Sam svoj majstor ? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Sam svoj majstor ?

    necu vise da popravljam auto ili moped...
    mrzi me...

    necu da popravljam televizor...
    mrzi me...

    medjutim uspesno popravljam komp, krecim lepse od majstora, lepi tapete ruznije od majstora, sam secem, instaliram, pravim ajvar i suseno voce, pusim meso, ...

    ne znam jedino zidati i ne volim betonirati...

    ma zelim da zaradim dovoljno da bi za sve platio majstore, samo se malo sad pravim vazan!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Sam svoj majstor ?

    umem da krecim....pretprosle godine sam sama okrecila devedeset kvadrata u kuci moje majke...
    znam sta su imbus kljucevi,znam sta je semering,filter,znam da podignem i spustim kasiku na utovarivacu,znam da napravim mesavinu za frezu,znam da napravim rastvor plavog kamena i da isprskam vinograd,umem uopste da odrzavam vinograd
    svasta nesto umem
    samo necu
    lenja sam
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #18

    Odgovor: Sam svoj majstor ?

    Ako se radi o kolima...mrka kapa...

    Nisam vozac, ali i kada bih bila mislim da bi mi domet bio sipanje goriva...a za svaki veci kvar bih sela i plakala pored puta (valjda bi se neki dZentlmen smilovao)

    Ali jednom, davno...na putu prema Celarevo pukne guma na renoU 4...i taj moj biFshi izadje...gleda li gleda....vidimo (oboje) gumu di je, ali ne znamo kako doc' do nje...

    Uzmuvao se on...kaze...aj' sacekacemo da prodje neko sa renoom 4 pa cemo ga stopirati i pitati kako se vadi rez. tocak

    ...i cekali mi tako cekali....i kako to biva, ni jedan reno (ko uz q)...i dograbim ja kljuceve i krenem da napadnem onaj jedan (i jedini, ali premazani farbom) shraf...

    On skoci na mene, jao...nemoJ...sta ce mi tata reci...more mislim se, *ebesh tatu...ne mislim ja ovde da docekam starost....i...voila...ispadne tochak...

    Eto...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Volite li svoj posao?
    Autor kristina-cica u forumu Posao
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 08:11
  2. Sam...i svoj
    Autor jovuk u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 21:19
  3. Napravi svoj svet
    Autor Vlada Vasic u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 14.09.2009, 22:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •