Alergija na reči - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 90
  1. #16

    Odgovor: Alergija na reci

    Sad me podsetiše na temi o VIP Farmi da reč "selebriti" kod mene izaziva ozbiljne smetnje u probavi.

  2. #17

    Odgovor: Alergija na reci

    "koja riba covece" ili tome slicno
    neunistiva zlojebaba!

  3. #18

    Odgovor: Alergija na reci

    Sve kako tako, ali kad neko zavrsi recenicu frazom: E jebes mi mater!
    Sta da kazem na to?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #19

    Odgovor: Alergija na reci

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Sve kako tako, ali kad neko zavrsi recenicu frazom: E jebes mi mater!
    Sta da kazem na to?
    Odgovoriš potvrdno.

  5. #20

    Odgovor: Alergija na reci

    Nisu samo rjeci u pitanju vec i pisanje i izgovaranje tih rjeci.. uzmimo npr. osobu xy koja je uvjek pisala lijep/lep/ljep, a onda odjednom pocela sa lip, lipa.. mjesto nisam bio, nisan bia, priko, itd. .. mislim, nije problem.. ako pricas/pises tako - slobodno nastavi, a ne danas ovako, sutra onako.. pa ne mjenja se to valjda tako brzo? Il je mozda u pitanju 'biti in' , svi tako poceli pricat/pisat pa cu i ja.. ..slicna prica je sa sh, ch, zh.. iz vedra neba pa u rebra..

    Fuj, no..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  6. #21

    Odgovor: Alergija na reci

    Braćala.
    Ne mogu da smislim tu rec...a primecujem da se pocela masovno koristiti (i na ulicama).
    Bljak
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22

    Odgovor: Alergija na reci

    Alergican sam na rec ''slucajno'' kako nesto moze slucajno da se desi..
    Pa valjda za sve postoji razlog, ako se nesto desi ili kaze ili napise nepravilno ili pogresno ili sta vec mora da postoji razlog za to
    Primer: Ispadne ti nesto iz ruke i najlakse je reci ''slucajno''..mislim..da ne mislim
    Ispalo je zato sto nisli dovoljno pazio na to sta drzis u ruci ili nisi dobro drzao..

    Da ne pametujem mnogo..ta rec mi bas ide na jetru

  8. #23

    Odgovor: Alergija na reci

    U stvari ja ko kanda i ne znam maternji jezik.Slusajuci mlade voditelje u raznoraznim emisijama ,samo zevam i pokusavam da skontam...
    sta su to radili u bek stejdzu
    sto je stajling takav kakav jeste
    sto joj je buk radi taj i taj
    i more drugih izraza koje ne umem ni da ponovim..
    doduse
    voditelji vise sluze za gledanje nego za slusanja
    onomad se zabrinuh za jednu mladicu ,kako ce da izgura emisiju
    u tesno mi ga skroji nane 'aljinici ,
    bi cupavo ,ali se ona uspesno borila sa viskovima koji su pretili da iskoce iz nje
    mislim 'aljine
    upste nisam IN

  9. #24

    Odgovor: Alergija na reci

    Nem' odgovor jer sam danas of skrouz kul...ubacujem samo jedan mali copy/paste

    Tred je smor po difoltu danas
    napisano 24.10.2007 u 11:40. Autor: Squaw

    Kad kiša ovako skroluje danima moram da se tvikujem da bih uopste skapirala da sam budna ujutru. Kazna je returnovati se u prodavnicu, ako nešto zaboraviš, kad si već spidovao do kuće gde ti je enejblovano grejanje. Apdejtujem malo krevet, daunloadujem se ponovo, čekiram neku knjigu, pa ponekad i bekapujem dok surfujem po njoj. Pomislim da bi trebalo da se aploadujem da debagiram psa, atačujem neki veš, overklokujem dedu, oddrajvujem negde, ali iskuliram pa multiplikujem modovanje i okrenem se da bafering još malo. Disejblovan mi je pristup detetu pa hejtujem takve dane. Sertifikujem i enkriptujem da bi mi bilo lepše da je tu, jer inače kišu volim. Ko uopšte propozuje te ekskurzije? Ko ih je inventovao? Sledeći put ću da mu predložim da absentuje. Dregujem i dropujem poglavicu malo, al ne pomogne ni to.


    Što je bezveze kad se osećaš tako boldovano i krešovano, a ne ide ti da to čendžiraš. Eksportujem se u glavi totalno, e. Možeš da flešuješ i blinkaš koliko hoćeš, ne vredi. Zamrznem dampovanje, editujem neki ručak od juče, vidim, mogla bih i da daungrejdujem obrve malo i da vidim da li imam neki task po šedjulu. Ne hostuje mi se uopšte, e. To ću sve da blokujem za danas. Forkovanje ne dolazi u obzir. Ni pod tačkom razno. Kastovanje - ni govora. Ko će da se zajebava sa intejdžerima i stringovanjem. Selektovaću neki novi dan. Samo da ga kliknem. Ovaj neću ni da kopiram ni da pejstujem. Šatdaun, e.



    P.s. Nemoj da mi je neko flejmovao ovde slučajno u komentarima i bagovao po blogu da mu ne ekspandujem glavu. A to da sam najjači haker grada Čikaga, nema potrebe da enterujete uopšte, slažem se
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #25

    Odgovor: Alergija na reci

    Znachiii
    muka mi je od te reči, naročito ukoliko se koristi više puta u rečenici
    znači,
    odmah znam koliko je ko (ne)pismen
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Alergija na reci

    "Riba"

    Riba je stvorenje koje živi u vodi, nema udove i diše na škrge, koristimo je u ishrani. Zar ne možemo za devojku/ženu naći neki normalniji izraz, ako već ne želimo da koristimo ove uobičajene?

  12. #27

    Odgovor: Alergija na reci

    "Keva"

    Nikada nisam razumela tu reč i obraćanje dece svojoj majci tim nazivom.Mojoj deci nisam dozvolila da me tako zovu.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #28

    Odgovor: Alergija na reci

    Znaci ne volim rec "znaci " ( na pocetku recenice )
    I
    definitivno ne volim rec " definitivno " ( na kraju recenice )
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #29

    Odgovor: Alergija na reci

    nzm bas je bzv
    i aj' ti sad procitaj takav i slican sms

  15. #30

    Odgovor: Alergija na reci

    U moje vreme to nije tako bilo.
    U moje vreme, sve je bilo drugacije.
    I sve one ostale recenice gde se spominje to moje vreme i ja kad sam bio mlad/a

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •