Glas razuma - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17

Tema: Glas razuma

  1. #16

    Odgovor: Glas razuma

    I dok sam bila najluđa imala sam tu neku "strinu" u glavi koja mi je povremeno lupala šamare i treznila ludu glavu. Uvek sam imala kočnicu, uvek kad sam radila naopako znala sam da je naopako i puštala da bude tako sve dok je dovoljno sigurno. Mislim da je to uticaj vrlo malo karaktera i analitične prirode a mnogo više vaspitanja i usmeravanja od strane roditelja ili porodice.
    Sad je "strina" već odomaćena i veoma retko izlazi van. Došle su godine vladavine razuma. Dokle će potrajati ne znam.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #17

    Odgovor: Glas razuma

    Dve godine već...
    Kažu da treba dobro paziti šta želite, može vam se ostvariti...a nećete biti zadovoljni. Tačno pre 2 godine sam pustio da bude "po rečenom", da nikakvim postupkom ili kontaktom ne menjam izrečeno. Išao sam logikom da će vreme pokazati da li nešto vredi. Već mi je bilo previše da uvek ja budem taj koji će normalizovati bespotrebno uvedene tenzije pa sam pustio da vreme i postupci sami "prevagnu" na jednu stranu.
    I sad...dobro je. Onaj glas razuma koji mi je tada prošao kroz misli slušajući bezveznu tiradu je bio, izgleda, potreban. Ja sam postao stabilniji, manje u stresu, više posvećen nekim svojim zamislima i projektima, sa više snage i mnogo raspoloženiji jer više nije bilo "mlaćenja po lišću" kada je i slepcu jasno šta je koren.
    Par sekvenci je pokazao da druga strana je i dalje terala svoje ali u meni to više nije budilo potrebu da saniram promašaje.
    Svako treba da se osloni na svoje noge i proba da nađe svoj put.
    Ako čak ni vreme nije pomoglo nekome da shvati koliko je vredelo onda...nema tog truda koji bi mu otvorio oči.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Prvi glas Srbije
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 28.01.2013, 10:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •