Na koji način izražavate emocije? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 80
  1. #16

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Pozitivne emocije pokazujem svima. Da sam radosna, vesela, zadovoljna, da volim, da mi je drago, to može da vidi svako.
    Negativne emocije sve na prvi pogled iskazujem kroz bes. Besnim na sve i svašta. Samo onaj ko me dobro poznaje može da prepozna šta stoji iza tog besa (tuga, žalost, povređenost, bol). I tek kad prepozna, ja mu se otvaram, i bez maski, bez laži, bez foliranja pokazujem ono što mi leži na duši.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #17

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Zivot me je ucio (jos uvek me uci) da svoje emocije stedim, sto je moguce vise.
    Medjutim, i ja sam, kao i svi mi, od krvi i mesa - emocije, ma koliko se trudila da ih ugusim, isplivaju na povrsinu.
    Ako sam tuzna, nesrecna - pokusavam da obuzdam suze ispred drugih, ali gledam da sto pre odem, recimo u WC i tamo se isplacem. Kada je u pitanju ljubav - tu sam malo teza, ne pokazujem, ili bar ne preterano, sta zapravo osecam. Moja je faca prilicno jednolicna, tako da sa nje ne mozete mnogo toga da procitate.
    Bes, takodje obuzdavam - ali samo do odredjene mere, kada se ona predje, onda "pucam" i znam da u takvim momentima, niti izgledam, niti zvucim "milo". Ustvari, ja se ne "derem" - naprotiv, utisam glas, a kada ja tiho govorim, cuvaj se.
    Sve u svemu, mogu do odredjene granice da koliko-toliko kontrolisem emocije.
    neunistiva zlojebaba!

  3. #18

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Uglavnom svako prepozna moje emocije,raspoloženje, bilo da sam vesela, srećna ili tužna, besna i što bih onda ja to i skrivala, a i kada bih pokušala ipak ne bih znala Jednostavno sam po prirodi takva ne znam da glumim i da se foliram.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  4. #19

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Pozitivne emocije ispoljavam prema svima i ne biram mesto i vreme.
    Negativne zadrzavam u sebi dok ne prsnem. A kad prsnem ili se isplacem ili se izderem na muza. I to mu jos nagovestim sta ga ceka..."Ti sad cuti i ne obracaj paznju, a ja cu da urlam neko vreme".
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #20

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    trudim se da ne izražavam emocije pred drugim ljudima, imam svoju svesku (sektaru) u koju crtam svašta... zavisno od emocija...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  6. #21

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    najvetji deo emocija zadrzim samo za sebe.
    osoba koja me bash poznaje to moze da oseti, ali isto tako zna da nishta ne treba da pita......
    to vazi za one bash lichne emocije, koje se odnose na one koje mnogo volim.
    inache, moze neshto da me pokida, a da suzu ne pustim i da pred svima izadjem sa takvim osmehom na licu da missle da nema sretjnije osobe od mene. zavisi i od toga ko je sve tog momenta u okruzenju.

    a kad su u pitanju ljudi do kojih mi nije stalo, njima odmah i kazem i pokazem kako stvari stoje.

    inache, slabo umem da govorim o tome. kod mene se to vidi kroz dela, kroz dobru volju, strpljenje.... kad nekog mnogo volim onda sam chak preterano strpljiva kad je ta osoba u pitanju, a kad ne volim, onda napenalim na prvu.

    u principu sam prema ljudima onakva kakvi su oni prema meni. kao ogledalo.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #22

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    trudim se da ne pokazujem..ali svaki put dodje do neke granice i onda neshto pukne u meni i sve izadje na svetlost dana.. koje god osecanje je u pitanju
    i budem crvena kao rak! shto od besa,radosti,tuge,iznanedjenja...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #23

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Nista ne krijem u sebe dali je to lose ili dobroKad sam iznervirana ko da pada bomba u kuci a kad sam veselija imam nasmevka ,sa drugim recima od samo lice se vidi moje raspolozenje.Ne znam da glumim i da izigravam savrsenu licnost.

  9. #24

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    плачем,смејем се,ридам на сав глас,поскакујем од среће( 30 cm од мајчице земљице-минимум),зевам,певам(углавном то иде у пакету са оним поскакивањем(30...од земље)),мудро ћутим...
    мудро зборим
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Uglavnom recima a ponekad i mimikom mada se trudim da ne pokazujem osecanja previse, ponekad je to veoma nezahvalna stvar za ciniti.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  11. #26

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Jaka,teska rec,iskrenost,iskrenost,teska rec,jaka rec....
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  12. #27

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Koristim princip Braunovih cestica-Nikad se nazna gde, i kako cu reagovati, vec jednostavno od slucaja do slucaja.
    ...................

  13. #28

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Kao prvo- uvek sam svesna svojih emocija!
    Izrazavam ih direktno, smehom, recima, pokretima, pa i suzama kad zagusti. Da li ce drugi prihvatiti moje emocije, to je njihova stvar. Prijatelji cene tu otvorenost kod mene, neprijatelji se plase ili pokusavaju da je upotrebe protiv mene, a ravnodusni mirno idu svojim putem.
    Kada mi je osoba bliska primetim svaki titraj njene duse.
    To je ono pravo.
    Treba skidati maske i izrazavati svoja osecanja.
    To nas cini ljudima.
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #29

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Ja ih vise ne izrazavam, niti ih iskazujem.... Jednostavno, mozete ih videti u mojim ocima...
    neunistiva zlojebaba!

  15. #30

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Spadam u one koji svoje srce nose zakaceno na reveru....
    Drugim recima moje lice, a narocito oci pokazuju sve....Smejem se, osmehujem, gledam....Radujem se prijateljima, grlim ih.....Voljenu osobu isto tako.....
    Na recima sam jako teska...neke stvari ne mogu da prevalim preko usta pa to ti je....Tek kada se jako opustim i oslobodim...i kada poverujem da mogu da kazem a da se to nece zloupotrebiti....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Koji je vaš ugao?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 19:25
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.07.2009, 11:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •