POMOĆ: Windows Vista / Windows 7 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Men' se čini da joj ne gine povratak na xp. Nije njoj komp "slab" ..ali eto, škrtarila je očito sa grafičkom.

    Hvala vam...proslijedila sam sva uputstva.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #17

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    nevezano direktno za ovaj problem...spomenuto je da koristi autocad...jedan od zahtevnih softvera, posebno sto se tice grafike...za normalan rad u njemu potrebno je da graficka ima minimum 512 MB memorije
    ukoliko mogucnosti dozvole i 1 GB

    koliko sam video spomenuta kartica ima 256 MB sto je usko grlo

    ukoliko radi velike projekte itekako ce osetiti probleme vezano za memoriju

    znaci za autocad moja preporuka graficka minimum 512 MB dok memorije ukoliko se vraca na xp koliko ga on maksimalno moze da vidi a to je 3 GB

    sve gore navedeno i jos sistem u x64 i glava vise ne bole

    ukoliko radi projekte tipa poljski WC kao i ja, ta njena konfiguracija bice dovoljna

  3. #18

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Ima 256 MB...ali ona je uspješno koristi za mnoge projekte...mlada dama je arhitektica.
    Mada je rekla da joj komp šteka, i da je spor...vjerovatno zbog svih silnih crtaćih programa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #19

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    sto se tice autocada i ostalih programa autodesk-a nesto bas i ne mirisu ati-jeve karte

    pored Avira tu je i usluga Autodesk support slobodno prenesite dole pomenutoj

    ne bi li koje layer-e razmenili

  5. #20

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    ...
    Poruku je izmenio pralinica, 31.10.2010 u 17:58 Razlog: Pogrešila sam temu. UPS!
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #21

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    Da li se sva ova prethodna uputstva u ovoj temi odnose i na kompjutere koji imaju legalni Vindous 7...

    na koje konkretno mislis pa da damo konkretan odgovor...bdw i moj je legalan al se ne falim

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    ...kako da stavim neku sliku na destop,volpejper?
    desni klik na fotku i pod uslovom da je na engleskom jeziku imas opciju set as desktop background

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    Zbog čega se radi Back up kompjutera? Je l' obavezno ili samo preporučljivo?
    Pa npr tvoj dragi "ti" klikne negde di ne treba i ti pomocu Back up-a vratis na mesto pre njegovog klika
    nije obavezno a i licno ne preporucujem...bolja varijanta je uraditi System repair disk i System image

  7. #22

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Ma , ne falim se. Mislila sam da je, možda, važno... Odnosilo se na uputstva koja je postavljao Morf. Nije važno sada. Ajde prvo da rešim slikicu za volpejper.

    Nema Set as a walpaper. Je l to važi za bilo koju sliku? Odnosno, nema veze da li je slika još na netu ili ako je na kompu? Imam sliku u folderu i ne pojavljuje mi se Set as... kada kliknem.



    NAŠLA! Ali tek kada otvorim sliku u Microsoft Officu Picture menadžeru. Onda fuunkcioniše sa desnim klikom.

    Hvala!
    Poruku je izmenio pralinica, 31.10.2010 u 18:16 Razlog: Greška u koracima...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #23

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Kako da instaliram windows 7?
    Kojom ram memorijom to mogu da uradim?
    Gde da nadjem instalaciju (dajte link)?

  9. #24

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    1. Potreban ti je instalacioni disk Windows 7, sa kojeg izvršiš boot. Dakle ubaciš DVD, uključiš računar, stiskaš F10, F11 ili F12 u zavisnosti od toga koji je taster za "Boot Menu" kod tvog računara (najbolje ćeš to saznati tako što ti to piše u dnu ekrana svaki put kada uključiš računar, belim slovima na crnoj pozadini), u "boot menu" izabereš CD/DVD ROM i sistem će startovati sa instalacionog diska. Dalje pratiš "wizarda"...

    2. Ako misliš koliko je minimalno RAM memorije potrebno da instaliraš Windows 7 na svoj računar, rekao bih da je to 1GB, ali u tom slučaju ne planiraj da radiš išta zahtevno, tipa Photoshop, Corel, video ili audio editing.... Može Win7 da radi sa 1GB rama, za Office, surf i multimediju. Za komotan rad u Win7 treba ti minimum 2GB RAM-a.

    3. Instalaciju nađi preko Google.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  10. #25

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Svima sve radi?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  11. #26

    Odgovor: POMOĆ: Windows Vista / Windows 7

    Imam instaliran W7 .Dešava mi se u poslednje vreme da mi naizmenično blokira yt ili fb. Kada blokira ni jedan browser ne može da ga pokrene a kad radi ,radi na svakom.

    Da li neko ima neku ideju šta bi moglo biti uzrok tome?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Windows 8
    Autor test korisnik u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.01.2014, 23:01
  2. Windows 7
    Autor Morpheus u forumu Softver
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 14.10.2011, 12:32
  3. Windows Vista
    Autor Lady S u forumu Softver
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 17.10.2010, 16:24
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Windows Vista RTM i 5.1 zvuk
    Autor eboye u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.10.2007, 03:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •