FARMA: Upoznajte nove VIP seljake - Strana 3
Strana 3 od 43 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 639
  1. #31

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ma... da nema onog Mace, što ponekad odvali neku, smorili bi se žešće, mnogo su nešto dosadni, prva ekipa Farme je bila mnogo zabavnija
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    U očajanju, za vreme tekme, bacim pogled i na Farmu. Kad ono, zamalo ministarka kulture (za neupućene: Zorica Brunclik, najbolja drugarica Mire Marković) plaĆe na sred njivčeta. Kad bih rekao da mi taj prizor nije nahranio dušu, bio bih jaaaako neiskren...


      Vrh

  3. #33

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ne pratim redovno.
    Veceras sam odgledala celu emisiju
    Zorica place, Grandovci zakopali ratne sekire,onaj Deki ili je lud totalno ili se pravi blesav.
    Maca ne lici na sebe bar ne onako kako smo navikli, verovatno je odlucio da nam pokaze i drugu stranu svoje licnosti
    Ta nije on tako bahat

    Ivan I Funky decko bas ih ne podnosim.
    Veceras su se prisecali svojih srecnih vremena iz turbofolk dana

    Nego, onaj Firci ...
    Nesto nisam mnogo obracala paznju na njega.
    Mislila sam da ce biti smor, ali on mi je jos najzanimljiviji


    Najinteresantniji su mi okrsaji Brunclik - Bojanic
    Kad pocnu sad u toj svojoj velikoj ljubavi da iznose prljav ves,milinica
    A Zorica, sebe naziva damom
    Nobles, jasta.

    Nego jeste li primetili kako vrti jednu te istu prici non stop, sto se tice Bojanica.
    Jadnica.
    Pacenica.
    Ta ona je dama,ona je stalu sredila, ali stav i nacin Bojanicev kad ju je proglasio slugom, ne moze se oprostiti.

    Bas mi je zao
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Pinku sledi tužba

    ZBOG učestalog psihičkog i fizičkog maltretiranja Dejana Stankovića, pevač i direktor produkcije „In“, koja potpisuje emisiju „Luda kuća“, Danijel Đokić odlučio je da stane u zaštitu kontroverznog voditelja, najavivši tužbe protiv učesnika koji „organizuju sadističko šikaniranje“ ovog voditelja.
    - Prinuđeni smo da preduzmemo sve zakonske mere kako bismo zaštitili Dejana Stankovića, sa kojim već dugo i uspešno sarađujemo. Dužni smo to da uradimo i zbog desetina hiljada gledalaca koji nam se obraćaju i zahtevaju da nešto hitno preduzmemo kako bismo ga poštedeli maltretiranja na „Farmi“. Ukoliko se odnos prema njemu odmah ne promeni, bićemo prinuđeni da podnesemo tužbe protiv Rake Radovića, Ivana Fecea Firčija zbog otvorenih pretnji i napada, Maje Odžaklijevske zbog podstrekavanja na
    linč i Televizije Pink, koja je odgovorna za sve što se događa na „Farmi“, jer je potpisivanjem ugovora sa Stankovićem preuzela i odgovornost za njegov život - stoji u saopštenju Danijela Đokića.
    On podseća da je Raka već fizički nasrtao na Dejana, te da je jasno da su ove najnovije, zasad samo verbalne pretnje, još jedan korak ka i bukvalnom napadu na voditeljev život.
    - Čudi nas zašto Televizija Pink ništa ne preduzima kako bi zaštitila čoveka za čiji je žovot odgovorna, jer je pristao da živi i radi u ekstremnim uslovima kada se menja psiha ljudi odvojenih od realnog života. Zbog mnogo benignijih propusta (slučaj pevačice Indi), oglasila se preteći i tužbom, a ne oglašava se kada je nečiji život ugrožen. Iz ovoga se može zaključiti da svi učesnici „Farme“ nemaju isti tretman, pa se pitamo čime su siledžije i sadisti zaslužili da budu miljenici ružičaste televizije, inače poznate po širenju radosti i optimizma - poručuje Danijel.

    SLUGE NEMANJA I MILENA?
    ULOGA ovonedeljnog gazde poverena je Milošu, a nagađanja oko izbora novih slugu trajala su dva dana. Najviše razloga za brigu imali su Milena i Nemanja, koji su se u više navrata zamerili folkeru, ali ni Zorica nije bila bezbrižna. Bivša gazdarica se nadala da joj Miloš neće uzeti za zlo to što ga je izabrala za svog slugu, te da je neće poslati da spava u smrdljivoj štali.

    INDI USKORO NA SUDU
    BIVŠA farmerka Indira - Indi Aradinović uskoro će se naći na sudu zbog nepoštovanja pravila popularnog rijaliti šoua. Kako saznajemo iz pi-ar službe „Farme“, advokati RTV Pink već su podneli tužbu protiv mlade folkerke. Indi je, navodno, oštetila organizatore šoua za 50.000 evra i toliko će, najverovatnije, morati da plati za nadoknadu štete.

    Izvor:Vecernje novosti
    Procitah juche ovaj tekst, pa se pitam: da li sirotog stvarno kinje, rade li mu o glavi...........ili on provocira, pa dobija zasluzheno?
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Procitao negde da je tarifa VIPovaca otprilike ovakva :
    Marija Serifovic ......100.000.....ali ne dinara , vec evrica.
    Zorica Brunclik ........80.000...............................evric a
    Firci ...........................70.000................. ..............evrica
    Raka from Trstenik 30.000............isto tako ...evrica.
    Maca Tajna..........ali sigurno sijaset i pregrst evrica.

    Stvarno im ti ekstremni uslovi nece tesko pasti
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake



    oUo su breJ ozbiljne stvari
    & underpaid......
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Žena - zmaJ:



    Poruku je izmenio Lilith_021, 05.04.2010 u 21:55 Razlog: slovo
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    malko sam veceras gledala...pa ja bi onu Zoricu Brunclikj zapalila na sred livade.....manipulantkinja i oloshara....
    a posle,kad se vatra razgoriu,na istu metnula i Maju Odzaklijevsku.....


    nego....poslo komsija moje drugarice poruku s moba..ono sto ide u dnu ekrana.Napisao fino: Zoko,do pobede! Vole te tvoji Romi .
    I?
    Pa nisu je pustili,naravski....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Mene Zorica i Maja užasno podsjećaju na Cakanu i Viktoriju.

    Mene je iznenadila Marija Š. ...super se ponaša, i baš je odgojena.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    a vidim da ce i siroma` Sajko da popije batine, ni kriv ni duzan, od onog neurotika iz Granda.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ko je neurotik iz Granda?
    Jbt, ispala sam iz tokova skroz
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Danas u nedostatku niceg pametnijeg, na poslu komentarisemo Farmu.
    I svi navalili na Fircija.
    Te bahat,
    te prostacina,
    te nervira ih ... uf
    A meni je on bas zanimljiv.
    Mislim volim takve ljude, pa to ti je
    Nego, ZoCa nam dobila kuCu nazad, milinica, koliko je plakala i kukala za njim, a jeste li videli scenu kad ga prisiljava da sedne?
    Ih, sto ne volim tu ruzicastu spodobu
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Ja sam voljela da sam vidjela ponovni susret Zorice i Leona.
    Pričala mi mama da je bilo filmski.. kako je Leon sa kapije grabio kao leopard ka njoj....eeeee da su još usporili snimak, i malo zavijorili Zorici kosu.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Moram da priznam da bas slabo pratim ovaj krug..
    Neki dan cujem prijateljicu komentarise Bojanica.. Kao pun je sebe, kao neko se usudio da njega, onol'ko vel'kog umJetnika, posalje u stalu da qnta.. Kao porucio im da mu se obracaju iskljucivo preko produkcije..

    Pa paral' stvarno nosom oblake ili samo pokusava da se ogradi od onog sto kokoske kakoĆu?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: FARMA: Upoznajte nove VIP seljake

    Bojanić ili kako ga Raka zove..Misha, se čas hvali kako je najvredniji, kako on zna savršeno da kuha, što je navodno i dokazao nekom čorbom... ...a kada zatreba busa se i diplomom Saobraćajnog fakulteta.

    Juče sam ga slušala kako čita neko pismo...nečitko...meni se činilo kao da je tek počeo da savladava neka slova i teške riječi.

    Po meni se folira, ali ništa manje od Zorice i Maje...uglavnom su njih troje u sukobu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

Strana 3 od 43 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 06:26
  2. Test-upoznajte sebe
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 19.09.2011, 21:20
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 21:17
  4. Upoznajte ženu sa najvećim grudima
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.05.2010, 18:50
  5. Farma - VIP zivotinjsko carstvo
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 03.01.2010, 16:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •