Na koji način izražavate emocije?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 80
  1. #1

    Na koji način izražavate emocije?

    Da li, i na koji način, izražavate emocije? Da li Vam to pomaže ili odmaže? Da li umete da ih izrazite na pravi način, ili sebi napravite još gore?

  2. #2

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Slabo pokazujem emocije. Verujem da je to dobra osobina, dok se coveku ne skupi i pocne da puca po savovima. Ipak, mislim da je, ako vec moram ici u krajnost - a moram, bolje to sto ne pokazujem emocije dok ne dodjem do krajnje granice, nego da planem za sekund. Nije to dobro.

  3. #3

    12 Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    emocije koje ispoljavam se vide ili osecaju na kilometre daleko.nisam bas presretna zbog toga, volela bih nekada nesto i da sakrijem, ali ne mogu, ili ne znam ili necu. Znam da sve to i nije bas OK, jer okolina cesto ispasta zbog navale sto pozitivnih, sto negativnih emocija. Kad mi se smeje, smejem se, kad mi se place - placem, kad sam ljuta - grrrrrr. Zbog svega toga sam dobila nadimak "munja". Ni ovo nije dobro.

  4. #4

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Ono .. pa umem da se najezzim zbog necheg .. neke stvari i neke priche me pogode .. d platchem n'umem shto bi rekli tu je bash blokada.. Kad popizdim to vec ne krijem Mada uglavnom ljudi oko mene slute moje emocije na osnovu percentaze R u mom R(ed) G(reen) B(lue) coloritu ..
    Nije ni to dobro.

  5. #5

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Onaj ko me poznaje uvek me provali i zna sta je sa mnom i kako sam raspolozena.

    Mada... Ljudi generalno gledano ne vole tuzne, nervozne i depresivne ljude. I nekako kao da im je urodjeno da beze od tih tuznih ljudi.

    Zato ne volim da pokazujem emocije ljudima koje slabije poznajem. Rasplacem se samo pred ljudima koji su mi pravi prijatelji.

  6. #6

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Retko kada ih pokazujem- zatvorim se u sobu i otplacem to sto sam planrala.. Da, tugu umem da sakrijem ali bes nikako

  7. #7

    02 Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    I tu sam ti dvostruki , Koreograf sam u Srpskom folkl Ansamblu pa cesto moje emocije dolaze do izrazaja do maximuma ali u negativnom smislu , a sa druge strane izliv mojih pozitivnih emocija dolazi do izrazaja na drugom polju Romantika...Strange individual Don't You think?

  8. #8

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Retko kada uspem da sakrijem svoje emocije.Kada sam srecna,smejem se,salim se... Kada sam iznenadjena,zavisi od situacije,ako je dobro,smejem se,kada je lose,vicem.Kada sam besna,ljuta ili povredjena,tako jako vicem i pizdim da niko ne moze da me smiri Jedino ne volim da pokazujem kada sam tuzna.Ne volim da kvarim drugima raspolozenje suzama.

  9. #9

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Možda je dovoljno da kažem da mi je jedna od mojih najboljih prijateljica davnih dana rekla "tebi se sve čita iz pogleda!" Ako nekoga volim (pod tim podrazumevam i prijatelje) onda se dajem i dajem i volim i pokazujem i uživam u toj ljubavi, ako nekoga ne volim baš onda se to veoma brzo i jednostavno pokaže i svi lepo znamo gde nam je mesto i šta možemo da očekujemo jedni od drugih. Znam da ovo nije baš najpametnije i znam da bi mi bilo lakše u životu kada bih znala da se smeškam i da treperim okicama ali ja to ne znam i tu je kraj.

  10. #10

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Svoje emocije uglavnom pokazujem delima. Ne umem da glumim niti želim. Ako volim onda se smejem, ako ne volim onda sam ozbiljna, ako sam uzbudjena onda skačem , ako sam tužna onda plačem...
    Mada bi nekad pomoglo i da ih sakrijem... ali negativne generalno lečim smehom!

  11. #11

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Voljene osobe obasipam paznjom i zagrljajima. Poklonim nekada neku sitnicu, napravim klopu, donesem kafu u krevet (ako je neko bas blizak - citaj cimerka i momak). Setim se da nazovem ili posaljem poruku, da pitam kako su, kako je prosao ispit, kako je mala sestrica i da li je bakina operacija dobro prosla...
    Svom partneru, cesce nego drugim ljudima, govorim koliko mi znaci.

    Sto se tice manje lepih emocija, uglavnom ih ne pokazujem, te ljude prosto - ignorisem
    Evo, promenila sam potpis

  12. #12

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    U bwe jako sam temperamentna i pokazujem emocije poput ljutnje i besa,srece ali suze ne...
    Suze ostaju samo za jastuk pred spavanje...
    Inace nagomilavanje emocija sprecavam izrazavanjem kroz ples,muziku,slikanje(sad imam manje vremena za to a ionako crtam )pisanje...
    Trenirala sam i borilacke vestine pa mi je bilo lakse da se izborim sa stresom...
    Uglavnom ne skrivam osecaje...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #13

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    naucila sam kontrolirati svoje osjecaje vjerovatno otkada sam postala majka. ljudi mi kazu da imam konjske zivce. izvana sam tvd orah , iznutra...druga prica.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #14

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Onako kako se u datom trenutku osecam ja se tako i ponasam,ne umem da glumim.Koliko je to dobro ili lose,nemam pojma.
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #15

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Joj nemam pojma... Ponekad ni meni samom moje emocije nisu jasne...
    Carpe diem

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Koji je vaš ugao?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 19:25
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.07.2009, 11:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •