Cinema club - Strana 3
Strana 3 od 31 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #31

    Odgovor: Cinema Club 2009

    Pandorum (2009)


    Jutros ga odgledah jos jednom i nakon drugog gledanja film mi je jos bolji, 7/10 je moja ocena.

    Radnja me zaista odusevljava i bas mi se svidja ali moram priznati da mi sam nakon prvog gledanja imao malo vece zamerke na glumce ali ipak gluma i nije tako losa niti su glumci losi a da su izabrani bolji glumci ovaj film bi bio jedan od najboljih sf/horor filmova i verovatno bi mu u startu dao 8/10 ovako 7/10... za sada

    Ideje su "uzete-pozajmljene" (ne citatati ukoliko niste gledali film)sto se broda tice od Alien-a zatim ona napravica tacnije oruzje na ruci je fazon iz Predator-a 2 dok je zenski lik kopija Riplijeve iz Alien-a 4 makar po spoljasnjem izgledu pa onda kretanje covekolikih stvorenja dosta lici na kretanje Aliena ili stvorenja iz filmova Descent ili Cave... itd.

    Juce i jutros Pandorum sam gledao u zadovoljavajucem DVDrip-u a sada cu ga odgledati po treci put ali sada na scenu stupa H264.

  2. #32

    Odgovor: Cinema club

    Sinoć ga pogledah, baš me odmorio...
    Ghosts of Girlfriends Past (2009)



    Copy/paste uloga koju Matthew McConaughey-i igra u posljednjih par filmova..zajebaT lik, sa mnogo žena...na kraju dođe pameti. Ali volim njega da gledam, mis'im, ima šta da pokaže...jedino je mogla bolja partnerka od Jennifer Garner, ali dobro...
    Film za odmor.
    Poruku je izmenio Sunflower, 02.12.2009 u 11:03
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #33

    Odgovor: Cinema club

    He's Just Not That Into You (2009)
    Zbog ovog filma nemojte trčati u video klub ili trošiti megabajte. Dosadan je do zla Boga... ispričano par pričica, sve već viđeno...loše ukomponovano, scenarij osrednji, glumci isto. Ja ga gledala iz tri puta...da ne ostane neodgledan.
    Toliko o njemu, a vidim na kraju piše da je baziran na nekoj knjizi...vjerujem da je knjiga bolja.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #34

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Law abiding citizen (2009)

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...tizen_ver5.jpg

    Razocaran u pravosudni sistem zbog blage kazne ubicama njegove zene i cerke, 10 godina planira osvetu...i kao da je mene pitao sta da uradi

    Film cu da vam preporucim, a vi kako hocete.
    Malopre ga odgledah....
    O-d-u-s-e-v-i-o me je !!!
    Totalno topla preporuka!
    Poruku je izmenio Sunflower, 06.12.2009 u 23:32 Razlog: slika
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  5. #35

    Odgovor: Cinema club

    "The Twilight Saga New Moon"

    Puno sam više očekivala od nastavka, prvi deo mi je mnogo bolji. Jeste da je drzgi deo bio van mojih očekivanja, ali ništa posebno
    Nastavila se ljubavna priča sa dodatnim preprekama i mislim da ćemo gledati i trećia nastavak


    "Watchmen"


    Misteriozna avantura smeštena u paralelni svet Amerike 1985. godine u kojoj su kostimirani superheroji deo svakodnevnog društva, a Amerika se nalazi rubu nuklearnog rata sa Sovjetskim Savezom...nisam ga odgledala do kraja, gledala sam prvih sat vremena i bez veze mi je bio

  6. #36

    13 Odgovor: Cinema club

    Halloween 2



    Film je skrnavljenje pravog Halloween-a,stvarno losa kopija.Pretpostavljam da se pravi doktor Loomis (Donald Plezens) prevrce u grobu,a verovatno ce i Dzon Karpenter..
    Rob Zombiu bi pametnije bilo da poseti neku psihijatrijsku ustanovu i da se zadrzi tamo neko vreme ..a moze i duze.U celom filmu provejavaju bljuvotine i psovke,uloga Majkl Majersa je takodje jadna, (ni u jednom delu Halloween-a nije progovorio dok je ovde stvar upravo suprotna,totalno su iskvarili njegov lik)ima mnogo mracnih scena tako da se scene ubijanja i ne vide (70 % filma je snimano u mraku) ..i da se ne bih dalje zamarala..
    Ocena za film - (minus) 55

  7. #37

    Odgovor: Cinema club

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    "The Twilight Saga New Moon"

    Sinoć sam počela, danas dovršila. Ne može se porediti sa prvim dijelom. Ovaj nastavak je tako nekako bio usporen..nedorečen...ne znam..loše, stvarno loše. A ako je kraj ono nakon "marry me" ... prvo gluplji kraj nisam mogla zamisliti, drugo, umjesto da naprave dobru priču, oni će da pune kino blagajne sa 100 nastavaka. Prvi dio je super. Razočarana sam nastavkom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #38

    Odgovor: Cinema club

    E, ovako:

    prvo sam pokušao da gledam The Tribe. Izgubljenih sat vremena u očekivanju da će to biti nešto više od milionite predvidljive priče o nasukanom brodiću, ostrvu koga nema na karti i tajanstvenim ljudima - zverkama koji ordiniraju u pećinama. Neodgledan do kraja. Dosadan. Izbrisan iz kompjutera.

    Pa onda Chaos. Izgubljenih 15 minuta koliko je potrebno da vam se lagano smuči na milijarditu priču o pljačkašima banke, taocima i panduru koji je pošten, u jednom trenutku kao zabrljao, ali pošto pljačkaši hoće da pričaju jedino sa njim, biva momentalno rehabilitovan. Pripovraćalo mi se od količine klišea u kratkom vremenskom intervalu. Neodgledan do kraja. Dosadan. Izbrisan iz kompjutera.

    Prilično iznerviran, pustim Ghost of girlfriend past, ubeđen da se iza stupidnog nalova krije još gori film. A film je super. I priča o ljubavi na jedan pitak način. I svideo mi se. Odgledan do kraja. Biće narezan.

  9. #39

    Odgovor: Cinema club

    "Paranormal Activity"

    Film "Paranormal Activity" prešao je po zaradi poznati studentski film "Blair Witch Projekt", postavši najprofitabilniji film svih vremena.
    Polu dokumentarni film o bračnom paru koje demon (kobojagi i pod znacima navoda) napada, a oni to snimaju infrared kamerom.
    Čitala sam o tom dokumentarcu i nailazila na savete da je film jeziv i da ću se dobro iscimati gledajući ga. Jedini put kad sam se icimala je bio kad sam digla desnu ruku da bi prekrila usta kod zevanja



    Ovo je reakcija publike i da nazovem "Cimanje" na pojedine scena, pa se sad ja pitam da li su meni refleksi u redu ili ova publika ima problema sa refleksima?

  10. #40

    Odgovor: Cinema club

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    "Paranormal Activity"

    Film "Paranormal Activity" prešao je po zaradi poznati studentski film "Blair Witch Projekt", postavši najprofitabilniji film svih vremena.
    Polu dokumentarni film o bračnom paru koje demon (kobojagi i pod znacima navoda) napada, a oni to snimaju infrared kamerom.
    Čitala sam o tom dokumentarcu i nailazila na savete da je film jeziv i da ću se dobro iscimati gledajući ga. Jedini put kad sam se icimala je bio kad sam digla desnu ruku da bi prekrila usta kod zevanja

    Ovo je reakcija publike i da nazovem "Cimanje" na pojedine scena, pa se sad ja pitam da li su meni refleksi u redu ili ova publika ima problema sa refleksima?
    Gledala sam trejler i pomislila : "Ne pada mi na pamet da ovo gledam",
    nije mi nimalo prijatno da gledam horore, ali moj sinak gleda sa drugarima kad ja nisam tu..
    Dozhivela sam ga kao super strashan
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #41

    Odgovor: Cinema club

    Upravo sam se vratio iz bioskopa i odmah seo da napishem rech dve.
    Dali se sechate onog osechaja kada ste bili mali i roditelji vas odveli u bioskop?
    Film vas je odushevio i treperili ste josh danima, u glavi ste vrachali scene i prezhivljavali ih
    nanovo i nanovo...
    zatim ste odrasli i svaki film gledali sa sve vishe kritike...u svakom filmu trazhili nekakvu greshku,
    ocenjivali, uporedjivali i tako to.
    Ali onaj intezivni osechaj kada se stopite sa filmom, kako samo dete mozhe da ga dozhivi,
    onaj osechaj potpune odushevljenosti...to je zauvek nestalo.

    I ja sam tako mislio do pre nekoliko sati.
    Dok nisam pogledao Avatar
    Nemam rechi jednostavno...neshto tako lepo josh nikada nisam dozhiveo gledajuchi film.
    Nova tehnologija koju je James Cameron razvio sa Sony-jem takozvanu "kameru koja snima dushu"
    je neshto toliko drugachije od bilo chega drugog shto sam do sada video, da mi svi ostali filmovi
    koje sam do sada gledao jednostavno izblede.
    Radi se o potpuno novoj digitalizovanoj 3D tehnologiji.
    Matrix, Gospodari prstenova i Star Wars deluju kao crno beli dokumentarci naspram Avatara
    i dajem vam rech da ne preterujem.
    Film traje oko tri sata i kada sam na kraju skinuo naochare, osechao sam neshto kao fizichku
    bol shto sam morao da se vratim u ovaj dosadni svet.
    (oni koji poznaju osechaj jutra nakon kokainske vechere, znaju o chemu pricham )
    Nemojte ochekivati nekakvu dubokoumnu poruku od ovog filma.
    Film je jednostavno, savrsheno predivan.
    Nazhalost potrebna je posebna oprema da bi se mogao projektovati tako da nije mogucha
    projekcija u bilo kom bioskopu a 2D verzija ne postoji (a neche ni postojati ako je verovati
    glasinama)
    Ja u svakom sluchaju oprashtam Jamesu Cameronu shto je pre dvanaest godina
    snimio ono govno Titanic i zahvaljujem mu shto je uspeo makar na tri sata da od matorog
    dzangrizala opet napravi klinca koji otvorenih usta, bez daha gleda u platno .
    Poruku je izmenio Sunflower, 22.12.2009 u 13:52 Razlog: trailer

  12. #42

    Odgovor: Cinema club

    Pridružujem se Urielovoj oceni filma Avatar. Sinoć sam gledao ovaj film u 3D verziji i došlo mi je da posle projekcije siđem u blagajnu i da kupim kartu za sledeću projekciju. Toplo preporučujem ovaj film.

    U vezi 2D i 3D verzijama filma, ovde u Beogradu u pojedinim bioskopima postoje obe verzije, pa birajte šta vam je volja.

  13. #43

    Odgovor: Cinema club

    The men who stare at goats



    Naslov je bash puno obecavao i ochekivala sam mnogo vishe...
    Verujem da ce mi u memoriji jedino ostati par dobrih provala i materijal za moj novi karakter...dzedaj baba...baba who stare at goats
    Od mene...slaba trojchica...i to na lepe brkove.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #44

    Odgovor: Cinema club

    Cloudy with a Chance of Meatballs



    Film koji pokazuje da masta stvarno nema granica i da se snovi mogu ispuniti
    Predivna prica sa velikom dozom humora,predivan kolorit i jednostavno fenomenalna animacija.Uzivala sam gledajuci ga i film od mene dobija najvecu ocenu. 10/10

  15. #45

    Odgovor: Cinema club

    Dorian Gray



    Iscekivala i napokon odgledala izvrsnog Dorian Gray-a.Ne mogu da odolim a da ne spomenem da je film fantasticno preneo atmosferu londonskih ulica 19 veka,sa svim prednostima i manama visokog drustva.Sjajan scenario,odlicna gluma (pogotovo Ben Barnes-a),a ono sto najvise odusevljava jesu kratki citati Dorianovog mentora i klasicna muzika koja se proteze kroz ceo film..
    Zelja da iskusi sva zivotna zadovoljstva i da uziva u svakom trenutku bez straha,kostala su ga njegove duse i prave ljubavi.
    Vecno mlad-vecno proklet.
    Ocena naravno,10/10.

Strana 3 od 31 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •