Cinema club - Strana 2
Strana 2 od 31 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #16

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    A Christmas Carol
    Mi brojimo sate do petka da idemo da ga gledamo
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #17

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Surrogates (2009)


    Po ko zna koji put, Brus Vilis spasava covecanstvo.
    Radnja filma smestena je u 2054. godinu, kada ljudi potpuno bezbedno iz svojih domova kontrolisu surogate...dizajnirane do savrsenstva. Medjutim, pojavljuje se oruzje koje unistavajuci surogata ubija i coveka koji ga kontrolise i tada naravno u akciju krece almighty Bruce

    Ovakvi filmovi definitivno nisu moj zanr Samo se iznerviram sto sam uopste i gledala.
    ovakvi filmovi su nesto koje cu zadnje da pogledam jer unapred znam radnju...sve u stilu - one man show


  3. #18

    Odgovor: Cinema club

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    "I Hate Valentines Day"


    Romantična komedija u kojoj vlasnica cvećare (Nia Vardalos) ima pravilo da sa muškarcem može izaći samo na pet sastanaka, jer nakon tih pet sastanaka neće biti ostavljena, a ni povređena. Međutim, uskoro upozna Grega (John Corbett) on je zgodan i zabavan, a nema sreće sa devojkama...Komedija je haos, ja sam plakala od smejanja
    Još jednom

  4. #19

    Odgovor: Cinema club

    The Proposal



    Skroz simpatican film njih dvoje su dobar par za komedije.
    Najkomicnija scena je bila kad su jedno na drugo naletili goli..
    Vikend film za opustanje,iako Ryan moze to i bolje.

  5. #20

    Odgovor: Cinema club

    pa vala..da me fascinirao NIJE, da je losh, ne mogu rec..solidna 6-ica
    ORPHAN
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #21

    Odgovor: Cinema club

    tarantinov " inglorious basterds" ili "inglorious bastards" kako ko voli

    uz nevjerovatnu glumu christoph waltz-a
    perfektno, nista slicno nisam gledao
    Poruku je izmenio prdoje, 15.11.2009 u 00:07

  7. #22

    Odgovor: Cinema club

    2012



    Iskreno, film me je razočarao. Iako glumi, meni dobar glumac, John Cusack, film je potpuno podbacio iz više razloga. Likovi nisu razvijeni već samo površno opisani stoga su i dijalozi bezvezni. Kemija između likova je nikakva. Također me je jako zasmetalo to što uvijek, ali baš uvijek, za dlaku izbjegnu sigurnu smrt. Kako je jedan kritičar rekao - film je totalno nerealan. Već sam žanr filma je nerealan (ok, možda i nije toliko ) ali ne treba onda i scenarij da potvrdi sumnje.

    A kraj... Kaj da velim? Bljuv.

    Nisam očekivala puno jer sam već čula loše riječi o filmu ali da me je uspio razočarati totalno - tome se nisam nadala.

    Ocjena: 3/10

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #23

    Odgovor: Novi filmski hitovi

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Taking of Pelham 123
    http://img1.imagilive.com/1109/the-t...m-1-2-3ea4.jpg

    Veoma dobar triler i rimejk istoimenog filma iz '74.Radnja filma se desava naizmenicno u vozu i kontrolnom tornju i drzi neizvesnost sve do samog kraja.
    Denzel Washington i John Travolta su stvarno pravi izbor za ovakav tip filma i preporucujem svima koji vole napete trilere.
    Jako dobar film i ako sam ja jedan od mnogih ovde koji poseduje celu filmsku kolekciju legendarnog Denzela Washingtona,mislim da je njegov svaki film stvarno pravo remek delo odlicna rola kao i uvek a radnja ovog rimejka je takodje odradjena fenomenalno

    Ocena 10
    Poruku je izmenio Sunflower, 16.11.2009 u 22:10 Razlog: nepotrebno citiranje cijelog posta

  9. #24

    Odgovor: Cinema club

    "Niko – Božićna potraga"


    Niko je mali sob koji sanja da nauči leteti i da jednog dana upozna svog pravog tatu. Njegov tata je pripadnik legendarnih Letećih snaga Deda Mraza. Međutim, prava istina je da on nikada nije sreo svog oca i da, ustvari, niko ni ne veruje u njegove priče o takozvanom slavnom tati. I da ... svi se smeju njegovim pokušajima da leti jer on celo vreme samo pada (premda to radi super). Niko svima mora dokazati da nisu u pravu.
    Crtani je predivan, totalno smešan i opušten
    Poruku je izmenio cvishna, 17.11.2009 u 08:59

  10. #25

    Odgovor: Cinema club

    Agora (2009)



    Odlican istorijski spektakl u kome glavnu zensku ulogu glumi Rachel Weisz.

    Film je rezirao Alejandro Amenbar koji je rezirao jedno izuzetno ostvarenje kao sto je film "Duhovi u Nama" ili "The Others" iz 2001-e godine.

    Ovaj film bih posebno preporucio fanovima ovog zanra.

  11. #26

    Odgovor: Cinema club

    "Fighting"


    Mladi Shawn MacArthur je došao u New York bez ičega. Jedva zarađuje za život prodavajući krivotvorenu robu na ulicama. Međutim, upoznaje prevaranta Harvey koji Shawna uvodi u svet uličnih borbi i pomogne mu zaraditi prve ozbiljne novce na uličnim borbama.

    Nije baš nešto film, ali nije ni loš za odgledati. Pa ako imate viška vremena, eto odgledajete ga.

    Nego, gledala sam neki dan najgluplji film ikada "Kinolika", mislim glup je malo reći, a ja izdržala do kraja filma - još gluplja, uh kad se samo setim koliko sam se namučila da ga odgledam

    "Orphan"
    ni ovaj film nije za preporuku, ništa naročito.

  12. #27

    Odgovor: Cinema club

    Watchmen (2009)



    Ultimate cut: 215 min

    Film je odlican te necu trositi reci o njemu nego da kazem da sam ga gledao jos krajem jula ali onu standardnu verziju namenjenu za biskopsko prikazivanje od 162 minuta koju sam gledao 2 puta pa sam zatim takodje 2 puta gledao produzenu verziju ili Director's cut na engleskom koja traje 186 minuta dok sam veceras po prvi put odgledao Ultimate cut koji traje 215 min.

    Jos uvek sam pod utiskom ovog odlicnog filma jer u ovoj ultimativnoj verziji imamo i animirane scene no ne odusevljava me to toliko koliko sama cinjenica da film traje 3 sata i 30-ak minuta jer mi se bas dopada film pa mi bude zao kada se zavrsi i moram prizati da je malo falilo pa da ga odgledam jos jednom sto ne znaci da to necu uciniti sutra.

    Omiljena scena mi je kada u zatvoru Walter Kovacs / Rorschach kaze:"Nisam ja ovde zarobljen sa vama nego vi samnom"
    A kraj je izuzetan no rekoh necu trositi reci o ovom izvrsnom filmu.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 26.11.2009 u 01:37

  13. #28

    Odgovor: Cinema club

    The Final Destination '09



    Pet zvezdica za film,maximalno odradjeni efekti,film je u rangu sa prva dva dela (osim treceg kojeg bi najradije eliminisala).
    Jezivo,uzasno, krvavo ...preporucujem

  14. #29

    Odgovor: Cinema club

    Citat prdoje kaže: Pogledaj poruku
    tarantinov " inglorious basterds" ili "inglorious bastards" kako ko voli
    Ja ga volim i ovako i onako
    DakleM, italijanski akcenat Bred Pita+ja= znachi valjanje od smeha. 5 puta sam vracala scenu...

    I od mene chista petica, preporuchujem.

  15. #30

    Odgovor: Cinema club

    Zombieland (2009)




    Ukratko:

    Woody Harrelson () + bendžo + bejzbol palica + makaze za živicu + luna park + twinkie .... i naravno + zombi smarači = solidna komedija

    Film više liči na igricu Left4Dead, ali nije loš

Strana 2 od 31 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •