Šta vas najviše nervira kod žena? - Strana 3
Strana 3 od 27 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 403
  1. #31

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Nerviraju me sledece zene:
    - alapace
    - arogantne
    - pune shit-a
    - neuredne (aljkave)
    - placi...ke
    neunistiva zlojebaba!

  2. #32

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Zoe to po kratkom postupku

    Nerviraju me kad kažu da ne vole decu. Kako žene tako i muškarci. Ajde razumem da neke nervira cika, vriska i ostali propratni zvučni efekti ali kad devojka od 22-23 godine kaže:"Fuuuj! Grozim se od dece" ostanem bez teksta.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...nadam se da neću biti optužena za veleizdaju ženskog mi roda, ali stvarno mi idu na jetru izvesne koje misle da su bogom dane samo zato što nose sise...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #34

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Zoe to po kratkom postupku

    Nerviraju me kad kažu da ne vole decu. Kako žene tako i muškarci. Ajde razumem da neke nervira cika, vriska i ostali propratni zvučni efekti ali kad devojka od 22-23 godine kaže:"Fuuuj! Grozim se od dece" ostanem bez teksta.
    Takve osobe ne zasluzuju da ikada budu roditelji, jel tako?
    p.s. nerviraju me zene koje psuju ko kocijasi, misleci da su glavne - tj. prostakuse!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #35

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Nerviraju me sledece zene:
    - alapace
    - arogantne
    - pune shit-a
    - neuredne (aljkave)
    - placi...ke
    ...cekaj...sta fali onima sa puno shit-a?Duvali bi dok nam se ne rastope boje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #36

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    ...nadam se da neću biti optužena za veleizdaju ženskog mi roda, ali stvarno mi idu na jetru izvesne koje misle da su bogom dane samo zato što nose sise...
    ...meni ne idu na jetru......imam bolji organ za njih...

  7. #37

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Iako me dosta toga nervira kod zena, ipak ono pozitivno sto nam one pruzaju svojim likovima i delovima, pardon, delima u mnogome nadjacava njihove lose osobine i pojave kod njih koje nas nerviraju...

    Mene kod zena nervira, ali bas ono zdravo, njihova pronicljivost. Jbt, ne mozes da ih zahebes da si madjionicar. Ova moja cim me pogleda, vidi cak i sta sam jeo u zadnjih 5 dana. Ma vidi sta cu i da radim, a de ne govorim o onome sta sam radio. Ne znam da li sam samo ja te qrate srece, ili se i moje ostale kolege tako pate. Bilo bi mi nekako lakse kada bih znao da su i oni u slicnoj situaciji....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    hmmm....
    delikatno pitanje....
    ima toga naravno....
    ali kad bih birao....
    svesno preuzimam...
    rizik da me ta ....
    odredjena kategorija....
    stavi na crnu listu....
    elem...





    ....................zene koje mi unapred stave do znanja......................
    ...............................kako su JAKO pametne...............................
    .................bez da mi dozvole da to ipak ja zakljucim....................
    ......................................eto to........................................
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #39

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...prenemaganje.....
    .....foliranje.....
    .....flertovanje samo da bi zadovoljile svoj ego.......da bi popunile vreme....
    ...i sto Beliver rece.....nemocne.....kao...
    ....tracarenje.......


    Uff.....mnogo toga cini mi se......
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #40

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    - kad olajavaju dečka ili muža
    - aljkave
    - nevaspitane
    - lenje
    - kad se ne briju
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #41

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...kad se femkaju...

  12. #42

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...izluđujem kada drame i one njanjare
    Hladno im je u sred avgusta i nose najlon čarape u istom tom avgustu na 40 stepeni jer ih bole vene,idu rano na spavanje jer su zaboga premorene od ne radjenja ničega ceo dan,jedu ko pticice jer imaju loše varenje i za isto piju gomilu lekova i čajeva,kada se rukuju sa tobom ne pruze ti normalno ruku nego je nekako okrenu da im nadlanica bude gore tako da ne možes da ih uhvatiš normalno nego nekako za pola ruke,a kada ih ne daj bože u činu rukovanja onako normalno stegneš imaš osećaj da ce dušu da ispuste koliko su mlitave, koje se maze kad pričaju, ne mogu da preskoce baricu, niti da podignu nesto teze od 100gr, obično su malo usporene pri pokretima i govoru i uvek izgledaju malo "blagotelece"...glavna preokupacija je da nadju muza koji ce o njima brinuti.......porodjaj su zaobišle nemanjem dece.
    U prisustvu takvih osoba,čiji svi problemi nisu stvarni koliko su se one nabedile da postoje,i sama počinjem da se osećam bolesno i slabo i zato ne volim njihovo prisustvo,mislim to prenemaganje,slabašne pokrete i ostalo...e odoh sad da povraćam ...
    ispadoh namćor jel da
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #43

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    ...izluđujem kada drame i one njanjare
    Hladno im je u sred avgusta i nose najlon čarape u istom tom avgustu na 40 stepeni jer ih bole vene,idu rano na spavanje jer su zaboga premorene od ne radjenja ničega ceo dan,jedu ko pticice jer imaju loše varenje i za isto piju gomilu lekova i čajeva,kada se rukuju sa tobom ne pruze ti normalno ruku nego je nekako okrenu da im nadlanica bude gore tako da ne možes da ih uhvatiš normalno nego nekako za pola ruke,a kada ih ne daj bože u činu rukovanja onako normalno stegneš imaš osećaj da ce dušu da ispuste koliko su mlitave, koje se maze kad pričaju, ne mogu da preskoce baricu, niti da podignu nesto teze od 100gr, obično su malo usporene pri pokretima i govoru i uvek izgledaju malo "blagotelece"...glavna preokupacija je da nadju muza koji ce o njima brinuti.......porodjaj su zaobišle nemanjem dece.
    U prisustvu takvih osoba,čiji svi problemi nisu stvarni koliko su se one nabedile da postoje,i sama počinjem da se osećam bolesno i slabo i zato ne volim njihovo prisustvo,mislim to prenemaganje,slabašne pokrete i ostalo...e odoh sad da povraćam ...
    ispadoh namćor jel da
    Ma yok brate javi se pa da idemo da vijamo fukare i cugamo
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #44

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    ...što nemaju više petlje da ostvare svoje zamisli....već zavise od drugih....i što negiraju svoju ženstvenost...uglavnom to....

  15. #45

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod žena?

    Uz sve ono što su naveli forumaši pre mene, dodao bih još:

    Nervira me kada jedno pričaju, drugo misle - a treće rade

Strana 3 od 27 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta Vas nervira na TV?
    Autor Galahad u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:47
  2. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •