Muškarcu sve piše na telu
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Muškarcu sve piše na telu

    I na osnovu letimičnog pogleda možete saznati da li je pred vama veran muškarac ili ženskaroš.

    Muškarci koji imaju izuzetno razvijena ramena i uske kukove rođeni su zavodnici, dok oni

    s velikim i duguljastim ušima uživaju u samoći i njih se treba čuvati.




    Zavodnicima su ramena široka

    Muškarac koji ima izuzetno razvijena ramena i uske kukove rođeni je zavodnik. Uživa u flertu i ljubavnim avanturama zbog čega ne može da se skrasi pored jedne devojke. Međutim, i s njim možete da imate ozbiljnu vezu i dug brak jer je izuzetno romantičan. Ovakvi muškarci su u stanju da svoje izabranice svakodnevno obasipaju pažnjom i poljupcima.


    Visoko čelo, osećajan tip

    Ako vam se na prvi pogled dopadne muškarac koji ima visoko čelo, znajte da je pred vama izuzetno osećajno i maštovito biće. S njim će vam uvek biti zanimljivo jer on voli da priređuje slatka iznenađenja svojim partnerkama. Ukoliko pak upoznate muškarca s kockastim čelom, budite oprezni jer je to znak da je hladan i škrt na rečima.


    Verni imaju mekane uši

    Budite oprezni s muškarcem koji ima velike i duguljaste uši, upozorava dr Stivens. On uživa u samoći i izuzetno se teško vezuje za ljude. Za razliku od njega, muškarac s malim i mekanim ušima pouzdan je i veran partner i na njega uvek možete da se oslonite. Ukoliko mu je ušna resica izrazito mesnata, na dobitku ste, jer je to odlika izuzetno hrabrih osoba.

    Visoki uspešniji, niži šarmantniji

    Visok muškarac ostavlja snažan utisak na okolinu ma gde da se pojavi. Ambiciozan je i obično veoma uspešan. Ako gajite simpatije prema niskom muškarcu, ne brinite, jer i on može da ima divne osobine. Manjak centimetara nadoknađuje šarmom i duhovitošću.


    Spuštena jabučica, vrhunski ljubavnik

    Muškarci koji imaju spuštenu Adamovu jabučicu izuzetno su dobri ljubavnici, tvrdi dr Stivens. To je zato što se jabučica spušta pod dejstvom polnog hormona testosterona. Dakle, što se je ona niža, to je on strastveniji i raspoloženiji za seks.


    Savijeni prsti otkrivaju lažljivca

    Ukoliko vam se svidi muškarac s velikim nožnim prstima, znajte da je pred vama iskrena i verna osoba. Uska stopala označavaju da mu je flert najvažniji na svetu. Ako primetite da vaša simpatija ima savijene prste, budite oprezni jer takav dasa često ne govori istinu.


    Rupica na bradi krasi emotivca

    Brada može mnogo toga da otkrije o muškarcu. Ako je naglašena, to govori da je veoma impulsivan, a ukoliko je mala i neupadljiva ukazuje na osobu koja je veoma kolebljivi i nikada ne zna šta hoće. Ali, ako vam se svidi muškarac koji ima rupicu na bradi, budite sigurni da ćete se s njim osećati kao kraljica, jer je rupica znak da je pred vama pravi romantičar.


    Dugačak palac, odlučan čovek

    Pogledajte kakve su mu šake i saznaćete sve o njemu, tvrdi Elis Fank, hiromant. Muškarac koji ima dugačak palac na ruci veoma je odlučan i uporan, dok onaj sa širokim palcem lako gubi živce i nestrpljiv je. Širok srednji prst imaju dominantni muškarci, a naglašeni domali prst oni koji su izuzetno stabilne ličnosti.



    Šta vas na njemu privlači
    NOGE - Ako vas na muškom telu najviše privlače noge, samouvereni ste i u svakom trenutku znate šta hoćete. To je i znak i da ste izuzetno vešti u krevetu.
    ZADNJICA I STOMAK - Ukoliko na muškom telu odmah zapazite zadnjicu i stomak, vi spadate u zavodnice. Međutim, kada dođete do spavaće sobe, muškarcu prepuštate inicijativu.
    RUKE - Ako najpre uočavate muške ruke, potrebna vam je konstantna pažnja. Želite zaštitnika pored kojeg ćete se osećati spokojno i sigurno.




    Koliko ima istine u svemu ovome i da li je i ovo još jedan članak samo da bi se popunili novinski stupci i povećao tiraž???
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #2

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Au
    Pa sada da je bas letimican (pogled) i nije
    Jedino sto na prvi pogled d svega ovoga mogu da primetim je visina. I...pa, donekle se slazem
    Ovo sa merenjem prstiju, usima, celom
    Ali dobro, znaci od sada prvo pipkam usi pa se onda rukujem
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #3

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Sve u svemu, u ušima je ključ..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #4

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Od sada svaki ide na tehnički pregled prije neke dublje konverzacije.



    Da mi vidimo bato s čime ti raspolažeš, ako će da bude nevjeran i neambiciozan...hej srećo zapali nisam ja ta...to bataliii...

    Mada ovo sa ušima i rupicama...ima istine. Slažem se.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    RUKE - Ako najpre uočavate muške ruke, ......... Želite zaštitnika pored kojeg ćete se osećati spokojno i sigurno.
    i neće vam sa svojom malenom, ameboidnom šačicom (a i kompletnim pratećim pikolino telašcem) pokrenuti-
    VAŠ - zaštitnički instinkt... "majčinski."
    Što se mene tiče (sa ovim dodatkom) ovo JE nekakva "istina".


    Sve ostale "analize" me se ne tiču... i ni malo me ne "dotiču" ta univerzalna pravila.

    "Ako ima jako dugačke dlake u nosu - on je veran, a ako mu pride iste takve rastu i iz ušiju - on je pravi domaĆin!"

    Mene ne zanimaju ti "univerzalni", koji su svima.. ko god da je s'njima: verni- neverni, radni-lenje mrcine, mazni-grubijani, pazni-samoživi kerovi, emotivni-bezosećajni, prePotentni-IMpotentni, atomske bombe u krevetu-petarde pod jorganom,
    evnusi u prisustvu svake druge žene-neiživljeni sexualni manijaci..
    itd...


    Ja volim kad na muškom telu pročitam da piše - "sestro - TAJ JE TVOJ!"



    .

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #6

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Volim krupnije primerke iako, blago rečeno, nisam krupna.
    I volim lepe uši. Sad ja to ne znam da opišem, ali umeju uši da me dotaknu.
    Visoko čelo... Pa s godinama ispada da su sve osećajniji i maštovitiji, jer im je čelo sve višlje.
    Od nogu su mi butine najvažnije. To mora biti krilo u koje vazda želim da sednem.


    Tekst koji popunjava prazne strane, naravno. Mada se ja divim ljudima koji to smišljaju. No, ako je za platu, mora se nešto napisati, pa makar i to da su zgrčeni prsti razlog što neko laže.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #7

    Odgovor: Muškarcu sve piše na telu

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    I na osnovu letimičnog pogleda možete saznati da li je pred vama veran muškarac ili ženskaroš.



    Visoki uspešniji, niži šarmantniji

    Visok muškarac ostavlja snažan utisak na okolinu ma gde da se pojavi. Ambiciozan je i obično veoma uspešan. Ako gajite simpatije prema niskom muškarcu, ne brinite, jer i on može da ima divne osobine. Manjak centimetara nadoknađuje šarmom i duhovitošću.


    Koliko ima istine u svemu ovome i da li je i ovo još jedan članak samo da bi se popunili novinski stupci i povećao tiraž???
    hm....
    ovo za visoke i niske.....
    tacno je da visok muskarac upada u oci,gde god da se pojavi
    a to da su nizi sarmantni i duhoviti....shio mi ga Djuro....moze,al ne mora...

    jedan moj bivsi je bio izrazito visok i zaista je upadao u oci svuda....i bio je sarmantan i bio je duhovit..i nije bio zenskaros,pre je bio hedonista za svoj gros

    a onda
    otac mog sina je bio nizi od mene dva santimetra....svi koji su ga poznavali mogli su se zakleti da to nije tacno....niti su uocavali tu razliku....ne zato sto sam se ja skupljala u hodu s njim,nego zato sto je bio samouveren,nadobudan,krupan u ledjima,i bogat
    verujte ,da sve to ima veze
    ti nizi,inteligentni muskarci imaju malo od napoleonovog kompleksa,pa vole velike aute,skupa odela,polozaj u drustvu i visoke devojke
    Ploviti se mora i bez broda ..

Slične teme

  1. Deset najluđih činjenica o telu
    Autor DrinChe u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •