Pomagajte ko Boga vas molim - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 85
  1. #16
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Prvi put čujem da kada ti se razlabavi dugme na košulji , kupiš novi košulju .
    Mali ima problem sa 2 fajla...ja sam pre neko veče sredio sistem kojem je bio oštećeno 30-ak fajlova i zaraženo preko 1400. Bez reinstalacije.
    Baš zato što ne znaš šta je bio razlog...velike su šanse da ponovo napraviš isto. Stoga, nauči da zameniš 2 fajla za 5 minuta i da guraš dalje.
    P.S. Ove što hoće da pomognu a ni sebi ne umeju ...obožavam da čitam .


    Evo me,procitao sam sve,prekopirao sam autoexex.nt iz repair-a i DOSX.EX,kao sto si rekao,tacnije prepisao sam autoexec.nt,a DOSX.EX prebacio u isti folder gde i ovo prvo.nije bila ikonica DOSX.EX u cd-u na extrakovanje nego samo ikonica DOSX.EX.Kada sam prebacivao DOSX.EXE nije mi pokazivao da ga vec imam i da treba da ga samo prepisem nego sam ga samo prebacio,i ja mislio da ga nisam imao,kad ono kada sam restartovao komp,i ponovo usao u system32 nasao sam dosx.exe malim slovima! I sada imam dosx.exe i DOSX.EX! I sad imam fobiju da izbrisem ovaj stari jer se plasim da se ne desi nesto

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Imao sam ja taj problem pre 2 godine sa jednom igricom i najbolje resenje je reinstalacija Windowsa.Jer zakrpe i ostale gluposti mogu jos vise da uniste Windows.Posle sam instalirao igru i sve je bilo ok>Ni dan danas neznam sta je bio razlog ali Reinstalacija je najbolje resenje svakog problema


    pa makar nikad ne zaigrao kod kuce half-life,necu menjati trenutno system,bar mogu ove nove igrice da "cepam"i bar mogu da korisitim komp u druge svrhe,jer i strebam nesto za kompove!
    Poruku je izmenio DBlica, 25.09.2009 u 22:19

  2. #17

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Ja još nisam probala (da iskoristim date mi sa(L)vete) ... šeJmonmi

    Ali sada meni nije jasno - ŠTA ti zapravo ne možeš da igraš - HL ? ili Kanter Strikana ... kome se pravi putanja ...???



    Ako ne možeš HL (što meni nije bio problem) ... onda ti je moguće slaba grafička. Mada je to stara igrica...
    Ja samo znam, da skoro za svaku noviju igricu... moram da kupujem i novu karticu

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #18

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ja još nisam probala (da iskoristim date mi sa(L)vete) ... šeJmonmi

    Ali sada meni nije jasno - ŠTA ti zapravo ne možeš da igraš - HL ? ili Kanter Strikana ... kome se pravi putanja ...???



    Ako ne možeš HL (što meni nije bio problem) ... onda ti je moguće slaba grafička. Mada je to stara igrica...
    Ja samo znam, da skoro za svaku noviju igricu... moram da kupujem i novu karticu



    a jeste !!!!slaba graficka,pa ne bi mogao onda da igram sve najnovije igre,ne mogu da igram kanter bez hl-a jer te dve igrice idu zajedno,prvo se hl instalira pa onda kanter,igrao sam hl na pentium 2 tako da svaka diskusija o zahtevnosti je smesna! ti kupi karticu od 1gb brzine pa neces morati da menjas sigurno u narednih nekoliko godina,jer jos uvek nema igre koja trazi grafu od 512mb kao minimalnu!

  4. #19

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    NicPA..
    Bojim se , drugar, da stvarno te mrzi da pročitaš .
    Fajl na istalacionom CD se zove DOSX.EX_ ! A fajl koji imaš oštećen je DOSX.EXE. Uviđaš li razliku ?
    A to je sve zato što fajl sa extezijom EX_ nije radni fajl već fajl koji se raspakuje !!!
    Zato sam i pominjao da taj fajl sa XP cd-a EXTRACT komandom prebaciš u system32 a ne da ga KOPIRAŠ! Stoga sada i imaš dva fajla jer su različiti.
    P.S. Ukoliko imaš Total Komander..lepo sa leve strane idi na C:/WiNDOWS/system32 ...a tako isto i na desnoj. Tada označi fajl DOSX.EX_ pa na tab FILE i izaberi treću stavku OTPAKUJ (mada pošto označiš baš taj fajl..možeš stisnuti ALT i plus samo tipnuti na F9).
    Tada će se taj fajl raspakovati i pitati te da li da postojeći prepiše. Prihvati da ga prepiše. Ostaje ti samo da normalno restartuješ i sve bi bilo OK..što se tiče pomenute greške.
    Ajdpatako .
    P.P.S. Sinko...grafičke se ne upoređuju po GB raspoložive memorije , već po 1.Arhitekturi jezgra i brzini grafičkog procesora u MHz 2. Brzini u Hz memorije (nije isto DDR2 memorija koja ide do max 1000 MzH i DDR3 (do 1900-2000MHz) kao i DDR5 na Ati 4870 koja šiša do 4000MHz. 3. Od broja bita pristupa memoriji (svaki put pristupa je 64 bitan...pa tako kartica koja je 256 bitna znači da ima 4 istovremena pristupa memoriji)
    To što si kupio karticu sa 1Gb memorije znači često da će te kartica sa 256Mb memorije ali sa većom brzinom "pojesti za doručak". Količina memorije ima smisla samo u veličini prikaza na monitoru (sa 256Mb ćeš ladno terati sve na 19inča) .Nego...ako te zanima...samo pitaj.
    Poruku je izmenio Sivi, 25.09.2009 u 15:47 Razlog: dodatak
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #20

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    NicPA..
    Bojim se , drugar, da stvarno te mrzi da pročitaš .
    Fajl na istalacionom CD se zove DOSX.EX_ ! A fajl koji imaš oštećen je DOSX.EXE. Uviđaš li razliku ?
    A to je sve zato što fajl sa extezijom EX_ nije radni fajl već fajl koji se raspakuje !!!
    Zato sam i pominjao da taj fajl sa XP cd-a EXTRACT komandom prebaciš u system32 a ne da ga KOPIRAŠ! Stoga sada i imaš dva fajla jer su različiti.
    P.S. Ukoliko imaš Total Komander..lepo sa leve strane idi na C:/WiNDOWS/system32 ...a tako isto i na desnoj. Tada označi fajl DOSX.EX_ pa na tab FILE i izaberi treću stavku OTPAKUJ (mada pošto označiš baš taj fajl..možeš stisnuti ALT i plus samo tipnuti na F9).
    Tada će se taj fajl raspakovati i pitati te da li da postojeći prepiše. Prihvati da ga prepiše. Ostaje ti samo da normalno restartuješ i sve bi bilo OK..što se tiče pomenute greške.
    Ajdpatako .
    P.P.S. Sinko...grafičke se ne upoređuju po GB raspoložive memorije , već po 1.Arhitekturi jezgra i brzini grafičkog procesora u MHz 2. Brzini u Hz memorije (nije isto DDR2 memorija koja ide do max 1000 MzH i DDR3 (do 1900-2000MHz) kao i DDR5 na Ati 4870 koja šiša do 4000MHz.
    To što si kupio karticu sa 1Gb memorije znači često da će te kartica sa 256Mb memorije ali sa većom brzinom "pojesti za doručak". Nego...ako te zanima...samo pitaj.

    Pa mislio sam da je do toga,ali imam jos puno toga da naucim u vezi kompova,imam ati radeon 9600 256mb i ne znam kako ona radi ali znam da sv enovo sto sam hteo da igram ona je to "izgurala" tj.mogu da igram,javicu se sa novim vestima sta sam uradio, HVALA

  6. #21

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat NickPA kaže: Pogledaj poruku
    Pa mislio sam da je do toga,ali imam jos puno toga da naucim u vezi kompova,imam ati radeon 9600 256mb i ne znam kako ona radi ali znam da sv enovo sto sam hteo da igram ona je to "izgurala" tj.mogu da igram,javicu se sa novim vestima sta sam uradio, HVALA
    Znači imaš Ati Radeona 9600 kojem jezgro radi na 400Mhz a memorija je DDR koja radi isto na 400 Mhz. Ne moram da podvlačim da je to AGP kartica i da sa njom nema šansi da poteraš Counter stika Source jer ćeš imati na mapi militia samo oko 10 F(rejmova)P(o)S(ekundi) a jasno je i laicima da naše oko ne vidi "trzanje" ako je FPS veći od 24-30 FPS.
    Ta kartica nije baš jeftina (oko 4000 dindži je) ako uzmemo u obzir da za 5000 dindži možeš uzeti Ati 3850 ali u PCI-Expres slotu.
    Lepo ti skupljaj lovu za neku ploču sa PCI-Expres slotom i sa podrškom za DDR2 memoriju (a to je cifre oko 4000 kinti pa naviše)...pa ćeš shvatiti da se stari kompovi ne isplate nadograđivati jer novija, duplo brža i duplo više memorija ima istu cenu kao starija , upola manja i upola sporija.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #22

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Znači imaš Ati Radeona 9600 kojem jezgro radi na 400Mhz a memorija je DDR koja radi isto na 400 Mhz. Ne moram da podvlačim da je to AGP kartica i da sa njom nema šansi da poteraš Counter stika Source jer ćeš imati na mapi militia samo oko 10 F(rejmova)P(o)S(ekundi) a jasno je i laicima da naše oko ne vidi "trzanje" ako je FPS veći od 24-30 FPS.
    Ta kartica nije baš jeftina (oko 4000 dindži je) ako uzmemo u obzir da za 5000 dindži možeš uzeti Ati 3850 ali u PCI-Expres slotu.
    Lepo ti skupljaj lovu za neku ploču sa PCI-Expres slotom i sa podrškom za DDR2 memoriju (a to je cifre oko 4000 kinti pa naviše)...pa ćeš shvatiti da se stari kompovi ne isplate nadograđivati jer novija, duplo brža i duplo više memorija ima istu cenu kao starija , upola manja i upola sporija.


    Svojevremeno sam platio 5300 tu grafu,nisam planirao da igram source vec obicni 1,6... a sto se tice DOSX.EX ekstraktovao sam ga gde si mi rekao,i restartovao komp ali ne vredi opet isto.ps nisam znao da se i ovakva ikonica odpakiva(preko open with sam isao na winrar pa extract jer mi comander nesto nece i moram ponovo da ga ubacujem),mislio sam samo da su to one sa winrar ikonom i wizipom...

  8. #23

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Ajde ti nama lepo tačno napiši šta uradiš....i šta ti tada napiše kao grešku. Nije loše ako umeš da nam baciš sliku desktopa tada... ako te mrzi da pišeš .

    Btw...ako ti ni komander neće...da li si siguran da nemaš nekih virusa i sl. ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ajde ti nama lepo tačno napiši šta uradiš....i šta ti tada napiše kao grešku. Nije loše ako umeš da nam baciš sliku desktopa tada... ako te mrzi da pišeš .

    Btw...ako ti ni komander neće...da li si siguran da nemaš nekih virusa i sl. ?


    ne mrzi me,evo-prvo sam otisao na kopiranje AUTOEXEC.NT pitao me da prepisem,i to sam uradio,onda posto sam greskom prekopirao fajl DOSX.EX i procitao poruku sa foruma,otisao sam u system32 nasao taj fajl gore navedeni,i otisao na open with pa na winrar ikonicu,i extraktovao ga u pomenuti folder i restartovao komp,i probao hl da pokrenem instalaciju i onda se pojavio pomenuti problem. komander nije da nece,znaci hoce da otvori particiju,i dole moze da se iskuca koji folder zelim,ali u komaderu folder windows nece da ga otvori,tj.klikcem ali nista,mada ga nikad nisam ni koristio.probao sam prvo preko komandera,pa sam onda otisao u system32 obicnim postupkom. imam avast 4,8 i redovno ga azuriram,mozda cu skenirati komp,dugo to nisam radio,pa mozda nadje gresku,to mi je najbolji do sada antivirus koji sam koristio,a pored toga imam reg seeker i cCleaner za preciscavanje...i spybot 1,4,imam instalciju novog spybota ali nemam brz net da bi ga azurirao a 1,4 mi je vec azururan.

    Sta je btw?

  10. #25

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat NickPA kaže: Pogledaj poruku
    a jeste !!!!slaba graficka,pa ne bi mogao onda da igram sve najnovije igre,ne mogu da igram kanter bez hl-a jer te dve igrice idu zajedno,prvo se hl instalira pa onda kanter,igrao sam hl na pentium 2 tako da svaka diskusija o zahtevnosti je smesna! ti kupi karticu od 1gb brzine pa neces morati da menjas sigurno u narednih nekoliko godina,jer jos uvek nema igre koja trazi grafu od 512mb kao minimalnu!
    Zezaš sad on meni deli savete + packe ... a mi (moj devetogodišnji sin & MImajSelfEndAj) daaaavno i'cepismo HL
    Pa nisam ja htela da ti uvredim grafičku karticu ... .

    Šalim se ... meni je (jedini) problem putanja za Kanter po odigranoj igri. (ali zahvaljujući SiviTu i Blicu verovatno će i Srtrikan biti "pečen" - ovih dana )

    A šta sam zapravo htela da kažem ... možda sam brzopleto rekla - slaba grafička.
    Htela sam da kažem - neadekvatna!
    Neke igrice ... starije, poput HL, npr GTA, Ridik, Demon stone, Shade, Wolfenštajn i sl ... promenom nove kartice, više nisu mogle da se pokrenu.

    To bi možda mogao biti i tvoj problem ... ili bar neki dodatni deo problema.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    P.P.S. Sinko...grafičke se ne upoređuju po GB raspoložive memorije , već po ...
    .Nego...ako te zanima...samo pitaj.
    ... ne valja "učiti tatu kako se prave (malji) deca"

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #26

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Prvo...da se malo ispravim.
    U comand promptu se koristi komanda EXPAND ne EXTRACT (jbg..žurio sam kada sam pisao).
    Drugo...sve greške koje pominju 16 bitni system se rešavaju zamenom oštećenih fajlova u system32 folderu. Fajlove koje je potrebno zameniti su:
    - autoexec.nt (kojeg možete pronađi i u C:/windows/repair folderu
    - config.nt (kopija se nalazi u istom....repair folderu)
    - command.com (ovde je potrebno koristiti XP CD...i u folderu i386 naći fajl command.co_ koji ćemo komandom expand raspakovati u system32 )

    što se tiče fajla dosx.exe i njega je moguće na sličan način zameniti komandom expand i fajla dosx.ex_ koji se nalazi na Xp Cd-u.

    Probaj da ideš na Accessories pa na command prompt. Dobićeš Dosov prozor sa Pathom na korisnika. Potrebno je da znaš koje slovo ti označava tvoj CD (ili DVD) drajv i da tada ukucaš to slovo (primer E: pa enter).
    tada kucaš :
    cd i386 i stisneš enter
    expand command.co_ c:/windows/system32 i stisneš enter
    isti postupak možeš ponoviti i za dosx.ex_ fajl samo što kucaš:
    expand dosx.ex_ c:/windows/system32 i stisneš enter. Ukoliko te pita da overajtuje /prepiše/ fajl ti stisni y .
    na samom kraju...da izađeš iz command prompta kucaj
    exit i stisni enter.
    Nema druge mudrosti za rešenje tvog problema.
    UPAMTI...da neki fajlovi imaju u extenziji donju crtu ( _ ) koju moraš baš tako i kucati.
    Poruku je izmenio Sivi, 25.09.2009 u 20:00
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #27

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    NickPA, kada uradis sve ovo sto ti je Sivi napisao i ako ne bude radilo, molio bih te da uradis sledece:

    1. Napisi kada ti se tacno javlja problem, gore si napisao kada kliknes install. Da li pokreces fajl koji se zove install ili pokreces fajl Setup pa kada se pojavi prozor imas dugme "install".

    2. Napravi screenshot situacije, gde ce se videti sadrzaj diska, znaci svi folderi i fajlovi, fajl koji si pokrenuo i poruka sa greskom koju ti javlja (namesti sve na ekranu, pritisni PrtScr na tastaturi, otvori Paint, idi na Edit>Paste snimi kao JPG i postuj ovde)

    3. Da li na CDu ili u folderu iz koga pokreces instalaciju postoji i fajl koji se zove isto kao i taj koji pokreces ali koji ima ekstenziju .PIF
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  13. #28
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Prvo...da se malo ispravim.
    U comand promptu se koristi komanda EXPAND ne EXTRACT (jbg..žurio sam kada sam pisao).
    Drugo...sve greške koje pominju 16 bitni system se rešavaju zamenom oštećenih fajlova u system32 folderu. Fajlove koje je potrebno zameniti su:
    - autoexec.nt (kojeg možete pronađi i u C:/windows/repair folderu
    - config.nt (kopija se nalazi u istom....repair folderu)
    - command.com (ovde je potrebno koristiti XP CD...i u folderu i386 naći fajl command.co_ koji ćemo komandom expand raspakovati u system32 )

    što se tiče fajla dosx.exe i njega je moguće na sličan način zameniti komandom expand i fajla dosx.ex_ koji se nalazi na Xp Cd-u.

    Probaj da ideš na Accessories pa na command prompt. Dobićeš Dosov prozor sa Pathom na korisnika. Potrebno je da znaš koje slovo ti označava tvoj CD (ili DVD) drajv i da tada ukucaš to slovo (primer E: pa enter).
    tada kucaš :
    cd i386 i stisneš enter
    expand command.co_ c:/windows/system32 i stisneš enter
    isti postupak možeš ponoviti i za dosx.ex_ fajl samo što kucaš:
    expand dosx.ex_ c:/windows/system32 i stisneš enter. Ukoliko te pita da overajtuje /prepiše/ fajl ti stisni y .
    na samom kraju...da izađeš iz command prompta kucaj
    exit i stisni enter.
    Nema druge mudrosti za rešenje tvog problema.
    UPAMTI...da neki fajlovi imaju u extenziji donju crtu ( _ ) koju moraš baš tako i kucati.


    hvala,jos jednom,probacu pa cu javiti sta je bilo,necu javiti odmah jer imam jos sasvim malo vremena na netu(dial up),pa kad budem mogao. Ne znam kako drugacije da se zahvalim na potrosenom vremenu u resavanju mog problema,hvala puno.

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    NickPA, kada uradis sve ovo sto ti je Sivi napisao i ako ne bude radilo, molio bih te da uradis sledece:

    1. Napisi kada ti se tacno javlja problem, gore si napisao kada kliknes install. Da li pokreces fajl koji se zove install ili pokreces fajl Setup pa kada se pojavi prozor imas dugme "install".

    2. Napravi screenshot situacije, gde ce se videti sadrzaj diska, znaci svi folderi i fajlovi, fajl koji si pokrenuo i poruka sa greskom koju ti javlja (namesti sve na ekranu, pritisni PrtScr na tastaturi, otvori Paint, idi na Edit>Paste snimi kao JPG i postuj ovde)

    3. Da li na CDu ili u folderu iz koga pokreces instalaciju postoji i fajl koji se zove isto kao i taj koji pokreces ali koji ima ekstenziju .PIF


    Javicu sta sam uradio , a sto se tice navedenih primera,prvo sam stisnuo install opciju kada ucita cd pa pokrene ono njegovo...pa sam onda isao u cd i isao na setup i pojavljivao se taj problem i kod jednog i kod drugog klika ako me razumes.
    Poruku je izmenio DBlica, 26.09.2009 u 17:53

  14. #29

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Prvo...da se malo ispravim.
    U comand promptu se koristi komanda EXPAND ne EXTRACT (jbg..žurio sam kada sam pisao).
    Drugo...sve greške koje pominju 16 bitni system se rešavaju zamenom oštećenih fajlova u system32 folderu. Fajlove koje je potrebno zameniti su:
    - autoexec.nt (kojeg možete pronađi i u C:/windows/repair folderu
    - config.nt (kopija se nalazi u istom....repair folderu)
    - command.com (ovde je potrebno koristiti XP CD...i u folderu i386 naći fajl command.co_ koji ćemo komandom expand raspakovati u system32 )

    što se tiče fajla dosx.exe i njega je moguće na sličan način zameniti komandom expand i fajla dosx.ex_ koji se nalazi na Xp Cd-u.

    Probaj da ideš na Accessories pa na command prompt. Dobićeš Dosov prozor sa Pathom na korisnika. Potrebno je da znaš koje slovo ti označava tvoj CD (ili DVD) drajv i da tada ukucaš to slovo (primer E: pa enter).
    tada kucaš :
    cd i386 i stisneš enter
    expand command.co_ c:/windows/system32 i stisneš enter
    isti postupak možeš ponoviti i za dosx.ex_ fajl samo što kucaš:
    expand dosx.ex_ c:/windows/system32 i stisneš enter. Ukoliko te pita da overajtuje /prepiše/ fajl ti stisni y .
    na samom kraju...da izađeš iz command prompta kucaj
    exit i stisni enter.
    Nema druge mudrosti za rešenje tvog problema.
    UPAMTI...da neki fajlovi imaju u extenziji donju crtu ( _ ) koju moraš baš tako i kucati.


    Evo mene,pazljivo sam procitao uputstvo,i upalilo je,evo napokon mogu kanter da pikam,HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #30

    Odgovor: Pomagajte ko Boga vas molim

    help pliz
    moj ups je radio savrseno
    ali pre par dana se desilo da je nestalo struje i komp se ugasio
    ups nije cak ni pisnuo
    a kad se desi da samo malo padne napon (samo sijalice odreaguju, zatamne za kratko) ups to uspe da "ispegla" i komp se ne gasi
    pitanje je da li to moze da se sredi ili da kupujem novi ups?
    valjda sam bila jasna
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Utakmica je - žene, molim tišinu!
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.10.2013, 12:39
  2. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 20:32
  3. Molim vas, rešite mi dilemu
    Autor bifutake u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 11:46
  4. Molim malo pojašnjenje
    Autor tetkaD u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.04.2010, 19:51
  5. Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...
    Autor Arneta u forumu Online savetnik
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.04.2008, 21:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •