Na koji način izražavate emocije? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 80
  1. #31

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Po prirodi sam izuzetno emotivan, sve primam srcem i u sve ulazim srcem.
    I pad je let.

  2. #32

    02 Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Iskrena sam nikada ne pokusavam sakriti sta osecam. To se vidi kako u mojim ocima, pokretima tako i mojim recima. Nije mi tesko iznositi svoja osecanja. Vesele sam prirode, kroz smeh i salu kazem sve sto mislim. Otvorena sam, nezna i pazljiva prema ljudima. Imam veliko za sve ljude a i sire. Nikada ne zelim da uvredim nekog pa i kada sam ljuta ja to pokazem ali na jedan diskretan nacin.
    Sto se tice bezozbraznih osoba znam im dati do znanja da su preterali ili da ne tolerisem takvo ponasanje. Kako sam ostra u osudi tako mogu i u belim rukavicama u zavisnosti od osobe.

    Imam veliku moc zapazanja da primecujem i najmanje promene kod ljudi s kojima se druzim. Puno puta se osmehnu i pitaju moze li se sakriti nesto od mene.
    Volim nas ljudski rod, slobodna sam u izrazavanju osecanja i rado cu zagrliti i osobe koje manje poznajem ako osetim da im je tesko, uvek su mi veoma zahvalni.
    Ljudi koji me poznaju cene moju otvorenost u izrazavanju emocija
    a koji me ne poznaju hm ta upoznaceme i oni
    pusica u obraz za ceo ljudski rod samo moze ulepsati dan nekom kome je to potrebno a mene to bas nista ne kosta samo mi je toplije oko srca da volim i budem voljena. Ne mali broj ljudi kazu da sam "melem za dusu" ali svu tu ljubav i dobrotu ja dobijam bas od njih a sto nebih to pokazala i podelila
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  3. #33

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    ...zavisi koje su emocije u pitanju...ako je ljubav...pokazujem delima...ako je bes...bolje bezi od mene...ako sam tuzan...cutim i ne pricam nista...
    ...u principu,trudim se da ih sakrijem,koliko god mogu...pogotovo ako sam skenjanj...ne volim da se ljudi u mojoj okolini,osecaju lose zbog mene...
    ...imam svoj mali svet...i oko njega...kineski zid...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #34

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    ...sto u izlogu,to i u radnji,mada nije se pokazalo u praksi da to valja,bez zadrske prilazim ljudima,nekad ,a nekad,ili

  5. #35

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Veliki sam emotivac,ne umem da sakrijem suze, a ni radost.
    Plačem za sitnicu.
    Radujem se sitnicama.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  6. #36

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Ako pricam simpa si mi ili te volim,a ako cutim ne trebas mi ni za sta...

    Inace sam emotivac,al' se ne primecuje...

  7. #37

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Ma ja sam kao otvorena knjiga... Sve mi se vidi na licu koliko god to pokušavala da sakrijem...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #38

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Zavisi......neznam od cega....ali u zadnje vreme umem da budem hladan ko led.....ice ice baby
    Love comes again......

  9. #39

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Kako? Ako mi se plače plačem, ako sam ljuta vičem ili baš naprotiv ćutim, smejem se kad sam srećna, prostrelim pogledom kad se razočaram...

    Mislim da je uvek potpuno jasno kako se osećam...



  10. #40

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    NUmem da kontrolišem emocije , šta ćeš?

    Ako sam tužan - ćutim i trpim............. gutam u sebe i svesno idem u autodestrukciju da ne bih svoje frustracije i nemoć iskaljivao na dragim osobama koje to nisu zaslužile
    U ostalim slučajevima sam prilično direktan i otvoren, jer ne volim foliranje i zavaravanje. Kažem ono što osećam
    Nekada ne valja ni to, ali šta da se radi

    Mnogi ljudi su jaki na rečima, a slabi na delima. Zato ja pokušavam da pre svega delima pokažem dragim osobama šta osećam. Trudim se da budem uvek tu za drage osobe, naročito kada je loše - jer lako je biti tu za nekoga kada je sve OK

  11. #41

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    oduvek sam bila komplikovana po tom pitanju
    tek me je rodjenje deteta malo omeksalo i jos uvek je to jedino bice kome ja otvoreno govorim da ga volim.....
    papir je nesto drugo
    na papir mogu da istresem misli i osecanja sa prilicnom lakocom...pisana rec mi polazi za rukom....
    emocije u stvarnom zivotu,narocito one duboke,najsnaznije,obicno cutim.....

    -------------------
    i to me je kostalo....
    da li mi je zao?
    pa...nije da nije.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #42

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Vide se ne licu, i da hoću ne mogu da ih sakrijem.
    Pa kad se već vide, čemu foliranje pa ih i verbalno lako iskazujem što mi se sto puta obilo o glavu. Jedino nisam laka na suze, toga se grozim.
    Trudim se kada je posao/obrazovanje u pitanju da prevazidjem to ispoljavanje emocija, jer to nije sfera gde mogu sebi da dozvolim olako predavanje emocijama tako da učim da se foliram
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #43
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    oduvek sam bila komplikovana po tom pitanju
    tek me je rodjenje deteta malo omeksalo i jos uvek je to jedino bice kome ja otvoreno govorim da ga volim.....
    papir je nesto drugo
    na papir mogu da istresem misli i osecanja sa prilicnom lakocom...pisana rec mi polazi za rukom....
    emocije u stvarnom zivotu,narocito one duboke,najsnaznije,obicno cutim.....

    -------------------
    i to me je kostalo....
    da li mi je zao?
    pa...nije da nije.....
    Nemam šta da dodam... Sve mislim podrazumeva se... ako je pametna shvatiće,ako ne kapira glupa je,pa neka je i izgubim... ionako glupe ne mogu ni da volim...

    Ne racunajuci decu i roditelje ko ima,sve oko ljubavi je zabluda jadna... danas jesi sutra nisi,pa kakva je to ljubav i sto bih se onda i obucavao pod stare dane kako bih umeo voleti i pokazivati ljubav kada se tim koji pobedjuje i ne menja nikad ako je trener pametan... kad volim bar niko ne zna... doduse i ne veruje...

    A i u 44-oj da ucim ne bih naucio,ma kakve nastavnike ili nastavnice imao...

    Lepo meni i ovako... svaki cas pitaju: a sto ti mene ne volis?
    Poruku je izmenio euridika, 29.01.2008 u 09:53

  14. #44

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    polako se privikavam da emocije zadržim isključivo za sebe.pre sam ih pokazivao svima,i prosto je strašno kako to ljudi koriste...
    bolje gutati i ćutati,manje su šanse da vam neko pronađe slabu tačku

  15. #45

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Mnogo sam zatvorena sto se tice emocija,ponekad ,u nekim retkim trenucima

    kad i pozelim da ih nekome bliskom pokazem,jednostavno ne ide.Nisam od

    onih osoba ,koji ocekuju da kad su sretni,svi oko njih budu sretni i kad su tuzni

    da svi placu,zajedno sa njima.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Koji je vaš ugao?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 19:25
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.07.2009, 11:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •