Ponavljajući snovi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Ponavljajući snovi

    Imam dva.
    Jedan je dugogodisnji, ponavlja se nekad prilicno cesto a nekad ga nema - nema, pa kad zaredja svaku noc, ne znam gde sam. Uvek ja silazim negde dole i tamo trazim nesto, a svi odatle beze. Kad stignem do kraja, vidim da tamo nema toga sto trazim, a kad se okrenem da se vratim iza mene bude ogromno brdo ili ponekad cak i zid uz koji moram da se penjem. To je jedino sto varira, ali pentranje mi ne gine.I namucim se poprilicno, ali izadjem gore uspesno.
    A drugi.. relativno novi. Ali malo mi zabrinjavajuci. Neki crni muskarac me trazi po nekoj kuci. Kuca se uvek razlikuje. On nosi pistolj i trazi me da me ubije. Do skoro mu nije uspevalo. Ali pre dve noci me je nasao. Scena ko iz krimi serija. Ladno me upucao u vrat. Ende sa mnom. Odvratan neki osecaj.

    Zakljucak :Mora da sam mu se mnogo zamerila.
    Poruku je izmenio paparazzo, 20.05.2010 u 13:41 Razlog: zakljucak dodala :)
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #17

    Odgovor: Ponavljajući snovi

    San koji me uzasno nervira i cesto mi se ponavlja je kako idem na faksu i onda saznam da nisam zavrsila vec da imam jos tri ispita do kraja.
    A kad sam zavrsavla faks ta tri ispia bila su mi najteza i stvarno sam se namucila dok sam ih zavrsila.
    Boze moj nakon toliko godina ja jos uvek imam nocne more zbog toga


  3. #18

    Odgovor: ponavljajući snovi

    Kad sam bila dete imala sam jedan san o jednom mestu koje sam sanjala mnogo puta. To je bilo jedno malo brdasce cije su zelene padine vodile ka reci a Na tom brdascetu su bili beli konji. 2-3 puta se u snu pojavljivao i decak Nikola, i svaki put je bio stariji. Bio je negde mojih godina. Prvi put kad sam ga sanjala bio je uredan, u beloj kosulji i na belom konju (kakav stereotip), uredno zalizane kose, a poslednji put je bio u crnoj majici, kupao se u toj reci, i voda je bila jako prljava, a u vodi je bilo jako puno ljudi i dece, cigana, koji su se prskali i smejali. Imao je kovrdzavu dugu kosu, ali bio je lep kao i prvi put kad sam ga sanjala. Isto mesto sam sanjala jos milion puta, nekako bi me uvek san vodio ka tom mestu. Nekad je to bila samo setnja, a nekad beg od duhova, nekad bi se to mesto pojavilo kao nesto predivno posle setnje kroz ruzne i jezive pejzaze. Nekako bi uvek, ma kakav san bio, zavrsetak bio na tom mestu
    all that we see or seem is but a dream within a dream

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Neostvareni snovi
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:31
  2. Lucidni snovi
    Autor Dafne u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 24.05.2012, 21:51
  3. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •