Zanimljivi sajtovi - Strana 19
Strana 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 304
  1. #271

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Na sledecem linku možete vršiti pretragu skoro svih ikada napisanih knjiga i kada pronađete istu možete komplet pročitati online.

    Google Books

    Ulogujte se na nalog Gmail-a i napravite Vašu malu biblioteku.

  2. #272

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Pre no što krenete na slavu, rođendan, žuraju, "odmah se vraćam", bilijar, svatove... Obavezno proverite svoje mogućnosti:

    Alkometar

    Moram da reknem da je, što se tiče mog iskustva, poprilično precizan.

    Živeli!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #273

    Slušaj-Radio.com

    Na jedan prijatan, ugodan i sasvim jednostavan način slušajte muziku vaših omiljenih radio stanice uživo i besplatno preko interneta na
    Slušaj-Radio.com | Uzivo ex yu radio stanice.

  4. #274

    Online kupovina i isporuka

    Ja uvek koristim besplatne usluge Viaddress.com-a kad kupujem iz Amerike, jer oni mi dodele besplatnu Američku virtuelnu adresu , tako da mogu kupovati iz bilo koje Američke onlie prodavnice cak i na Ebay-u, a oni miposle proslede paket na moju adresu.

    Možete se besplatno registrovati na njihove usluge na VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding u, I dobićete mail u kojem je vaša virtuelna Američka adresa. A najbolje od svega je to što oni mogu da izvrše kupovinu u Vaše ime I to besplatno, ako vašu karticu ne prihvata dotična prodavnica. Stverno je korisno, proverite na viaddress-u.

  5. #275

    Nasi filmovi i serije za nostalgicare

    Nasi filmovi i serije za uzivanje besplatno
    MovteX

    Prijatno moji Vojvodjani

  6. #276
    evo ga!

    daklem, preporuchujem za pogledati FLYART | above the ordinary | VISUAL DESIGN

    preporuchujem za sve koji vole gadgete ... kao ja

    gdgt
    Poruku je izmenio neobarocco, 29.03.2010 u 22:16 Razlog: dva uzastopna posta
    & underpaid......

  7. #277

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Sledeci sajt, koji je nesto kao mesavina rapidshera i mrezno kopiranje, nudi mogucnost za slanje fajlova bez aplodovanje na neki softver i sl. Znaci dok ste na poslu ili korisitite tudji kompjuter, odete na sajt, izaberete neki fajl sacekate, dobijete link, a ona fajl danlodujete kad dodjete kuci, direktno u svoj kompjuter.

    iSendr - On Demand P2P File Transfers


  8. #278

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Za one koji bi želeli da naprave jednostavnu gif animaciju bez korišćenja skupog softvera:

    Picasion - Create GIF animations online - Get images from Picasa Web or Flickr

    Možete brzo i jednostavno iskombinovati nekoliko slika u lepu animaciju.

  9. #279

  10. #280

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi



    lep izbor cirilicnog fonta

    www.cirilica.com

  11. #281

  12. #282
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #283

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Zamimljiv sajt o skrivenom blagu u srbiji : Skriveno blago

  14. #284

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Evo našao sam jedan veoma zanimljiv i koristan sajt na kojem se svako može zabaviti i naučiti dosta kroz igranje kvizova.

    Meni se dopada sto mogu da biram kvizove po kategorijama.

    :: Kvizoteka :: - Kviz znanja i zabave

  15. #285

    Odgovor: Zanimljivi sajtovi

    Zanimljiv dečiji sajt

    Deco, dobrodo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolji sajtovi 2011. godine
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.09.2011, 08:23
  2. Free sms web sajtovi
    Autor wickedsanja u forumu WWW
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.04.2011, 13:44
  3. Najlepse dizajnirani web sajtovi
    Autor Wampirche u forumu WWW
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.09.2010, 19:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •