Vase otkrice
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 62

Tema: Vase otkrice

  1. #1

    Vase otkrice

    Razmisljam se malopre i skontam koliko sam se nalozila na ska muziku, generalno na grupu Ska - P i kontam da taj muzicki pravac ranije nisam nit' gotivila nit' slusala.
    Koje je vase muzicko otkrice? Znaci, muzicka grupa ili izvodjaci koje slusate od skoro ili muzicki pravac koji vam se skoro dopao.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Vase otkrice

    Od noćas sam se nakačila na Eliane Elias i vrtim je neprestance. Baš, baš mi se sviđa. Preporučujem "They can't take that away from me".
    Vrag odneo šnalu...

  3. #3

    Odgovor: Vase otkrice

    Mnogo su mi se svideli na Exitu i od tada pratim sta rade.. Pisala sam vec o njima, hercegovachki rege i to..

    Zoster
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #4

    Odgovor: Vase otkrice

    2005. sam prvi puta čula za Elemental..i od tada ih pratim u stopu i totalno sam navučena na organic hip-hop.

    Sad baš da sam u posljednje vrijeme otkrila neki bend ili vrstu muzike i nisam...tu i tamo me neke pjesme štrecnu, ali nemam običaj da se okomim pa da skidam sve što ima od tog pjevača, benda na net-u.

    E da...prije nekog vremena sam otkrila i navukla se na Laru Fabian...recimo da sam 98,92% njenih pjesama skinula, ipak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Vase otkrice

    Pa, nije baš od skoro, ali svojevremeno - triP-hop. Nisam ni znao da to slušam dok negde ne pročitah da Massive attack i Morcheeba pripadaju tom pravcu.

  6. #6

    Odgovor: Vase otkrice

    Kaizers Orchestra....Norvezani...slucajno naletela na njih,pa posle skinule sve
    ti Skandinavci imaju ,generalno,neku crtu ludila.....valjda te bele noci,ti dani bez sunca,taj standard.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #7

    Odgovor: Vase otkrice

    Afro reggea
    ...pravac koji se bavi socijalnim problemima u Juznoj Americi.
    Vrlo interesantan pravac i jako mi se svideo.
    Probleme sa drogom u Juznoj Americi mi ne mozemo ni da sanjamo,al je muzika odlicna!


    Poruku je izmenio zrNce, 10.11.2009 u 01:06 Razlog: ....
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  8. #8

    Odgovor: Vase otkrice

    za pochetak izdvaJam jedan shpanski bend ''Llus Coloma Trio'' ....
    chula sam ih pre koJu godinu u Beogradu ....
    bili su preTstavljeni kao blues bend .... ali daleko od toga da su samo to ....

    znam da su izashli na binu ..... i bukvalno pokosili .... publika je ostala nema ....
    kupila sam njihov cd .... i pochela da pratim deshavanja na njihovoj web strani ....
    u nadi da taj njihov dolazak niJe biJo uJedno i poslednji ....

    pustila sam Urielu pre neku noc ....
    i on je zacut'o ....
    shto je josh jedan dokaz da mi ukus nikada ne omane ....


    Poruku je izmenio zrNce, 10.11.2009 u 01:09 Razlog: .....

  9. #9

    Odgovor: Vase otkrice

    ...kako se pokosi publika!!!
    Slovenci u africi odlično.




    Perpetuum Jazzile - Africa
    Poruku je izmenio zrNce, 10.11.2009 u 01:10 Razlog: ....
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  10. #10

    Odgovor: Vase otkrice

    Elektro-Africa...

    YouTube - Buraka Som Sistema - Kalemba (wegue wegue) OFFICIAL VIDEO
    Poruku je izmenio Lilith_021, 30.10.2009 u 00:42
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  11. #11

    Odgovor: Vase otkrice

    Barenaked Ladies ....

    ima tome iha godina .....
    ulazim kod dugogodishnjeg priJatelja u servis .... umorna posle posla ....
    iz zvuchnika dolazi neshto zzivo ....
    frend me pogleda i kazze .... hanny - tamo su hit !

    dobiJem cd na poklon .... i volimo se od tada .... nema shta ....

  12. #12

    Odgovor: Vase otkrice

    Madjarski cigani,...kao i naši!
    Jedne godine smo letovali na Balatonu u Madjarskoj.
    Zaglavili prve večeri u kafani odmah ,...normalno. Prijatna kafanica i violina alive .
    Malo po malo počeli smo da prepoznajemo teme
    i shvatili da cigani u Vojvodini i Madjarskoj imaju sličan repertoar. Zbog tog je violinista morao da popije s nama ,
    a mi smo mu pevali na Srpskom ,
    jadan čovek ...a valjda je navikao.
    Nije bio kao Roby Lakatos,...al' dobro je pičio.
    Poruku je izmenio vladapera, 18.11.2009 u 00:35
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #13

    Odgovor: Vase otkrice

    Imogen Heap



    Prvi put sam ih cula u So you think you can dance,ne mogu da opisem koliko je dobro odradjena koreografija uz pesmu Aha!Fenomenalni spoj elektronike,indie popa i ambijentalne muzike.Do sada izdali tri albuma od kojih im je ubedljivo najbolji ovaj zadnji Ellipse..sta jos da kazem osim da pevacica voli da eksperimentise sa zvukovima i da na neki uvrnut nacin to ispadne dobro.Dovoljno je poslusati fenomenalnu stvar Aha da biste znali o cemu je poenta.

  14. #14

    Odgovor: Vase otkrice

    Inače sam veliki ljubitelj rock glazbe svih pravaca od žetokog punka i metala do klasičnog rocka i rock balada a s obzirom da su u društvu u kojem sam ja odrastao bili i neki dečki koji su svojevremeno bili osnivači i pokretači Hip-Hop scene u mom gradu s vremena na vrijeme sam ih znao poslušat i tako mamlo po malo ušla mi je pod kožu i ta vrsta glazbe i sad u zadnje vrijeme vrlo rado slušam i tu vrstu glazbe
    Eto i jedan prigodni hit od mog dragog prijatelja Stoleta koji je največi krivac što sam zavolio Hip-Hop

    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  15. #15

    Odgovor: Vase otkrice

    E, ovako: Miša je ortak mog druga Mlađe. S burazerom je pravio muziku pod imenom Midnight travellers, u isto vreme je imao svoj bend The Wave.

    Kasnije, kao Black ark crew su svirali tri puta na Exitu i ja tvrdim da su ubedljivo najbolji srpski rege bend. Žao mi je što nikako ne mogu da izdaju svoj materijal, oduvali bi Del arno bend i sve one koji se u Srbiji bave regeom.

    Dakle, beogradčići - Black ark crew:




Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vi i vase radne kolege
    Autor swba u forumu Posao
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 09:33
  2. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 18:57
  3. Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?
    Autor negotinac u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 00:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •