EREPUBLIK - The New World
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    EREPUBLIK - The New World

    Erepublik je online browser strategija u realnom vremenu,kopija realnog sveta.Izmedju ostalih drzava nalazi se i eSrbija,trenutno cetvrta zemlja po broju stanovnika u eSvetu,koja je ujedno i jedna od najjacih vojno-ekonomskih sila.Da bi odrzala taj status potrebni su nam novi igraci poput Vas!Registrujte se na link na dnu stranice i postanite ponosni eGradjanin.Napredujte vojno,politicki,kao preduzetnik ili novinar,sve za boljitak eSrbije!Dugo smo eZiveli pod okupacijom eHrvatske i sada je vreme za osvetu!


    eRepublik - The New World | Online Social Strategy Game

  2. #2

    erepublic, simulacija drzava i Srbija!!!

    Simulacija je stvarno cool ne oduzima puno vremena, mozda 5-10 min dnevno i stvarno je treba isprobati. Pocinjes kao drzavljanin neke od drzave sveta(npr esrbije), dalje kroz igru se razvijas i napredujes, mozes osnovati svoju firmu ili novine ili pak stranku, kandidovat se za parlament ili za predsednika i jos mnogo toga... Trenutno smo medju prvih 5 drzava u svetu i sve vise napredujemo( ratujemo sa hrvatima, standard ), pomozi i ti srbiji, ovo je link za igricu: eRepublik - The New World | Online Social Strategy Game

    Zanima me sta vi misliti o ovome???
    PS ako treba pomoc, tu sam.
    Poruku je izmenio DBlica, 27.10.2009 u 23:31 Razlog: edit

  3. #3

    Odgovor: erepublic, simulacija drzava i Srbija!!!

    Pa zar ti ne dosadise ratovi, makar oni bili eratovi izmedju esrbije i ehrvatske

    Mada mi se ovaj deo da budem epredsednik esvidja
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    Pozdrav!
    eSrbija je po broju državljana prva u eSvetu.
    Uskoro očekujem implementaciju eKosova i Metohije u sastav eSrbije, čim se ubaci i novi ratni modul. eRumunija ili karpatski džin(kako je inače zovu u igri) se konačno probudila i krenula ofanzivu, napali su eBugarsku koja je trenutno ostala na samoj jednoj regiji(Sofiji). Verujemo da će eKiM biti bogato rudama, što je preko potrebno i nama a i eRumunima. Oni žele da obezbede lakši put do eKiM , odnosno da nas napadnu preko eBugarske.
    Priključite se, postanite eBiMismen, eRatnik Vaše zemlje ili nešto treće. I naravno pomozite eSrbiji! Biće veoma zanimljivo u narednim danima. Igra ne uzima mnogo vremena(svega 5min. po danu, mada možete ukoliko želite i 5 sati-nećete se dosađivati).

    Link do registracije:
    eRepublik - The New World | Online Social Strategy Game
    Kada se registrujte, slobodno se obratite meni, Bane Milic (tako ukucajte u search u igri) i pošaljite mi poruku, rado ću vam pomoći.
    Pozdrav!

  5. #5

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    Ja sam poceo to da pikam i umro sam posle dve nedelje jer nisam imao ni za leba a odma sam poceo da radim..tako da je u tom svetu izgleda losija finansijska situacija nego u stvarnom svetu...

  6. #6

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    eRepublik

    Pomozimo eSrbiji da zauzme svoje mesto u eSvetu - mesto vojne i politicke sile!

    eSrbija Vas treba!!

    WW IV je poceo, neprijatelj napada duž celog fronta, jedna za drugom padaju male, slobodne zemlje, dok EDEN savez širi svoje pipke širom eEvrope. Osvajacke vojske eŠpanije, ePoljske, eHrvatske, koje predvodi poznati svetski hegemon eUSA, su vec okupirale malu, ali hrabru eSloveniju, a pred nestajanjem su eNemackoa i eFrancuska.

    Oči porobljenih naroda eEvrope su okrenute ka nama, ka eSrbiji i našim saveznicima - eRusiji i eMadarskoj, jer nada za njih postoji dok smo mi slobodni i jaki!

    Dodite i borite se za eSrbiju, postanite vojnik, trgovac, politicar, vodite svoju kompaniju u eSrpskim kolonijama u eAziji, ratujte protiv mrskog neprijatelja, pomažite prijateljima i saveznicima u nevolji!

    Igra vam nece oduzimati više od nekoliko minuta svakog dana, a za uzvrat ce vam pružiti dobru zabavu.

    Pomoci cu vam u prvim koracima, i uciniti vas ponositim gradjaninom eSrbije!

    Link ka igri: Strategy Game – Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik

    Napomena - link NIJE moj referal link, to je direktan link.

    .................................................. .................................................. ............................
    Nakon ovog, u promotivne svrhe napisanog članka (koji će se u sličnim formama pojavljivati i u drugim zemljama), dodao bih i moja lična iskustva iz igre. Igra vam zaista može oduzeti od 2 minute pa do više sati vremena, u zavisnosti od toga koliko Vas zaintrigira. Iako je naizgled jednostavna, možda na samom početku deluje i nezanimljivo, kako vreme bude odmicalo, a Vi budete napredovali, i kada vam se budu otvorile mnoge opcije, moći će te da se oprobate u raznim oblastima. Kao novinar, biznismen, vojnik, i što da ne - političar. Ili i sve to odjednom Možda baš Vi možete doprineti daljem unapredjenju odnosa izmedju naših zemalja, koje očigledno želi najveći broj običnih ljudi na svim stranama.

    Rivalstva koja postoje iz RL su prisutna i ovde, rivalitet na relacijama eSrbija-eHrvatska, eGrčka-eTurska, eŠpanija-eFrancuska, eIndonezija-eMalezija čini ovu igru živom i uzbudljivom. Naravno, to ni u kom slučaju nisu neprijateljstva, naprotiv, na kraju se sve svodi na druženje i razmenu iskustava sa drugim ljudima širom sveta.

    Igrači sa Balkana su veoma zastupljeni, a eSrbija i eHrvatska su dve velike sile koje se nalaze u dva suprotstavljena saveza, i naše međusobne bitke imaju epitet epskih, ali se na kraju sve završava uz uobičajeno obostrano zezanje.

    Dodjite i postanite gradjanin svoje eDomovine, i pomozite da ona postane još jača, lepša, bolja.

    Na kraju ću ipak ostaviti i moj referal link, ukoliko neko baš želi da se registruje preko njega, a ja ću se potruditi da pomognem svakom, bez obzira u koju državu se registrovao, i bez obzira da li se registrovao preko mog referal linka ili ne. Ko god mi se javi, može računati na moju pomoć i podršku u bilo kom obliku. Šta više, sve što budem dobio na ime igrača koji su se registrovali preko mene, doniraću u Narodnu banku eSrbije. Moj nick u igri je: Krivobarac

    eRepublik - The New World | Online Social Strategy Game

    Očekujemo Vas, dođite da se družimo
    Bog naplaćuje sve, i to sa PDV-om...

  7. #7

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    nova jedinica pridruzi se i ti
    Poruku je izmenio neobarocco, 20.03.2010 u 01:10 Razlog: make love not war

  8. #8

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    Poruku je izmenio neobarocco, 03.11.2010 u 23:50 Razlog: uklonjen referral :roll:

  9. #9

    Odgovor: EREPUBLIK - The New World

    Problem na erepublik, Vojvodina je u rukama hrvata. Klikni na sliku.

Slične teme

  1. World of Warcraft kao kokain?
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •