Šta vas najviše nervira kod žena?
Strana 1 od 27 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 403
  1. #1

    Šta vas najviše nervira kod žena?

    Ok, imamo temu "Šta vas oduševljava kod žena" (na koju zapravo nije bio nikakav odziv ), a sad bismo mogli malo i o onim stvarima koje vas izluđuju kod žena, bile one vaše supruge, devojke, majke, komšinice, najbolje drugarice...
    Raspalite
    (ne znam zbog čega imam utisak da bi lista mogla biti duža nego u prethodnom slučaju)

  2. #2

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Sujeta i nepotrebna tvrdoglavost.

  3. #3

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    jednostavno nema sta da me nervira

  4. #4

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    U ovom trenutku neznam sta me bash najvise nervira kod zena , ali jedna sitnichica mi je na pameti .......

    izludim skroz na skroz kad sve dame odreda otvore sve moguce plakare koji se nalaze u stanu i veoma tuzno i razocarano izjave : " Joj pa ja nemam sta da obucem ! " .......
    a u plakarima toliko garderobe i to tako nabijene da ne mozes ni ruku u njih zavuci da nesto izvadis
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  5. #5

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat bihsop kaže:
    izludim skroz na skroz kad sve dame odreda otvore sve moguce plakare koji se nalaze u stanu i veoma tuzno i razocarano izjave : " Joj pa ja nemam sta da obucem ! " .......
    a u plakarima toliko garderobe i to tako nabijene da ne mozes ni ruku u njih zavuci da nesto izvadis
    I mene to izludjuje kod zena, hvala bogu, pa ja nemam tih problemchica! A ni zenske osobe iz moje blizine!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #6

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat Bishop kaže:
    U ovom trenutku neznam sta me bash najvise nervira kod zena , ali jedna sitnichica mi je na pameti .......

    izludim skroz na skroz kad sve dame odreda otvore sve moguce plakare koji se nalaze u stanu i veoma tuzno i razocarano izjave : " Joj pa ja nemam sta da obucem ! " .......
    a u plakarima toliko garderobe i to tako nabijene da ne mozes ni ruku u njih zavuci da nesto izvadis
    Zena kad kaze "nemam sta da obucem" to ne znaci da nema ni jedan komad odece u ormanu, vec moze da znaci razlicite stvari:
    1. ono sto sam htela nije cisto
    2. gomilu ovih stvari ne nosim vec godinama ali jos nisam bacila
    3. pola stvari koje imam mi se sad bas trenutno ne nosi
    4. dobila sam, ne mogu nista svetlo
    5. treba mi nesto savrseno za ovu priliku
    6. hocu ovu suknju, ali nemam majicu da ukombinujem
    7. hocu ovu majicu ali nemam sa cim da ukombinujem
    8. ............

    Da ne bi otisla ono sto mene najvise nervira kod zena su konstantna pitanja "da li sam se ugojila" i "kakva mi je kosa", kao i recenica "uzasna mi je kosa" a kosa joj lepa da lepsa ne moze biti!!!! Uzasna je samo zato sto je oprana juce a ne danas
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Uz svo uvažavanje Crveninog objašnjenja koje nikako ne bih opovrgavala, i mene jako nervira kada se u "minut do dvanaest" pred punim ormanom konstatuje da nema šta da se obuče i upada u blagi (i ne baš blagi) šiz. (Bila o tome misliti ranije, sestro, a ne sada nas da maltretiraš.)
    Pitanje: Jesam li i ja onako debela kao ona tamo? (Jesi, još i deblja).

    I kod nekih žena, užasno me nervira dvojni moral.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Onih deset do petnaest minuta koje nas deli od trenutka kad sam ja spreman za polazak i kad je to ona
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  9. #9

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Mrzim kad devojke međusobno pričaju onim glasom kao bebe i misle da je to slatko (sjatko?). Još gore, kad se meni obrate tim glasom, oh...
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  10. #10

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    OK, da se ne bavim time sta bi me eventualno nerviralo kod devojcica do 25-6 godina koje ne znaju sta da obuku (sa osobama tog uzrasta oba pola imam dodira samo u njihovom svojstvu mojih studenata).

    Kod zena uopste (vazi i za devojcice i za starice) mi najvise smeta konzervativizam -- neki bi to zvali sentimentalnost -- tj. nespremnost na radikalne i drasticne rezove kojima se potpuno prekida sa onim delovima proslosti sa kojima treba da se prekine.

    Muskarci sa svoje strane umeju da uospte ne postuju nikakvu tradiciju, i to me takodje nervira, ali zene su sentimentalne i postuju neselektivno sve iz proslosti, sto je jako lose.

    Dakle: treba napraviti selekciju sta treba sacuvati (koju vezu, koju staru odecu, neke bitne sitnice; u drustvenom smislu koje lepe zgrade, koje parkove, ustanove itd.), a sta treba razdeliti siromasnima/pobacati/ukinuti i jednom za svagda sa tim zavrsiti.

    Oba pola imaju probleme da se sa time iznesu.

  11. #11

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Sa svim stereotipnim situacijama, koje nas muškarce toliko nerviraju, treba unapred računati i ne pridavati im preterano značaja. To što se mi nerviramo je isključivo naš problem i uzaludni pokušaji da se promeni prirodno stanje stvari je čisto gubljenje vremena i energije.
    Ukoliko nekoga nervira što mu se partnerka pred polazak sprema dva sata duže nego što je po svim zakonima fizike potrebno, onda neka za taj vremenski period jednostavno ostavi sebi neki poslić koji tada može na miru obaviti bez "majčinskog nadzora". Kada cura počne žurno da sastavlja kombinacije krpica za odlazak u piceriju, siđite jednostavno u garažu i počnite da spremate alat. Taman dok to završite, obrijete se i obučete i ona će biti spremna za polazak. Ukoliko nemate garažu, kao alternative se predlažu košenje trave, pokrivanje krova novim crepovima, zamena bloka motora na kolima ili iskopavanje antičkih ruševina na kraju avlije.
    Sa druge strane, razna uzbuđivanja zbog verbalnih paradoksa od strane naših
    predivnih životnih saputnica, su sasvim suvišna jer protiv iracionalnosti još nije smišljeno efikasno sredstvo. Žene jednostavno tako funkcionišu i to je puno bolje nego da uopšte ne funkcionišu (setite se Windowsa 98 )
    Treba ih voleti takve kakve jesu. Da nas ponekad ne dovode do ludila, verovatno bi nam ubrzo dosadile. Često direktno izigravaju besne gliste samo da bi bile primećene. Tada ne treba padati u vatru nego prihvatiti sportski izazov. Pametan čovek uživa život i ne gubi dragoceno vreme na traženje grešaka koje usput nisu ni njegove.

  12. #12

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Najcesce-"Kabasta" prica,koja je uglavnom i ...

  13. #13

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Jos jedno pitanje na zadnji i stvarni odgovor, grebanje ispod koze mozga.

  14. #14

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...volja za šopingom...

  15. #15

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Kod ponekih,sukob sa realnoscu..

Strana 1 od 27 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta Vas nervira na TV?
    Autor Galahad u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:47
  2. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •