POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    U ovoj temi svako ko ima neki problem sa operativnim sistemom Windows Vista ili Windows 7 može da zatraži pomoć, a svako ko smatra da svojim odgovorom može doprineti rešavanju tog problema neka bude slobodan da ga napiše.


    Molio bih sve koji izlažu svoj problem da nam pruže što više informacija u opisu problema kako bismo brže i tačnije mogli da damo pravi odgovor.


    Navalite!
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  2. #2

    Odgovor: Windows 7 uputstva

    Vezano za grafičku...ako kompjuter poslije instalacije win7 ne prepoznaje grafičku, navodno je stara za win7, da li je ipak moguće nekako bez drajvera naštimati da sve fercera?
    Ili slijedi povratak na xp.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Windows 7 uputstva

    kazi prvo koja je graficka karta u pitanju..nesto mi uzegao pasulj

  4. #4

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Ajde ti Sun...lepo reci koju tačno grafičku imaš...pa da vidimo da to sve naštimamo.
    I da, ako je starija grafička...onda bi samo imala frke oko AERO okruženja.
    Ako postoji drajver za tvoju...iskopaćemo ga .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    I da, ako je starija grafička...onda bi samo imala frke oko AERO okruženja.
    Najmanji problem:

    http://www.vojvodinacafe.rs/forum/so...65/#post649260


  6. #6

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Ovo je sve vezano za komp od prijateljice...a muku sada muči, ne može da koristi autocad, jer joj ne radi grafička.

    Inače, grafička je ATIR Radeon 9200.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #7

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Evo drajvera:

    ATI Radeon 9200 Catalyst Software Suite driver v.9.7 download for Windows Vista, Windows 7

    Instalira, restartuje... Malo stariji, iskopaću novi. Inače 9200 nije bila kompatibilna sa Vistom, tako da nisam 100% siguran da će ovo raditi.

  8. #8

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    probaj ovako:
    1. Install the Win2K Drivers instead! (but not the software)(throw on compatibility mode Xp-SP2 just for ____ of it forgot how but computer recommended this setting)
    2. Do not restart Computer when asked, instead remove ati2dvrag.dll from system32 folder put it on your desktop or something.
    3. Logoff computer Graphics will look like ____ log back in and return ati2dvrag.dll to system32 folder.
    4. Logoff computer again Graphics will reset and look great again!
    5. Restart Computer (At this point my system shutdown perfectly without blue screen!)
    6. When computer restarts, check all setting to make sure your monitor displays properly and the way you like. ( I tested resolution setting and what not and all was well)
    7. Shutdown computer again to test and make sure still no blue screen!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #9

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Sivi, a kako se dolazi do ovoga što si ti meni napisao?

    Moraš da imaš u vidu da se meni sve mora uprošteno da napiše.

    I šta sada, da se skida ovaj drajver kojeg je Morf postavio ili da idem ovim tvojim metodom, ali objašnjenim step by step?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    ...
    Poruku je izmenio pralinica, 31.10.2010 u 17:58 Razlog: Pogrešila sam temu. UPS!
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #11

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    Da li se sva ova prethodna uputstva u ovoj temi odnose i na kompjutere koji imaju legalni Vindous 7...

    na koje konkretno mislis pa da damo konkretan odgovor...bdw i moj je legalan al se ne falim

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    ...kako da stavim neku sliku na destop,volpejper?
    desni klik na fotku i pod uslovom da je na engleskom jeziku imas opciju set as desktop background

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    Zbog čega se radi Back up kompjutera? Je l' obavezno ili samo preporučljivo?
    Pa npr tvoj dragi "ti" klikne negde di ne treba i ti pomocu Back up-a vratis na mesto pre njegovog klika
    nije obavezno a i licno ne preporucujem...bolja varijanta je uraditi System repair disk i System image

  12. #12

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Ma , ne falim se. Mislila sam da je, možda, važno... Odnosilo se na uputstva koja je postavljao Morf. Nije važno sada. Ajde prvo da rešim slikicu za volpejper.

    Nema Set as a walpaper. Je l to važi za bilo koju sliku? Odnosno, nema veze da li je slika još na netu ili ako je na kompu? Imam sliku u folderu i ne pojavljuje mi se Set as... kada kliknem.



    NAŠLA! Ali tek kada otvorim sliku u Microsoft Officu Picture menadžeru. Onda fuunkcioniše sa desnim klikom.

    Hvala!
    Poruku je izmenio pralinica, 31.10.2010 u 18:16 Razlog: Greška u koracima...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

Slične teme

  1. Windows 8
    Autor test korisnik u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.01.2014, 23:01
  2. Windows 7
    Autor Morpheus u forumu Softver
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 14.10.2011, 12:32
  3. Windows Vista
    Autor Lady S u forumu Softver
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 17.10.2010, 16:24
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Windows Vista RTM i 5.1 zvuk
    Autor eboye u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.10.2007, 03:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •