čula) je na ivici propasti (banka, ne zgrada...ona i dalje šljašti)
    Nadalje...ne baš o vizuelnom...već pre svega o funkcionalnom...sinoć uđoh u Apolo centar (išla da kupim Božen rukavicu), pa tamo je plač Majke Božije
    Kao da je bomba pala...slično je i u Pariskom, spens je funkcionalan samo u centralnom delu dok po obodima jad i pustoš, u Lupus nisam ušla ima godina...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  2. Stare mape Novog Sada
    Autor vesna petrovic u forumu Online savetnik
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.07.2011, 12:48
  3. Budućnost Novog Sada
    Autor dean u forumu Novi Sad
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.07.2008, 00:26
  4. Proslavljena Slava Novog Sada
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 19:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •