Najludji Facebook statusi
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Najludji Facebook statusi

    Bas smo duhovit narod...


    01. N.N.: je fascinirana osobama koje moraju da svoj status updateuju svakih 5 minuta kako mi ne bismo slucajno bili uskraceni saznanjima tipa: Jedem, Serem, Gledam u plafon, Serem opet.

    02. N.N.: doooooobroo jutro, narode! da vidimo sta danas od statusa imamo za hejtovanje....

    03. N.N.: ovde nije sex and city ovde je village and masturbation ...

    04. N.N.: Seo na wc solju i odradio prison break...

    05. N.N.: Da li babasera sere na radnom mestu?

    06. N.N.: Sinoc JELEN, danas k`o je*eN !!!!

    07. N.N.: I think I should include Facebook on my CV...

    08. N.N.: e neki ljudi me smaraju pa cu biti malo offline da ih iskuliram,pa se vracam

    09. N.N.: Nismo imali struje u zgradi. Milica se zaglavila u liftu sa dostavljacem hrane, i kolegom sa 12. sprata. Veca i ja smo krenule peske da spasavamo zaglavljene u liftu Veca kaze da se oseca kao da gubimo cas. Masa nas je slikala, Boki kaze da je napolju pakao. Struja je stigla i sve je kao i pre...

    10. N.N.: "Dođite da se luuuuuudo zabavljamo na Kališu", zovu vas i vole Vaši komarci!
    Poruku je izmenio Cecara, 29.01.2015 u 11:14

  2. #2

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    11. N.N.: je pojeo kod iz kesice

    12. N.N.: s jedne strane pogled, s druge strane sluh... s jedne strane čovek, s druge strane vuk...

    13. N.N.: gde ste ribe... stigla plata!!!

    14. N.N.: "Brate bices moja desna ruka", "Neka neka, znam ja sta ti radis sa svojom desnom rukom"

    15. N.N.: bez tebe muzika je stala i sve je crno......vrati mi se strujo!!!!

    16. N.N.: komsije treba da mi budu zahvalne sto im obrisem stepenice dok se dovucem do kuce svaku noc kad dodjem iz grada "malo" pijan...

    17. N.N.: Puno je tuge u svijetu... Upravo sada, dok ovo čitaš, 7 miliona ljudi VODI LJUBAV!!! A ti si na kompjuteru... TO JE TAKO TUŽNO...

    18. N.N.: Ajde ko je imao peticu iz gramatike... Koje je vreme upotrebljeno u "Jebo sam te kad te stignem!"
    ))

    19. N.N.: Moj drug je toliko bogat, da kada otvori eurokrem ne oliže poklopac

    20. N.N.: Majkl Džekson neće biti kremiran, pošto je 86% njegovog tela sada od plastike. Umesto toga, biće recikliran u fabrici LEGO, tako da će i dalje moći da se igra sa decom...

  3. #3

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Status druga...neki će ga prepoznati

    "Majmun je sišao sa drveta i rekao: Ovo je mali korak za mene, ali veliki za covecanstvo!"


    Srđan Dinčić: "Mislio sam da je dovoljno da ne prebacujem na Pink da bih bio postedjen,a onda odem 15000 kilometara od kuce, na drugi kraj sveta i sta se desi..." (na pojavu Seke Aleksić u Survivoru )
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    21. N.N.: ujutru ne jedem - na facebooku sam, popodne ne rucam - na facebooku sam, navece ne veceram - na facebooku sam...nocu ne spavam - gladna sam..,

    22. N.N.: Ako su FB statusi odraz trenutnog dushevnog stanja ja sam definitivno dushevni bolesnik!

    23. N.N.: Да волонтирам? Може само ако ми платиш!!!

    24. N.N.: decko mi kaze :" imam ribu"...heh imam i ja rolere pa vozim bicikl ))))

    25. N.N.: Ljubav je izmishljena da bi se ZENE lakshe skinule!

    26. N.N.: Koje su bile poslednje reci Majkl Dzeksona na putu do bolnice?? Na decije, na decije....

    27. N.N.: .super kupio sam minut pire, sad mi treba samo jos MINUT PILE

    28. N.N.: Da nije bilo nas, mi ne bismo pobedili !

    29. N.N.: Počnite dijetu: Prestanite piti,pušiti i prejedati se . Već za 14 dana izgubićete dve nedelje.

    30. N.N.: Lesi se vraća kući, bernardinac spašava ljude, labrador je vodič slepih, poenter lovi, nemački ovčar radi u policiji, a šta ti džukelo radiš?

  5. #5

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kad si ti u pitanju, prvo lajkujem pa tek onda citam !!



    Od kako su bluetooth bežične slušalice ušle u upotrebu, više ne znaš ko je lud ili ko priča na telefon….?!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kako je zeznuto kada se ne koriste YU fontovi i kada iznad nekih slova nema kukica, pa pojedine reci promene znacenje. Sada sam prosao pored frizerskog salona na kom pise "Sisanje i satiranje". E, pa ko shvati, shvatio je!
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #7

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Da li znaš da postoji život van neta? Stvarno? Daj link...

    Sa 5 godina imaš mobilni telefon? Pa, koga ćeš zvati, Sunđer Boba?

    Jeste li spremni deco? Jesmo kapetane! Ne čujem vas? Ko te jebe!


    by komšija Oki
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Ništa mi ne ide…otvorim butik, ne ide…otvorim kladionicu, ne ide…otvorim trafiku, ne ide…. pa ja da otvorim groblje niko ne bi umro !!!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #9

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Kad čuveni Пујо Шотка pomisli na decu...

    https://www.facebook.com/pujo.jebe

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Ukidanje vojne obaveze, kao i mogućnost civilnog služenja vojnog roka prilično su obesmislile neke lepe pop i rok pesme.

    Npr. Kaži, ko te ljubi dok sam ja u akciji raznošenja pošte u sklopu civilnog odsluženja vojnog roka.mp3
    A u obdaništu u kome sam civilno služio sam stekao druga do groba i hroničnu upalu zgloba, suvenir na pelene prane.mp3

    (Moje velike nostalgično-militantne misli, vol. 1)

    Ognjen Šestić
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #11

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Hajde da se igramo širenja panike i dezinformacija!
    Napišete bilo šta što vam je o vodi, poplavama, struji... (ili bilo čemu) rekao vodoinstalater koji je u nedostatku mušterija na taksiju krečio kod komšije, a mi onda šerujemo.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #12

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    "Neka neko ubaci Tomu Nikolica na onaj sajt za nestale osobe"
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #13

    Odgovor: Najludji Facebook statusi

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Slične teme

  1. Facebook, Myspace...imate li profil na njima?
    Autor Savannah u forumu WWW
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 18:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •