Sex sa osobom sa neta
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    07 Sex sa osobom sa neta

    Ima li neko iskustva u poznanstvima ove vrste?

  2. #2

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Ne vidim šta je tu toliko smiješno?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Pa smesno je to sto kad bilo kome pomenes poznanstvo sa neta,a kamoli sta vise,odmah dobijes odgovor,pa nisam ja retard da upoznajem osobe sa neta a vecina to u sustini radi!

  4. #4

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Ne bih se ja složila...patetično je možda isključivo tražiti osobe na net-u, tj. ne imati normalan život van njega...ali ako se nekada desi, da u normalnim konverzacijama putem foruma ili čega već ne, upoznaš neku osobu, sa kojom poželiš nešto više od šturog bacanja smajlićima i riječima u postovima, zašto da ne?

    Patetika je upoznati nekoga preko net-a i zaljubiti se ...ili jednostavno imati sex...a nije patetično kada ti recimo prijatelji uvaljuju nekoga jer misle da bi ti ta osoba odgovarala? Ili kada to rade tetke, strine...?

    Net je samo jedno od sredstava današnje komunikacije.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat Fotografns kaže: Pogledaj poruku
    Ima li neko iskustva u poznanstvima ove vrste?
    Sta je smesno,ne razumem.
    E sada da li je neko retard ako je upoznao osobu sa neta
    To treba da znas sam, a ne da slusas tudje misljenje
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  6. #6

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat Fotografns kaže: Pogledaj poruku
    Ima li neko iskustva u poznanstvima ove vrste?
    Sto bi rekla mala ozdo' lose ja da imas bilo kakav odnos samo sa osobama sa neta.
    Inace, bilo koji odnos ukoliko se produbi.. Potpuno je svejedno da li je nastao na netu ili u kaficu ili u parkicu..
    Sve je to isto..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #7

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat Fotografns kaže: Pogledaj poruku
    Ima li neko iskustva u poznanstvima ove vrste?
    Наравно. Па нисам ретард да немам
    Тачније, имао сам док сам упражњавао секс...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #8

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    došla, viđela, pojebala...

    mislim, da ne zvučim šoferski, sve moje veze su se desile preko net-a (a zdrava sam u glavu, kunem se), tako da se može reći da sam praktikovala ovu vrstu sexa..
    Mala napomena: nikad se nijesam seksala sa nekim 'po dogovoru' - samo radi seksa, već smo izlazili, družili se - upoznavali i na kraju 'krunisali' naš odnos...

    Bilo ga je i biće ga..Nijesam gubava, bolesna, ni gadljiva na isti...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #9

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    nemam ja tak`a iskustva,a ne malo puta sam rekla i "Fala bogu,te nemam"

    jerbo
    gledala sam kad pukne tikva pa se puste privatni mejlovi na uvid svim clanovima foruma...pa prozivke...pa pljuvacine...pa citav cirkus...

    a i inace nisam neko ko je cesto fasciniran ljudima....

    svoja poznanstva s neta sam ostavila da budu poznanstva,a par komada pretvorila u prijateljstva
    meni dosta
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #10

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemam ja tak`a iskustva,a ne malo puta sam rekla i "Fala bogu,te nemam"

    jerbo
    gledala sam kad pukne tikva pa se puste privatni mejlovi na uvid svim clanovima foruma...pa prozivke...pa pljuvacine...pa citav cirkus...

    a i inace nisam neko ko je cesto fasciniran ljudima....

    svoja poznanstva s neta sam ostavila da budu poznanstva,a par komada pretvorila u prijateljstva
    meni dosta
    Pričaš o gowedima koja bi, da nije neta, na sva usta ogovarali bivše u svakoj prilici, uživo, ne birajući sredstva i reči (kao što i rade, uporedo sa net verzijom).


    Mogu da kažem samo "Fala Bogu, te imam". (ovaj smajli je, izgleda, jako popularan na ovoj temi, pa da zaBiberim udarac)

  11. #11

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    nemam ja tak`a iskustva,a ne malo puta sam rekla i "Fala bogu,te nemam"

    jerbo
    gledala sam kad pukne tikva pa se puste privatni mejlovi na uvid svim clanovima foruma...pa prozivke...pa pljuvacine...pa citav cirkus...

    a i inace nisam neko ko je cesto fasciniran ljudima....

    svoja poznanstva s neta sam ostavila da budu poznanstva,a par komada pretvorila u prijateljstva
    meni dosta
    ako pljuvačine i olajavanja poslije raskida ima samo na netu, tj.ti koji net koriste najgore prođu, onda smo mi jedan srećan narod.....oću reć oni koji ga ne koriste...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #12

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Bilo je takvih slucajova ranije na nekim chetovima tada.Mi se nadjemo i tako to.Ali tad sam bio bas klinac 18 godina negde.
    Sto se tice ovog dela gde provodim svoje vreme na ovom sajtu,pa mislim da nema ni jedna koja je "Netaknuta priroda" (posto sam se opredelio za nevine ako ih ima,ima,nema,nema)tako da nista,mrka kapa.

  13. #13

    Odgovor: Virtuelni sex

    Razlika je izmedju virt seHa i sexa sa osobom koju si upoznao na netu...
    Ali ajde

    Imala sam...net kao net...ta nisu na net-u majmuni vec RL ljudi....
    Nisam dodushe svakog "ko je 'teo" upoznala i u RL...
    Sve u svemu...sto da ne

    p.s. mozda sam imala srece da su pljuvacine izostale...obostrano (i s' moje i sa suprotne strane). Zasto devalvirati trenutke koji su bili...zvezdani?

    Budi pametan i pravi se lud

  14. #14

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Da...dešavalo se, kao što se dešava i u RL .
    Jednostavno...i na NET'u su ljudi...i nema razlike kako ste došli u kontakt.
    Sad...možda sam imao sreće...pa nije nikada bilo "olajavanja", pljuvačina i sl. jer sam sa tim osobama ostao u korektnim odnosima .
    Mislim da je bzvz...u ova vremena komunikacija isključiti automatski šansu da upoznate osobu koju želite samo zato što ste je "našli" na NET-u .
    Prema tome....dabome . Živeo NET .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #15

    Odgovor: Sex sa osobom sa neta

    Citat Fotografns kaže: Pogledaj poruku
    Pa smesno je to sto kad bilo kome pomenes poznanstvo sa neta,a kamoli sta vise,odmah dobijes odgovor,pa nisam ja retard da upoznajem osobe sa neta a vecina to u sustini radi!
    Imam popriličan staž na netu, ali eto ostarih u devičanstvu. Te koristim priliko da javno priznam da mi je propala karijera syber kurve jer čak nisam ni bila obaveštena da većini za to u suštini služi net i da sam kod onih koji su obavešteni o prilikama i većinsko-manjinskim podelama već svrstana u kategoriju paćenika koji se na netu grebu o snošaj.
    Mada, priznajem, ako se smatra lakim petingom sa net populacijom, jebavala sam se i ludovala sa nekim likovima u grupnjacima uz tečne stimulanse, imala sam i susrete jedan na jedan gde smo poprilice očešali jezike, nečiji glasovi kad ih čujem preko telefone umeju da me bace u blagi trans,... i tako. Ali, eksplicitnih scena seksa nije bilo. Ali, dobro, to smo mi, retardi, koji upoznaju osobe sa neta, a čak se ni ne ogrebu o snošaj.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao preko neta!!!
    Autor sokac u forumu Posao
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.03.2023, 12:48
  2. Iskustva sa neta
    Autor Meggy u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:04
  3. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  4. Ko je od vas sa osobom svojih snova?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 06.06.2011, 20:35
  5. Ljubav sa osobom, koja je teško bolesna...
    Autor TomislavToma u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 20:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •