Da li je vaš muškarac samo vaš
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Da li je vaš muškarac samo vaš

    Zvezde će vam dati odgovor na ovo pitanje. Na osnovu astrološke analize lako možete da saznate kako se svaki znak Zodijaka ponaša kada prevari partnerku, na koje načine krije neverstvo, da li je spreman da zarad avanture okonča vezu i kako će podneti ako partnerka odluči da ostavi njega.


    OVAN, 21. 3 - 20. 4.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    U slučaju Ovna ne smete da verujete ni rođenim očima. Čak i kada vidite šta radi, ne budite sigurni da vas ne vara. Ako je posle velike pauze ponovo počeo da vežba i zateže mišiće, stvar je alarmantna.
    Ako odlučite da ga ostavite
    U stvari, tek tada ćete saznati da li ste mu značili i koliko. Ako mirno prihvati raskid, znači da niste ni morali da budete zajedno. Ako odluči da se bori za vas, onda ćete se pomiriti čak i ako vi to ne želite.


    BIK, 21. 4 - 20. 5.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Uglavnom ga mrzi da se upušta u duple veze. Kad vara, on vara krajnje očigledno jer ga mrzi da bilo šta krije. Sigurno ćete ga uhvatiti na delu, a verovatno mu i oprostiti.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Bik veoma teško podnosi raskid čak i ako nije zaljubljen u vas. Neće mu biti lako čak i ako ima ljubavnicu. Jednostavno, on ne voli da izgubi ono što smatra svojim.


    BLIZANCI, 21. 5 - 20. 6.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    S njim nikada niste sigurni, pa je najbolje da se tim pitanjem ne opterećujete. Jezik mu je brži od pameti, pa će vam kad-tad sam reći šta je uradio. Preljuba se najlakše oprašta Blizancima.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Ukoliko ne bude želeo da raskine s vama, na sve moguće načine pokušaće da vas zadrži pored sebe. Moraćete nekoliko puta da raskinete s njim pre nego što on to prihvati. Nemojte se iznenaditi ako nakon raskida vaš brat postane njegov najbolji prijatelj.


    RAK, 21. 6 - 22. 7.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Rakovi retko varaju svoje partnere. Ako ipak imaju duplu vezu, onda će je na početku skrivati u nadi da će ga proći. Kasnije će vam jasno staviti do znanja da nešto nije u redu. I pored toga, on neće pokrenuti temu raskida sve dok vi to ne uradite.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Rak toliko teško podnosi raskid, da je čak u stanju da preti samoubistvom. Najbitnije je da ostanete dosledni svojoj odluci i da se ne upuštate u rasprave i ubeđivanja s njim. Ignorišite svaki njegov pokušaj da još jednom porazgovarate o svemu.


    LAV, 23. 7 - 22. 8.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Nemojte se brinuti ako je previše prijatan prema nekoj drugoj devojci, jer on samo želi da je zadivi, ali ne i da je zavede. Ako vam s putovanja donese poklone i počne da priča koliko vas voli, budite sigurni da je nešto zabrljao.
    Ako odlučite da ga ostavite
    On ne može ni da zamisli da bi njega, tako divnog i veličanstvenog, neko mogao da ostavi. Ako mu kažete da želite da raskinete s njim, uvređeno će reći, ne, nego ja želim da raskinem s tobom.


    DEVICA, 23. 8 - 22. 9.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Ako mu se desi da vas prevari, biće to slučajno. Pošto se teško zaljubljuje, verovatno će već sutra zaboraviti svoju avanturu. Ako se zaljubio u drugu, neće još dugo ostati sa vama.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Ako želi da raskinete, učiniće to vrlo grubo i bezosećajno. Ali ako ne želi raskid, onda će vam trebati pomoć rodbine, prijatelja i institucija za zaštitu žena jer će biti veoma grub i neće vam dozvoliti da ga tek tako napustite.


    VAGA, 23. 9 - 22. 10.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Ako vas vara, to ćete prepoznati tako što će uvek izlaziti u drugu prostoriju da obavi telefonski razgovor, kako ne biste čuli o čemu priča. Neće se truditi da prikrije tragove prevare, ostatke ruže na kragni ili miris ženskog parfema u kolima.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Pokušaće da pronađe optimalno rešenje koje će svima odgovarati. Ako ste odlučili da ga ostavite, učinite to odlučno bez mogućnosti za ikakav kompromis.


    ŠKORPIJA, 23. 10 - 22. 11.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    On može da bude beskrajno veran čak i ako nije zaljubljen. Prevariće vas samo ako bude siguran da ćete prevaru tolerisati. Oboje ćete znati šta se dešava, ali on o tome neće želeti da razgovara.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Ponašaće se dostojanstveno, ali će mu trebati nekoliko meseci da se pomiri s tom situacijom. Predložiće vam da se i nakon raskida družite.


    STRELAC, 23. 11 - 21. 12.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Nikada nećete saznati da vas Strelac vara. Od početka veze pripremaće vas na svoje neverstvo jer vam nikada neće obećavati ljubav do groba, pa nećete imati prava ni da je očekujete.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Bezbolno će podneti raskid, ali ako mu je zaista stalo do vas, pokušaće da vas vrati. Ukoliko nakon nekoliko dana ne uspe u tome, setiće se da bi već sutra mogao da sretne bolju, lepšu i pametniju od vas.


    JARAC, 22. 12 - 19. 1.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Jarčevi nikada ne varaju svoje partnerke, pa što se toga tiče, možete biti sigurni da je on samo vaš.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Vrlo teško podnosi raskid, ali to ne pokazuje. Nikada se ne vraća na staro, čak i ako nešto oseća prema devojci koja ga je ostavila. Najbolje bi bilo da ga diskretno ubedite da niste žena za njega i dozvolite mu da on prvi napusti vas.


    VODOLIJA, 20. 1 - 18. 2.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Prepoznaćete tako što će se kod njega smenjivati stanje bahatosti i odsutnosti. Na sreću, nećete dugo živeti u neizvesnosti jer će jednu od veza brzo prekinuti. Retko se vraća na staro.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Ako mu ne značite mnogo, neće ni primetiti da ste ga ostavili. Ako vas voli, dostojanstveno će poštovati vašu odluku čitava tri dana. Nakon toga će pokušati da vas vrati u svoj zagrljaj.


    RIBE, 19. 2 - 20. 3.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Teško ćete shvatiti da vas vara, a on to neće priznati ni pod pretnjom smrću. On se odlično snalazi u ulozi preljubnika. Na kraju će žena sa kojom vas vara pokucati na vaša vrata i zamoliti vas da vas dve rešite tu zamršenu situaciju.


    Ako odlučite da ga ostavite
    On nije sujetan, ali raskid je jedna od retkih stvari koje ga vređaju. Pošto se odlično snalazi u ulozi žrtve i gubitnika, postoji mogućnost da na čudan i neobjašnjiv način uživa u tome što je ostavljen.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #2

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    RAK, 21. 6 - 22. 7.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Rakovi retko varaju svoje partnere. Ako ipak imaju duplu vezu, onda će je na početku skrivati u nadi da će ga proći. Kasnije će vam jasno staviti do znanja da nešto nije u redu. I pored toga, on neće pokrenuti temu raskida sve dok vi to ne uradite.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Rak toliko teško podnosi raskid, da je čak u stanju da preti samoubistvom. Najbitnije je da ostanete dosledni svojoj odluci i da se ne upuštate u rasprave i ubeđivanja s njim. Ignorišite svaki njegov pokušaj da još jednom porazgovarate o svemu.

    Dupli rak ... sve duplo ... ja pokuşavam 2 puta da se samoubijem
    Zapravo to nikad nisam uradio ali zato znam da utim ... kad ne priam
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #3

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    gde nadje bika?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    uzdam se u tu visoku genijalnost mog urana i podznaka u vodoliji da cu bilo koga uhvatiti u prevari...u kom god znaku bio rodjen...

    Btw, u kom je znaku neko rodjen ne znaci apsolutno nista ako stvarno zelite da provalite na koji nacin i da li uopste vara...
    Lepo se uzme natalna karta, pa se pogleda polozaj Venere i Marsa...pa ako imaju aspekte se Jupiterom npr, narocito izazovne....e onda mozemo posumnjati da je ta osoba sklona varanju...
    A ovo....ovo je cista zezancija...za razbijanje dosade samo

  5. #5

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    RAK, 21. 6 - 22. 7.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Rakovi retko varaju svoje partnere. Ako ipak imaju duplu vezu, onda će je na početku skrivati u nadi da će ga proći. Kasnije će vam jasno staviti do znanja da nešto nije u redu. I pored toga, on neće pokrenuti temu raskida sve dok vi to ne uradite.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Rak toliko teško podnosi raskid, da je čak u stanju da preti samoubistvom. Najbitnije je da ostanete dosledni svojoj odluci i da se ne upuštate u rasprave i ubeđivanja s njim. Ignorišite svaki njegov pokušaj da još jednom porazgovarate o svemu.


    "necu te ostaviti" , gde da se " samoubijes", a drugu sansu ne dajem
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  6. #6

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    RAK, 21. 6 - 22. 7.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Rakovi retko varaju svoje partnere. Ako ipak imaju duplu vezu, onda će je na početku skrivati u nadi da će ga proći. Kasnije će vam jasno staviti do znanja da nešto nije u redu. I pored toga, on neće pokrenuti temu raskida sve dok vi to ne uradite.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Rak toliko teško podnosi raskid, da je čak u stanju da preti samoubistvom. Najbitnije je da ostanete dosledni svojoj odluci i da se ne upuštate u rasprave i ubeđivanja s njim. Ignorišite svaki njegov pokušaj da još jednom porazgovarate o svemu.
    ma ae , kakvo samoubistvo mada je ovo tacno:- Ako ipak imaju duplu vezu, onda će je na početku skrivati u nadi da će ga proći. Kasnije će vam jasno staviti do znanja da nešto nije u redu. I pored toga, on neće pokrenuti temu raskida sve dok vi to ne uradite.

  7. #7

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    JARAC, 22. 12 - 19. 1.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Jarčevi nikada ne varaju svoje partnerke, pa što se toga tiče, možete biti sigurni da je on samo vaš.
    BogaMi ovaj moj "Jarac-Januarac" je sve var'o ... pa rastur'o.
    Osim mene. (mene je samo rastur'o )

    Zapravo - sve su one il' znale il' saznale.
    Ja nisam. ... još ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #8

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Posto vidim da su ovde rakovi na tapetu...e pa moj bivsi mi bio poslao sms...da umire...sta god mu to znacilo (ziv je jos uvek)

    Mada "moj muskarac" pored mene kakva sam...mozda bi i pogledao drugu, ali za sve ostale akcije ne bi imao ni volje a bome ni (fizicke) snage
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Moj brat je rak.....i on isto tako stalno "umire" za svojom partnerkom...Veran je, ne pitaj...
    Pa sad posle svih ovih postova o rakonjama....mislim da sam nasla znak koji mi odgovara....Odoh u potragu...Od sad samo rakovi imaju prodju...
    Pri upoznavanju cu prvo da pitam "Izvini, a sta si u horoskopu?"....

    No, kakve sam ja srece, moj rakonja ce da bude drugaciji.....
    Izem ti sudbinu zapisanu u mom horoskopu....

  10. #10

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    OVAN, 21. 3 - 20. 4.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    U slučaju Ovna ne smete da verujete ni rođenim očima. Čak i kada vidite šta radi, ne budite sigurni da vas ne vara. Ako je posle velike pauze ponovo počeo da vežba i zateže mišiće, stvar je alarmantna.
    Ako odlučite da ga ostavite
    U stvari, tek tada ćete saznati da li ste mu značili i koliko. Ako mirno prihvati raskid, znači da niste ni morali da budete zajedno. Ako odluči da se bori za vas, onda ćete se pomiriti čak i ako vi to ne želite.
    i tako u nedogled... loodilo
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  11. #11

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Hah.. ziva istina.. bemu lafove..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  12. #12

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Ma znate sta......ni jedan muskarac nije samo nas, ko jos veruje u to
    Tacka
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  13. #13

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    BIK, 21. 4 - 20. 5.
    Kako možete da prepoznate da vas vara
    Uglavnom ga mrzi da se upušta u duple veze. Kad vara, on vara krajnje očigledno jer ga mrzi da bilo šta krije. Sigurno ćete ga uhvatiti na delu, a verovatno mu i oprostiti.
    Ako odlučite da ga ostavite
    Bik veoma teško podnosi raskid čak i ako nije zaljubljen u vas. Neće mu biti lako čak i ako ima ljubavnicu. Jednostavno, on ne voli da izgubi ono što smatra svojim.

    Mene moj MAN ne vara

    Malo, zato sto je lenj (djetic) ................ a malo i zbog toga sto sam ja to na vreme vaspitala


    ps. salim seeee........ ko ce ga znati? ....... Mozda zivim sa "oskarovcem" a da to ni ne znam
    Poruku je izmenio Mish, 07.02.2015 u 00:07

  14. #14

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Ma znate sta......ni jedan muskarac nije samo nas, ko jos veruje u to
    Tacka
    Vidi se sta je pametna zena svaka cast na otkrivanju tajne naseg sveta

    I da dodam na Eline reci kako ona kaze:
    Mene moj MAN ne vara

    Becar zakljucuje:
    Nema sa cime ni sa kime
    Poruku je izmenio Becar, 24.11.2009 u 18:39

  15. #15

    Odgovor: Da li je vaš muškarac samo vaš

    Prvo je svoj, a onda i moj. Drugacije ne bi valjalo.
    Poruku je izmenio Bombica, 26.11.2009 u 22:51 Razlog: slovca

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  2. Muškarac
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.06.2013, 01:36
  3. Naj muškarac
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 13:11
  4. Muškarac postao majka
    Autor NSdjanka u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 11:13
  5. Muškarac kao ljubavnik
    Autor Najgora u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.03.2007, 19:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •