I ženama "piletina" sve slađa - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Pitanje je u vezi ljubavi izmedju mladjeg muskarca i starije zene?

    Ljubav ne zna za granice, niti je ikad znala..
    Mozda se opeces, mozda ne.....ali, nisam sigurna da garancija uspesnosti lezi u tradicionalnom obicaju - stariji muskarac i mladja zena

    Za zenu od 50 godina, piletinom se moze nazvati muskarac od 40....i zasto muskarca od 40 godina treba nazvati nezrelim?
    Ni muskarac od 30 godina nije neko ko bi se trebao posmatrati kao da je u pubertetu...a s druge strane, muskarci od 50 godina mogu se ponasati kao da su tek usli u njega...

    Nema tu puno pravila....Generalizacija nikad nije bila dobar sistem prosudjivanja...

    Ljubav jednostavno nema granica i to je odgovor...

  2. #32

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Ja sam dojma kao covek,musko,becar,momak da starije zene vise gledaju mlade petlove bi ja to nazvao ne piletinu.

  3. #33

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Fenomen "starija žena - mlađi muškarac" u suprotnosti je sa teorijom prema kojoj muškarci radi održanja vrste traže plodne i mlađe žene.
    Majchin kompleks...

    Gledao sam nedavno emisiju o nekom kasinu...
    I pokazuju goste: matorci sa mladim devojkama i matorke sa mladicima dolaze da se okusaju u sreci... ma ostatak price se vec pretpostavlja...

    Mislim da je simptom starija zena i mlad muskarac slozena drustvena pojava koja obuhvata pitanje hormona, seksualnih zelja, kompleksa, drustvenih trendova, socijalnog staleza, ekonomskog i kulturnog ispunjenja i jos mnogo toga.

    Licno ne mogu zamisliti za sebe da budem sa starijom zenom od mene. Dopustam samo godinu dana ``fore`` za nju, prema starijima od toga nikad nisam osetio privlacnost.

    /dobro de, imao sam jedan izuzetak, kada sam isao u 5. razred, bio sam zaljubljen u jednu Aniko iz 8. zbog njenih grudi. Neverovatno ali jos je uvek vidjam u gradu i jos uvek je privlacna... No nikada me nije primecivala, pa ni sada.../
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #34

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Ma toga je uvek bilo, samo ovaj naš mentalitet nekako vezu sa mlađim muškarcem svrstava pod bruku i sramotu, pa smo mi žene (jel'te moliću lepo) to vešto krile. Eto došlo neko lepše vreme, pa sad možemo kako hoćemo i sa kim hoćemo. Ako je njemu lepo sa mnom, starijom, što bi se ja bunila. Na pitanje zašto starije žene vole mlađe muškarce-postoji jedan jako jednostvan odgovor. "Ona uvek hoće, on uvek može.."
    Eto...

  5. #35

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Onomad mi je to ovako objasnila gimnazijska drugarica moje majke (70+) kada je posle ne znam ni ja koliko godina stigla iz Švajcarske na godišnjicu mature.

    Kaže, kada sam bila mlada, prijalo mi je zabavljanje sa 10-15 godina starijim. Zreliji, spremniji, rastem uz njega, otvara mi i vidike i puteve. Ja na početku gimnazije - on na kraju fakulteta. Ja na kraju fakulteta - on sa već dobro razvijenom karijerom.

    Sada... u mojim godinama nema razlike u zrelosti između mog vršnjaka i 25 godina mlađeg. Samo, ovi koji su blizu mog godišta sve su manje muškarci, sve više dečaci. Šta će mi takav? Ja imam kome da budem i majka i baka, medicinska sestra svakako nisam, egzistencija mi je obezbeđena i ne moram da čekam nečiju porodičnu penziju ili ostavinsku raspravu. Ja hoću da mogu da budem žena pored svog partnera. I zato posle 45-50 godine sam birala mlađe muškarce jer su još uvek više muškarci nego deca i jer ne mirišu na beli luk, nitroglicerin i tamjan.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #36

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Super objasnjeno

  7. #37

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Meni je uvek bila slatka 😝😝😜
    Nikad nisam bila sa likom starijim od mene, najmatoriji od njih je bio 6 meseci mladji...10 god u vezi sa 4 god mladjim...
    Udata za 8 god mladjeg
    Jbg...bice da sam zaostala u razvoju tu negde oko dvajessedme/osme 😛😄

  8. #38

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    typing...
    typing...
    typing...

    Možda je ipak bolje da ne progovaram na tu temu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #39

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Mladji muškarci...mmmm

    Ovaj..da,imala sam ih i bilo mi je neverovatno lepo sa njima,u svakom smislu.

    Ono što imaju kao zajedničku karakteristiku je ta neka energija.Stariji muskarci dobro startuju ali se brzo umore
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #40

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Sad kad gledama naslov ove teme pitam se zasto ono -i- na pocetku..kao mi to nismo znale ranije pa tek sad spoznale ..a samo kroz istoriju primera koliko hoces..jedna je i britanski presto ostavila bez vladara..

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •