Vase otkrice - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 62

Tema: Vase otkrice

  1. #31

    Odgovor: Vase otkrice

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #32

    Odgovor: Vase otkrice




    otkrila ih za rođendan!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #33

    Odgovor: Vase otkrice

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Nije moje otkriće, al' sve nešto mislim da malo ljudi zna da je Point Blank domaća grupa, pa reko' da proširim to malo kroz masu. A song for V. je jedna od meni najdražih pesama ikada, uvek volim da je čujem, i evo sad je slušam, i takooo....
    Jao Mijatoviću, kako da ne znamo!! I na koncertu bila u srednjoj! A tek što im je poslednji album i onaj dokumentarac sa zatvorenicima.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  4. #34

    Odgovor: Vase otkrice

    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  5. #35

    Odgovor: Vase otkrice

    Dopada mi se ovaj novi muzicki talas, spesL sto im je akcenat na duvackim instrumentima i dobrim vokalima





    Otkrila....i prisvojila......U potpisu: Kolumbovo yaye

  6. #36

    Odgovor: Vase otkrice

    Koen sigurno nije moje otkriće, al' eto možda ste propustili njegove fantastične prateće vokale (uz Šaron Robinson, ako se ne varam) - prelepe, magične sestre Veb. Ja sam ih zapamtio još onomad kad sam matorog Koena gledao uživo i kad mi je zauvek pomerio granice kako jedan koncert treba da izgleda. Uživajte.


  7. #37

    Odgovor: Vase otkrice

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Koen sigurno nije moje otkriće, al' eto možda ste propustili njegove fantastične prateće vokale (uz Šaron Robinson, ako se ne varam) - prelepe, magične sestre Veb. Ja sam ih zapamtio još onomad kad sam matorog Koena gledao uživo i kad mi je zauvek pomerio granice kako jedan koncert treba da izgleda. Uživajte.

    Ponekad pomislim da Mija ima 4, ne svih 40, ako ih je zaista toliko. Naravno da znamo, i naravno da nas ima koji obraćaju pažnju i na takve stvari. Ali eto, radujem se što se ti raduješ svom malenom, okasnelom otkriću. A koncert je zaista bio divan!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #38

    Odgovor: Vase otkrice



    Volim njenu neznost.
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  9. #39

    Odgovor: Vase otkrice

    Imam taj običaj da njuškam po fb zidićima svojih prijatelja i da odslušam nešto što jš nisam čuo. Evo nečega što sam večeras pronaša na zidiću jedne od devjčica iz prošlog života...opaki su.


  10. #40

    Odgovor: Vase otkrice

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Imam taj običaj da njuškam po fb zidićima svojih prijatelja i da odslušam nešto što jš nisam čuo. Evo nečega što sam večeras pronaša na zidiću jedne od devjčica iz prošlog života...opaki su.
    Sto ne slusas Arctic Monkeys k'o sav normalan svijet.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #41

    Odgovor: Vase otkrice

    Ništa. Već sam postavio Papetse.

  12. #42

    Odgovor: Vase otkrice

    :I ja krenuo tim tragom i otkrio .
    I jos dosao i do zakljucka.
    Koji bre Carli Parker ili tek Maljokovic!!
    Kao neki saksofonisti.

    Zoot je Car




    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #43

    Odgovor: Vase otkrice

    Ako sam dobro skapirala temu...
    Otkriće u smislu da nisam ni od koga i nikada pre nešto čula...a kada sam čula/otkrila...ostala sam paF...
    Danaske...







    Posle poskidah neke albume...i ono što me je zapanjilo je...da mnogo bolje (ma stoPut) zvuči live neko studijski...što je retkost...

    ...moderN Dženiska...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #44

    Odgovor: Vase otkrice






    drogiram se danima
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #45

    Odgovor: Vase otkrice




    AFRIKA !!! Ritmično, skakutavo, razdragano...kao Blizanci
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 28.05.2014 u 20:48
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vi i vase radne kolege
    Autor swba u forumu Posao
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 09:33
  2. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 18:57
  3. Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?
    Autor negotinac u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 00:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •