Moje drage komsije
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    10 Moje drage komsije

    Na prvom je spratu ljubav u cvatu, a pored njih dve babe u ratu.

    Na drugom spratu imamo samohranog tatu, i porodicu, gde se ne zna ko nosi kravatu. Na trećem spratu, Alisija jede samo salatu i traži muškarca koji pliva u zlatu, a ne kao Lucija večitog zamlatu, dok Belen samo želi redovnu platu...

    Moje drage komšije je komedija, koja govori o životu grupe komšija i problemima, koje imaju da se slože o svakodnevnim pitanjima.

    Izuzetno duhovit scenario u dobro poznatom španskom duhu, prikazuje uobičajene životne probleme na jedan sasvim originalan, a opet realističan i zabavan način.

    Zgrada ima tri sprata, a na svakom spratu su po dva stana, u kojima žive na prvi pogled sasvim obični, a zapravo veoma živopisni junaci. U prizemlju je mladi domar Emilio, koji je nasledio posao od svog oca i nema nikakvih drugih ambicija u životu, a tu je i video-klub u kome radi dvadesetpetogodišnji Pako, koji sanja da postane filmski režiser.

    Na prvom spratu su dve sestre od preko 65 godina, vesela i brbljiva Visenta i cinična i sarkastična Marisa, kao i mladi i uspešni Fernando i Mauri, koji su u prilično turbulentnoj gej vezi.

    Iznad njih je četvoročlana porodica, koja ima puno problema u međuljudskim odnosima, a u stanu pored samohrani otac Armando, koji je u stalnom sukobu sa majkom i sinom.

    Konačno, na poslednjem spratu su mladi par Lucija i Roberto, koji su tek počeli da žive zajedno i prolaze kroz težak period odvajanja od roditelja, kao i dve tridesetogodišnje drugarice, zavodnica Alisija i zajedljiva i opsesivna Belen.

    Od kada su krenuli sa prikazivanjem Moje drage komšije su brzo postale najgledanija igrana serija u Španiji.

    Televizija B92 prikazaće svih 90 epizoda serije u trajanju od po 60 minuta.
    Da li ste odgledali neku epizodu?
    Meni su bas super
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  2. #2

    Odgovor: Moje drage komsije

    Ja htela da otvorim ovu temu juce, al' sam odustala ja ne propustam nijednu. U pocetku sam bacala pogled, ali sam skoro pocela i da je pratim. Likovi su urnebes, sklopili su sve. Zao mi je sto ce do kraja vecinu promeniti, ali dobro, ostace esencije serije
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Moje drage komsije

    Konacno osvezenje
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  4. #4

    Odgovor: Moje drage komsije

    Nevidjeni manijaci u pocetku ih uopste nisam gledala.Stvarno covek da im place od smeha,Emilio mi je ubedljivo najludji,samo kad se setim one epizode kad su sklapali brakove sa emigrantima,svako se sa svakim vencavao

    Ali na zalost kako ja vidim,B92 ih vise ne prikazuje,dosta su i pustili ..ni 10 epizoda,jadno.
    Toliko o tome da ce prikazati svih 90 epizoda ..

  5. #5

    Odgovor: Moje drage komsije

    Toliko o tome da ce prikazati svih 90 epizoda ..
    Hoce, ali tek od Nove godine. Samo, nisam sigurna da li ce ispocetka ili da nastave gde su stali. Inace, posle ove sezone, mnogo glumaca starih odlazi a dolaze novi.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Moje drage komsije

    U tom slucaju,super ..bilo bi dobro da krenu od pocetka,taman da odgledam ono sto nisam.

  7. #7

    Odgovor: Moje drage komsije

    Serija mi je super
    Pa ne bude mi tesko ni da sacekam pola 2 da ih odgledam (i psujem B92 o istom trosku), al zato placem od smeha gledajuci idiote
    Poruku je izmenio paparazzo, 11.03.2010 u 00:26
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #8

    Odgovor: Moje drage komsije

    Na kanalu @, večeras je, čini mi se, 10-a epizoda. počinje u 22.30. Inače, ova sjajna serija je jedina koju trenutno gledam...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #9

    Odgovor: Moje drage komsije

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Serija mi je super
    Pa ne bude mi tesko ni da sacekam pola 2 da ih odgledam (i psujem B92 o istom trosku), al zato placem od smega gledajuci idiote
    Skoro ce da bude kraj, a vecina glumaca sa pocetka vise ne glumi. Znala sam ja to, cak i napisala ovde, ali fale likovi koji su seriji davali zivot.
    Doduse, ne propustam nijednu, nije mi tesko da cekam pola 2 i budem do 3 budna gledajuci, jer znam da cu se smejati kao manijak. Htela sam da poskidam sa neta sve epizode, ali posto jedna epizoda traje sat i po, nema sanse, skidacu godinu dana
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #10

    Odgovor: Moje drage komsije

    Serija 90 epizoda,pet sezona .emitovano (2003-2006)
    Neverovatno da se niko nije setio da otkupi seriju 2006 kad se zavrsilo emitovanje na Spanskoj televiziji
    Po mom misljenju ubedljivo najbolji likovi:
    Domar - Emilio (Fernando Tejero)

    Emiliova devojka - Belen (Malena Alterio).


    Predsednik kucnog saveta - Juan Cuesta (Jose Luis Gil)

    Bogati mladic uvek nesrecno zaljubljen - Karlos (Diego Martn)

    Marisa-glumi onu mrsavu babu koja stalno pusi- Marivi Bilbao ima 81 godinu


    Evo i linka uvodne pesme
    4shared.com - free file sharing and storage
    Najnovija slika,ovako je izgledala Lusija 18.11.2009 god.


    I ubedljivo najbolji lik u seriji
    Marijano (Eduardo Gmez)

Slične teme

  1. Ovo se slušalo u moje vreme
    Autor robi u forumu Muzika
    Odgovora: 1010
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:57
  2. Moje pravo ime je...
    Autor Lady S u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 17.08.2013, 13:55
  3. Eh, da je delo moje..
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 15:28
  4. Moje divljenje
    Autor drazesnaSkorpija u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 22:31
  5. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •